DANEL COMPANY S.R.L. – CUI 18862785
Informativ
DANEL COMPANY S.R.L. are CUI 18862785, număr de înregistrare J12/2455/2006 și sediul în Municipiul Cluj-Napoca, județul Cluj. Activitatea principală declarată: CAEN 4321 – Lucrări de instalații electrice. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 1.537.242 lei, un profit net de 84.343 lei și un număr mediu de 7 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 11.10.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | DANEL COMPANY S.R.L. |
| CUI | 18862785 |
| Nr. Reg. Com. | J12/2455/2006 |
| EUID | ROONRC.J12/2455/2006 |
| CAEN | 4321 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 11.10.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2006-07-18 (20 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| MARTIŞ CLAUDIA STELUŢA | - | România |
| MARTIŞ VASILE DANIEL | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1 537 242 | 84 343 | 222 452 | 179 577 | 128 418 | 85 543 | 7 |
| 2024 | 1 728 088 | 938 754 | 320 331 | 247 719 | 987 887 | 915 275 | 3 |
| 2023 | 412 351 | -19 977 | 290 268 | 163 286 | 103 504 | -23 478 | 3 |
| 2022 | 530 322 | 5 319 | 228 037 | 112 594 | 111 942 | -3 501 | 3 |
| 2021 | 196 528 | -82 908 | 95 758 | 38 427 | 48 511 | -8 820 | 3 |
| 2020 | 395 028 | 37 861 | 81 435 | 65 364 | 210 159 | 194 088 | 3 |
| 2019 | 303 550 | 6 030 | 52 359 | 64 386 | 144 200 | 156 227 | 5 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprisesGrafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “DANEL COMPANY S.R.L.”
| Cod CAEN preponderent | 4321 Rev. 2 (echivalent: 4321 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Lucrări de instalații electrice |
| Descriere Activitate | Lucrări de instalații electrice |
| Cod CAEN principal | 43 Lucrări de instalații electrice |
| Descriere activitate (principal) | Lucrări speciale de construcții |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 2 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Microîntreprinderi , Cluj , domeniul 4321: Lucrări de instalații electrice
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (43), poziții apropiate de locul 1658 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- ALECOS ANA SRL – locul 1654, 1,55 mil. lei, Constanţa
- ARCTIC MAG S.R.L. – locul 1654, 1,00 mil. lei, Ilfov
- DOC BOX CONSTRUCT S.R.L. – locul 1654, 108.620 lei, Prahova
- FARLORI 94 S.R.L. – locul 1654, 53.914 lei, Covasna
- HOPE DEVELOPMENT ARY S.R.L. – locul 1654, 0 lei, Caraş-Severin
- VMV ENERGY S.R.L. – locul 1655, 1,54 mil. lei, Iaşi
- Z.I.C. INSTALL S.R.L. – locul 1655, 1,00 mil. lei, Bucureşti
- A BLAST S.R.L. – locul 1655, 108.545 lei, Prahova
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „DANEL COMPANY S.R.L." în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „DANEL COMPANY S.R.L."
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „DANEL COMPANY S.R.L."
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| Active imobilizate | 247.719 |
| Active circulante | 987.887 |
| Creante | 849.398 |
| Disponibilitati | 138.489 |
| Datorii | 320.331 |
| Capitaluri proprii | 915.275 |
| Capital social | 1.000 |
| Cifra de afaceri | 1.728.088 |
| Venituri totale | 1.736.274 |
| Cheltuieli totale | 748.677 |
| Profit brut | 987.597 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 938.754 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 3 |
| Active imobilizate | 163.286 |
| Active circulante | 103.504 |
| Stocuri | 5.837 |
| Creante | 16.124 |
| Disponibilitati | 81.543 |
| Datorii | 290.268 |
| Capitaluri proprii | -23.478 |
| Capital social | 1.000 |
| Cifra de afaceri | 412.351 |
| Venituri totale | 420.838 |
| Cheltuieli totale | 436.607 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 15.769 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 19.977 |
| Nr. salariati | 3 |
| Active imobilizate | 112.594 |
| Active circulante | 111.942 |
| Stocuri | 5.837 |
| Creante | 42.818 |
| Disponibilitati | 63.287 |
| Datorii | 228.037 |
| Capitaluri proprii | -3.501 |
| Capital social | 1.000 |
| Cifra de afaceri | 530.322 |
| Venituri totale | 530.322 |
| Cheltuieli totale | 519.700 |
| Profit brut | 10.622 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 5.319 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 3 |
| Active imobilizate | 38.427 |
| Active circulante | 48.511 |
| Stocuri | 20.833 |
| Creante | 10.008 |
| Disponibilitati | 17.670 |
| Datorii | 95.758 |
| Capitaluri proprii | -8.820 |
| Capital social | 1.000 |
| Cifra de afaceri | 196.528 |
| Venituri totale | 196.574 |
| Cheltuieli totale | 277.517 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 80.943 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 82.908 |
| Nr. salariati | 3 |
| Active imobilizate | 65.364 |
| Active circulante | 210.159 |
| Stocuri | 16.045 |
| Creante | 94.772 |
| Disponibilitati | 99.342 |
| Datorii | 81.435 |
| Capitaluri proprii | 194.088 |
| Capital social | 1.000 |
| Cifra de afaceri | 395.028 |
| Venituri totale | 395.028 |
| Cheltuieli totale | 353.386 |
| Profit brut | 41.642 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 37.861 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 3 |
| Active imobilizate | 64.386 |
| Active circulante | 144.200 |
| Stocuri | 61.475 |
| Creante | 5.885 |
| Disponibilitati | 76.840 |
| Datorii | 52.359 |
| Capitaluri proprii | 156.227 |
| Capital social | 1.000 |
| Cifra de afaceri | 303.550 |
| Venituri totale | 303.550 |
| Cheltuieli totale | 294.484 |
| Profit brut | 9.066 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 6.030 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 5 |
| Active imobilizate | 78.580 |
| Active circulante | 244.327 |
| Creante | 17.328 |
| Disponibilitati | 226.999 |
| Datorii | 122.710 |
| Capitaluri proprii | 200.197 |
| Capital social | 1.000 |
| Cifra de afaceri | 456.586 |
| Venituri totale | 456.586 |
| Cheltuieli totale | 312.464 |
| Profit brut | 144.122 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 139.556 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 7 |
| Active imobilizate | 14.548 |
| Active circulante | 209.708 |
| Creante | 27.596 |
| Disponibilitati | 182.112 |
| Datorii | 63.615 |
| Capitaluri proprii | 160.641 |
| Capital social | 1.000 |
| Cifra de afaceri | 271.411 |
| Venituri totale | 271.411 |
| Cheltuieli totale | 109.256 |
| Profit brut | 162.155 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 159.441 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 6 |
| Active imobilizate | 15.424 |
| Active circulante | 166.491 |
| Creante | 2.100 |
| Disponibilitati | 164.391 |
| Datorii | 2.335 |
| Capitaluri proprii | 179.580 |
| Capital social | 1.000 |
| Cifra de afaceri | 451.554 |
| Venituri totale | 451.572 |
| Cheltuieli totale | 268.281 |
| Profit brut | 183.291 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 178.380 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 6 |