BOGDANEC CONST S.R.L. – CUI 32126059
Informativ
BOGDANEC CONST S.R.L. are CUI 32126059, număr de înregistrare J2018000324330 și sediul în Sat Baraţi, Comuna Mărgineni, județul Bacău. Activitatea principală declarată: CAEN 4399 – Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 107.110 lei, un profit net de 6.124 lei și un număr mediu de 2 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 01.10.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | BOGDANEC CONST S.R.L. |
| CUI | 32126059 |
| Nr. Reg. Com. | J2018000324330 |
| EUID | ROONRC.J4/781/2013 |
| CAEN | 4399 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 01.10.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2013-08-12 (13 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| ROZNOVAN SERGIU VASILE | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 107 110 | 6 124 | 158 426 | 13 041 | 484 145 | 338 760 | 2 |
| 2024 | 234 560 | 22 086 | 65 617 | 30 182 | 952 719 | 917 284 | 3 |
| 2023 | 1 156 845 | 763 853 | 33 015 | 6 319 | 1 001 442 | 974 746 | 4 |
| 2022 | 339 980 | 29 552 | 69 951 | 8 731 | 272 113 | 210 893 | 4 |
| 2021 | 511 871 | 17 393 | 46 649 | 177 471 | 193 348 | 181 341 | 6 |
| 2020 | 282 616 | 15 363 | 122 583 | 429 904 | 202 538 | 163 948 | 6 |
| 2019 | 233 175 | 13 096 | 250 986 | 682 084 | 266 479 | 148 585 | 6 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprisesGrafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “BOGDANEC CONST S.R.L.”
| Cod CAEN preponderent | 4399 Rev. 2 (echivalent: 4399 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Alte lucrări speciale de construcții n.c.a. |
| Descriere Activitate | Alte lucrări speciale de construcții n.c.a. |
| Cod CAEN principal | 43 Alte lucrări speciale de construcții n.c.a. |
| Descriere activitate (principal) | Lucrări speciale de construcții |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Microîntreprinderi , Suceava , domeniul 4399: Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (43), poziții apropiate de locul 1658 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- ALECOS ANA SRL – locul 1654, 1,55 mil. lei, Constanţa
- ARCTIC MAG S.R.L. – locul 1654, 1,00 mil. lei, Ilfov
- DOC BOX CONSTRUCT S.R.L. – locul 1654, 108.620 lei, Prahova
- FARLORI 94 S.R.L. – locul 1654, 53.914 lei, Covasna
- HOPE DEVELOPMENT ARY S.R.L. – locul 1654, 0 lei, Caraş-Severin
- VMV ENERGY S.R.L. – locul 1655, 1,54 mil. lei, Iaşi
- Z.I.C. INSTALL S.R.L. – locul 1655, 1,00 mil. lei, Bucureşti
- A BLAST S.R.L. – locul 1655, 108.545 lei, Prahova
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „BOGDANEC CONST S.R.L." în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „BOGDANEC CONST S.R.L."
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „BOGDANEC CONST S.R.L."
TVA
Activ fiscal
| Data inactivare | 2023-03-31 |
| Data reactivare | 2023-04-20 |
| Data publicare | 2023-03-31 |
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| Active imobilizate | 30.182 |
| Active circulante | 952.719 |
| Stocuri | 96.000 |
| Creante | 827.234 |
| Disponibilitati | 29.485 |
| Datorii | 65.617 |
| Capitaluri proprii | 917.284 |
| Capital social | 210 |
| Cifra de afaceri | 234.560 |
| Venituri totale | 350.449 |
| Cheltuieli totale | 327.267 |
| Profit brut | 23.182 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 22.086 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 3 |
| Active imobilizate | 6.319 |
| Active circulante | 1.001.442 |
| Creante | 920.085 |
| Disponibilitati | 81.357 |
| Datorii | 33.015 |
| Capitaluri proprii | 974.746 |
| Capital social | 210 |
| Cifra de afaceri | 1.156.845 |
| Venituri totale | 1.137.745 |
| Cheltuieli totale | 362.324 |
| Profit brut | 775.421 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 763.853 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 4 |
| Active imobilizate | 8.731 |
| Active circulante | 272.113 |
| Stocuri | 19.100 |
| Creante | 225.448 |
| Disponibilitati | 27.565 |
| Datorii | 69.951 |
| Capitaluri proprii | 210.893 |
| Capital social | 210 |
| Cifra de afaceri | 339.980 |
| Venituri totale | 457.809 |
| Cheltuieli totale | 425.132 |
| Profit brut | 32.677 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 29.552 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 4 |
| Active imobilizate | 177.471 |
| Active circulante | 193.348 |
| Stocuri | 59.856 |
| Creante | 99.139 |
| Disponibilitati | 34.353 |
| Datorii | 46.649 |
| Venituri in avans | 142.829 |
| Capitaluri proprii | 181.341 |
| Capital social | 210 |
| Cifra de afaceri | 511.871 |
| Venituri totale | 629.572 |
| Cheltuieli totale | 606.966 |
| Profit brut | 22.606 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 17.393 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 6 |
| Active imobilizate | 429.904 |
| Active circulante | 202.538 |
| Stocuri | 144.480 |
| Disponibilitati | 58.058 |
| Datorii | 122.583 |
| Venituri in avans | 345.911 |
| Capitaluri proprii | 163.948 |
| Capital social | 210 |
| Cifra de afaceri | 282.616 |
| Venituri totale | 586.897 |
| Cheltuieli totale | 568.723 |
| Profit brut | 18.174 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 15.363 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 6 |
| Active imobilizate | 682.084 |
| Active circulante | 266.479 |
| Stocuri | 43.280 |
| Creante | 225.969 |
| Disponibilitati | -2.770 |
| Datorii | 250.986 |
| Venituri in avans | 548.992 |
| Capitaluri proprii | 148.585 |
| Capital social | 210 |
| Cifra de afaceri | 233.175 |
| Venituri totale | 479.538 |
| Cheltuieli totale | 464.107 |
| Profit brut | 15.431 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 13.096 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 6 |
| Active imobilizate | 934.410 |
| Active circulante | 68.718 |
| Creante | 749 |
| Disponibilitati | 67.969 |
| Datorii | 115.565 |
| Venituri in avans | 752.073 |
| Capitaluri proprii | 135.490 |
| Capital social | 210 |
| Cifra de afaceri | 211.574 |
| Venituri totale | 326.165 |
| Cheltuieli totale | 238.357 |
| Profit brut | 87.808 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 85.692 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 4 |
| Active circulante | 56.885 |
| Creante | 4.900 |
| Disponibilitati | 51.985 |
| Datorii | 7.098 |
| Capitaluri proprii | 49.787 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 34.900 |
| Venituri totale | 34.900 |
| Cheltuieli totale | 33.973 |
| Profit brut | 927 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 578 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active circulante | 60.503 |
| Disponibilitati | 60.503 |
| Datorii | 11.294 |
| Capitaluri proprii | 49.209 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 26.000 |
| Venituri totale | 26.000 |
| Cheltuieli totale | 24.160 |
| Profit brut | 1.840 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 1.580 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 2 |