WIN MAR DESIGN SRL – CUI 31364427
Pe scurt
WIN MAR DESIGN SRL are CUI 31364427, număr de înregistrare J2013003364400 și sediul în Bucureşti Sectorul 4, județul Bucureşti. Activitatea principală declarată: CAEN 4690 – Comerț cu ridicata nespecializat. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 6.089.345 lei, un profit net de 603.436 lei și un număr mediu de 5 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 30.10.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | WIN MAR DESIGN SRL |
| CUI | 31364427 |
| Nr. Reg. Com. | J2013003364400 |
| EUID | ROONRC.J40/3364/2013 |
| CAEN | 4690 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 30.10.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2013-03-14 (13 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| PANĂ NICOLAE-MARIUS | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 6 089 345 | 603 436 | 411 297 | 75 527 | 939 446 | 603 676 | 5 |
| 2024 | 3 685 833 | 204 856 | 1 178 049 | 84 587 | 1 296 586 | 205 096 | 4 |
| 2023 | 4 274 980 | 60 776 | 607 795 | 24 265 | 817 509 | 233 979 | 6 |
| 2022 | 4 942 597 | 732 753 | 1 728 605 | 61 840 | 2 399 758 | 732 993 | 7 |
| 2021 | 4 752 978 | 692 770 | 465 168 | 96 048 | 1 061 995 | 693 010 | 5 |
| 2020 | 3 534 161 | 605 643 | 168 541 | 143 868 | 1 052 006 | 1 029 654 | 3 |
| 2019 | 4 067 001 | 423 771 | 168 642 | 27 087 | 1 110 519 | 970 036 | 6 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises6 089 345 lei
65%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “WIN MAR DESIGN SRL”
| Cod CAEN preponderent | 4690 Rev. 2 (echivalent: 4690 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Comerț cu ridicata nespecializat |
| Descriere Activitate | Comerț cu ridicata nespecializat |
| Cod CAEN principal | 46 Comerț cu ridicata nespecializat |
| Descriere activitate (principal) | Comerț cu ridicata cu excepția comerțului cu autovehicule și motociclete |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Microîntreprinderi , Bucureşti , domeniul 4690: Comerț cu ridicata nespecializat
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (46), poziții apropiate de locul 927 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- ELINSTAL SRL – locul 923, 6,14 mil. lei, Călăraşi
- ROES CONSTRUCT SRL – locul 923, 4,24 mil. lei, Braşov
- ACTIVE POWER SALES SRL – locul 923, 1,26 mil. lei, Ilfov
- MIND ENGINEERING SRL – locul 923, 97.329 lei, Sibiu
- PANACEEA SRL – locul 923, 92.563 lei, Vaslui
- WHITE RIVER S.R.L. – locul 923, 92.220 lei, Ilfov
- VISTIM SRL – locul 924, 6,12 mil. lei, Dâmboviţa
- TEBI T & B SRL – locul 924, 4,23 mil. lei, Prahova
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „WIN MAR DESIGN SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „WIN MAR DESIGN SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „WIN MAR DESIGN SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| Active imobilizate | 84.587 |
| Active circulante | 1.296.586 |
| Stocuri | 551.514 |
| Creante | 7.398 |
| Disponibilitati | 737.674 |
| Cheltuieli in avans | 1.972 |
| Datorii | 1.178.049 |
| Capitaluri proprii | 205.096 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 3.685.833 |
| Venituri totale | 3.685.837 |
| Cheltuieli totale | 3.436.439 |
| Profit brut | 249.398 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 204.856 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 4 |
| Active imobilizate | 24.265 |
| Active circulante | 817.509 |
| Stocuri | 409.125 |
| Creante | 15.690 |
| Disponibilitati | 392.694 |
| Datorii | 607.795 |
| Capitaluri proprii | 233.979 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 4.274.980 |
| Venituri totale | 4.274.985 |
| Cheltuieli totale | 4.181.285 |
| Profit brut | 93.700 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 60.776 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 6 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 61.840 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.399.758 |
| Stocuri | 1.555.820 |
| Creante | 561.036 |
| Casa si conturi la banci | 282.902 |
| DATORII | 1.728.605 |
| CAPITALURI - TOTAL | 732.993 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 4.942.597 |
| VENITURI TOTALE | 4.943.633 |
| CHELTUIELI TOTALE | 4.164.934 |
| Profitul brut | 778.699 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 732.753 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 7 |
| Active imobilizate | 96.048 |
| Active circulante | 1.061.995 |
| Stocuri | 931.960 |
| Creante | 1.882 |
| Disponibilitati | 128.153 |
| Cheltuieli in avans | 135 |
| Datorii | 465.168 |
| Capitaluri proprii | 693.010 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 4.752.978 |
| Venituri totale | 4.760.006 |
| Cheltuieli totale | 4.023.299 |
| Profit brut | 736.707 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 692.770 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 5 |
| Active imobilizate | 143.868 |
| Active circulante | 1.052.006 |
| Stocuri | 508.257 |
| Creante | 1.502 |
| Disponibilitati | 542.247 |
| Cheltuieli in avans | 2.321 |
| Datorii | 168.541 |
| Capitaluri proprii | 1.029.654 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 3.534.161 |
| Venituri totale | 3.534.162 |
| Cheltuieli totale | 2.897.734 |
| Profit brut | 636.428 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 605.643 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 3 |
| Active imobilizate | 27.087 |
| Active circulante | 1.110.519 |
| Stocuri | 323.461 |
| Creante | 1.432 |
| Disponibilitati | 785.626 |
| Cheltuieli in avans | 1.072 |
| Datorii | 168.642 |
| Capitaluri proprii | 970.036 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 4.067.001 |
| Venituri totale | 4.067.286 |
| Cheltuieli totale | 3.602.504 |
| Profit brut | 464.782 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 423.771 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 6 |
| Active imobilizate | 43.569 |
| Active circulante | 1.280.144 |
| Stocuri | 625.035 |
| Disponibilitati | 655.109 |
| Cheltuieli in avans | 1.275 |
| Datorii | 778.722 |
| Capitaluri proprii | 546.266 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 3.702.434 |
| Venituri totale | 3.702.464 |
| Cheltuieli totale | 3.228.250 |
| Profit brut | 474.214 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 437.189 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 6 |
| Active imobilizate | 59.839 |
| Active circulante | 743.397 |
| Stocuri | 406.857 |
| Creante | 6.201 |
| Disponibilitati | 330.339 |
| Cheltuieli in avans | 678 |
| Datorii | 394.837 |
| Capitaluri proprii | 409.077 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 3.410.114 |
| Venituri totale | 3.410.122 |
| Cheltuieli totale | 2.921.473 |
| Profit brut | 488.649 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 408.837 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 5 |
| Active imobilizate | 1.764 |
| Active circulante | 399.101 |
| Stocuri | 63.751 |
| Creante | 11 |
| Disponibilitati | 335.339 |
| Datorii | 74.171 |
| Capitaluri proprii | 326.694 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 3.102.938 |
| Venituri totale | 3.102.957 |
| Cheltuieli totale | 2.724.159 |
| Profit brut | 378.798 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 326.454 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 4 |