ZIA - UTIL S.R.L. – CUI 28535233
Informativ
ZIA - UTIL S.R.L. are CUI 28535233, număr de înregistrare J2024000051200 și sediul în Loc. Haţeg, Oraş Haţeg, județul Hunedoara. Activitatea principală declarată: CAEN 4312 – Lucrări de pregătire a terenului. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 0 lei, o pierdere netă de 5.540 lei și un număr mediu de 1 salariați.
- Stare ONRC: radiată
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 11.07.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | ZIA - UTIL S.R.L. |
| CUI | 28535233 |
| Nr. Reg. Com. | J2024000051200 |
| EUID | ROONRC.J2024000051200 |
| CAEN | 4312 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 11.07.2026) |
| Stare (ONRC) | radiată |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2024-01-12 (2 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| ANTAL HOFNĂR LAURA ROXANA | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 0 | -5 540 | 205 762 | 0 | 6 672 | -199 090 | 1 |
| 2024 | 0 | 36 697 | 206 569 | 10 816 | 2 203 | -193 550 | 1 |
| 2023 | 62 853 | -196 302 | 297 530 | 27 454 | 89 996 | -230 247 | 1 |
| 2022 | 424 850 | 326 319 | 278 376 | 42 342 | 252 256 | -33 945 | 1 |
| 2021 | 272 244 | 3 367 | 549 315 | 32 920 | 20 827 | -360 264 | 1 |
| 2020 | 132 552 | -119 786 | 670 446 | 24 980 | 77 901 | -363 631 | 1 |
| 2019 | 22 689 | -86 436 | 646 286 | 115 775 | 85 673 | -167 845 | 1 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprisesGrafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “ZIA - UTIL S.R.L.”
| Cod CAEN preponderent | 4312 Rev. 2 (echivalent: 4312 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Lucrări de pregătire a terenului |
| Descriere Activitate | Lucrări de pregătire a terenului |
| Cod CAEN principal | 43 Lucrări de pregătire a terenului |
| Descriere activitate (principal) | Lucrări speciale de construcții |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Microîntreprinderi , Timiş , domeniul 4312: Lucrări de pregătire a terenului
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (43), poziții apropiate de locul 1662 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- DANEL COMPANY SRL – locul 1658, 1,54 mil. lei, Cluj
- DAVIDIU SRL – locul 1658, 1,00 mil. lei, Mureş
- BOGDANEC CONST SRL – locul 1658, 107.110 lei, Suceava
- VIOGI COMSERV SRL – locul 1658, 51.740 lei, Bucureşti
- ADRIEL ABIEL SRL – locul 1658, 0 lei, Alba
- ELECTRO FARIO SRL – locul 1659, 1,53 mil. lei, Arad
- ROXMARI INSTAL SRL – locul 1659, 1,00 mil. lei, Bucureşti
- JUX SERV SRL – locul 1659, 106.800 lei, Bucureşti
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „ZIA - UTIL S.R.L." în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „ZIA - UTIL S.R.L."
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „ZIA - UTIL S.R.L."
TVA
Activ fiscal
| Data inactivare | 2021-06-25 |
| Data reactivare | 2021-07-15 |
| Data publicare | 2021-06-25 |
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| Active imobilizate | 10.816 |
| Active circulante | 2.203 |
| Creante | 0 |
| Disponibilitati | 2.203 |
| Datorii | 206.569 |
| Capitaluri proprii | -193.550 |
| Capital social | 200 |
| Venituri totale | 69.773 |
| Cheltuieli totale | 30.026 |
| Profit brut | 39.747 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 36.697 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 27.454 |
| Active circulante | 89.996 |
| Stocuri | 0 |
| Creante | 82.442 |
| Disponibilitati | 7.554 |
| Datorii | 297.530 |
| Venituri in avans | 50.167 |
| Capitaluri proprii | -230.247 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 62.853 |
| Venituri totale | 62.853 |
| Cheltuieli totale | 259.155 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 196.302 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 196.302 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 42.342 |
| Active circulante | 252.256 |
| Stocuri | 15 |
| Creante | 241.245 |
| Disponibilitati | 10.996 |
| Datorii | 278.376 |
| Venituri in avans | 50.167 |
| Capitaluri proprii | -33.945 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 424.850 |
| Venituri totale | 424.851 |
| Cheltuieli totale | 85.786 |
| Profit brut | 339.065 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 326.319 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 32.920 |
| Active circulante | 20.827 |
| Stocuri | 655 |
| Creante | 3.388 |
| Disponibilitati | 16.784 |
| Cheltuieli in avans | 185.471 |
| Datorii | 549.315 |
| Venituri in avans | 50.167 |
| Capitaluri proprii | -360.264 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 272.244 |
| Venituri totale | 281.632 |
| Cheltuieli totale | 270.098 |
| Profit brut | 11.534 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 3.367 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 24.980 |
| Active circulante | 77.901 |
| Creante | 15.646 |
| Disponibilitati | 62.255 |
| Cheltuieli in avans | 263.488 |
| Datorii | 670.446 |
| Venituri in avans | 59.554 |
| Capitaluri proprii | -363.631 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 132.552 |
| Venituri totale | 132.576 |
| Cheltuieli totale | 248.384 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 115.808 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 119.786 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 115.775 |
| Active circulante | 85.673 |
| Creante | 82.438 |
| Disponibilitati | 3.235 |
| Cheltuieli in avans | 336.547 |
| Datorii | 646.286 |
| Venituri in avans | 59.554 |
| Capitaluri proprii | -167.845 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 22.689 |
| Venituri totale | 78.929 |
| Cheltuieli totale | 164.684 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 85.755 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 86.436 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 114.127 |
| Active circulante | 146.620 |
| Creante | 134.637 |
| Disponibilitati | 11.983 |
| Datorii | 226.365 |
| Venituri in avans | 115.791 |
| Capitaluri proprii | -81.409 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 78.425 |
| Venituri totale | 134.663 |
| Cheltuieli totale | 139.871 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 5.208 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 7.561 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 192.119 |
| Active circulante | 142.567 |
| Creante | 136.518 |
| Disponibilitati | 6.049 |
| Datorii | 236.505 |
| Venituri in avans | 172.029 |
| Capitaluri proprii | -73.848 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 87.395 |
| Venituri totale | 143.633 |
| Cheltuieli totale | 132.375 |
| Profit brut | 11.258 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 9.822 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 3 |
| Active imobilizate | 270.110 |
| Active circulante | 93.011 |
| Creante | 91.669 |
| Disponibilitati | 1.342 |
| Datorii | 218.524 |
| Venituri in avans | 228.267 |
| Capitaluri proprii | -83.670 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 130.000 |
| Venituri totale | 186.238 |
| Cheltuieli totale | 214.857 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 28.619 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 30.483 |
| Nr. salariati | 5 |