JUX SERV S.R.L. – CUI 9518635
Informativ
JUX SERV S.R.L. are CUI 9518635, număr de înregistrare J40/4591/1997 și sediul în Bucureşti Sectorul 5, județul Bucureşti. Activitatea principală declarată: CAEN 4399 – Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 106.800 lei, un profit net de 53.821 lei și un număr mediu de 1 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 25.10.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | JUX SERV S.R.L. |
| CUI | 9518635 |
| Nr. Reg. Com. | J40/4591/1997 |
| EUID | ROONRC.J40/4591/1997 |
| CAEN | 4399 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 25.10.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 1997-06-13 (29 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| STOICESCU CONSTANTIN | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 106 800 | 53 821 | 13 089 | 0 | 31 999 | 18 910 | 1 |
| 2024 | 135 000 | 14 430 | 55 324 | 0 | 20 413 | -34 911 | 2 |
| 2023 | 101 000 | -8 378 | 50 171 | 0 | 830 | -49 341 | 2 |
| 2022 | 70 500 | -53 312 | 42 761 | 0 | 1 798 | -40 963 | 2 |
| 2021 | 21 000 | -31 752 | 4 834 | 0 | 17 183 | 12 349 | 1 |
| 2020 | 13 000 | -24 451 | 2 280 | 0 | 46 381 | 44 101 | 1 |
| 2019 | 79 400 | 24 177 | 2 251 | 0 | 70 804 | 68 553 | 1 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprisesGrafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “JUX SERV S.R.L.”
| Cod CAEN preponderent | 4399 Rev. 2 (echivalent: 4399 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Alte lucrări speciale de construcții n.c.a. |
| Descriere Activitate | Alte lucrări speciale de construcții n.c.a. |
| Cod CAEN principal | 43 Alte lucrări speciale de construcții n.c.a. |
| Descriere activitate (principal) | Lucrări speciale de construcții |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Microîntreprinderi , Bucureşti , domeniul 4399: Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (43), poziții apropiate de locul 1659 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- VMV ENERGY S.R.L. – locul 1655, 1,54 mil. lei, Iaşi
- Z.I.C. INSTALL S.R.L. – locul 1655, 1,00 mil. lei, Bucureşti
- A BLAST S.R.L. – locul 1655, 108.545 lei, Prahova
- PHOENIX AMBIENT 2008 SRL – locul 1655, 53.810 lei, Buzău
- DORI-RUBEN SRL – locul 1655, 0 lei, Maramureş
- ROMETKIN IMPEX SRL – locul 1656, 1,54 mil. lei, Bucureşti
- CAMARAD INSTAL S.R.L. – locul 1656, 1,00 mil. lei, Iaşi
- SITCONS SRL – locul 1656, 108.000 lei, Timiş
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „JUX SERV S.R.L." în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „JUX SERV S.R.L."
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „JUX SERV S.R.L."
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| Active circulante | 20.413 |
| Stocuri | 16.167 |
| Creante | 296 |
| Disponibilitati | 3.950 |
| Datorii | 55.324 |
| Capitaluri proprii | -34.911 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 135.000 |
| Venituri totale | 135.000 |
| Cheltuieli totale | 119.220 |
| Profit brut | 15.780 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 14.430 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active circulante | 830 |
| Creante | 296 |
| Disponibilitati | 534 |
| Datorii | 50.171 |
| Capitaluri proprii | -49.341 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 101.000 |
| Venituri totale | 101.000 |
| Cheltuieli totale | 108.368 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 7.368 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 8.378 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active circulante | 1.798 |
| Stocuri | 730 |
| Creante | 296 |
| Disponibilitati | 772 |
| Datorii | 42.761 |
| Capitaluri proprii | -40.963 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 70.500 |
| Venituri totale | 76.207 |
| Cheltuieli totale | 128.757 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 52.550 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 53.312 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active circulante | 17.183 |
| Stocuri | 9.000 |
| Creante | 24 |
| Disponibilitati | 8.159 |
| Datorii | 4.834 |
| Capitaluri proprii | 12.349 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 21.000 |
| Venituri totale | 21.000 |
| Cheltuieli totale | 52.542 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 31.542 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 31.752 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active circulante | 46.381 |
| Stocuri | 6.931 |
| Creante | 109 |
| Disponibilitati | 39.341 |
| Datorii | 2.280 |
| Capitaluri proprii | 44.101 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 13.000 |
| Venituri totale | 13.000 |
| Cheltuieli totale | 37.335 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 24.335 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 24.451 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active circulante | 70.804 |
| Stocuri | 3.375 |
| Creante | 104 |
| Disponibilitati | 67.325 |
| Datorii | 2.251 |
| Capitaluri proprii | 68.553 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 79.400 |
| Venituri totale | 79.400 |
| Cheltuieli totale | 54.429 |
| Profit brut | 24.971 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 24.177 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active circulante | 46.526 |
| Creante | 104 |
| Disponibilitati | 46.422 |
| Datorii | 2.150 |
| Capitaluri proprii | 44.376 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 81.100 |
| Venituri totale | 81.100 |
| Cheltuieli totale | 40.083 |
| Profit brut | 41.017 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 40.206 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active circulante | 6.382 |
| Stocuri | 1.820 |
| Creante | 183 |
| Disponibilitati | 4.379 |
| Datorii | 2.212 |
| Capitaluri proprii | 4.170 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 53.000 |
| Venituri totale | 53.000 |
| Cheltuieli totale | 62.547 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 9.547 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 10.077 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active circulante | 17.867 |
| Stocuri | 2.176 |
| Creante | 29 |
| Disponibilitati | 15.662 |
| Datorii | 3.620 |
| Capitaluri proprii | 14.247 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 74.500 |
| Venituri totale | 74.500 |
| Cheltuieli totale | 59.770 |
| Profit brut | 14.730 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 13.985 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 2 |