TEBI T & B SRL – CUI 24919967
Pe scurt
TEBI T & B SRL are CUI 24919967, număr de înregistrare J2009000020298 și sediul în Sat Brebu Megiesesc, Comuna Brebu, județul Prahova. Activitatea principală declarată: CAEN 4683 – Comerț cu ridicata al materialului lemnos și a materialelor de construcție și echipamentelor sanitare. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 4.232.443 lei, un profit net de 260.371 lei și un număr mediu de 6 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 25.10.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | TEBI T & B SRL |
| CUI | 24919967 |
| Nr. Reg. Com. | J2009000020298 |
| EUID | ROONRC.J29/20/2009 |
| CAEN | 4683 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 25.10.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2009-01-06 (17 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| TĂNASE CONSTANTIN | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 4 232 443 | 260 371 | 1 945 783 | 855 688 | 3 958 468 | 2 881 844 | 6 |
| 2024 | 4 479 132 | 196 453 | 1 433 714 | 415 826 | 3 634 006 | 2 621 473 | 6 |
| 2023 | 4 341 393 | 188 122 | 1 441 539 | 600 064 | 3 258 039 | 2 425 021 | 6 |
| 2022 | 4 487 406 | 353 080 | 1 280 894 | 316 947 | 3 197 063 | 2 236 899 | 6 |
| 2021 | 3 875 455 | 424 258 | 768 771 | 337 773 | 2 312 563 | 1 883 819 | 4 |
| 2020 | 3 433 399 | 644 526 | 483 638 | 370 758 | 1 570 911 | 1 459 560 | 4 |
| 2019 | 2 438 160 | 88 471 | 543 233 | 330 301 | 1 026 850 | 815 034 | 5 |
| 2018 | 1 893 887 | 90 509 | 419 218 | — | — | — | 4 |
| 2017 | 1 756 230 | 443 812 | 367 523 | — | — | — | 3 |
Statistics
Commercial networks and enterprises4 232 443 lei
-6%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “TEBI T & B SRL”
| Cod CAEN preponderent | 4683 Rev. 3 |
| Obiect Activitate | Comerț cu ridicata al materialului lemnos și a materialelor de construcție și echipamentelor sanitare |
| Descriere Activitate | Comerț cu ridicata al materialului lemnos și a materialelor de construcție și echipamentelor sanitare |
| Cod CAEN principal | 46 |
| Descriere activitate (principal) | — |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Microîntreprinderi , Prahova , domeniul 4683: Comerț cu ridicata al materialului lemnos și a materialelor de construcție și echipamentelor sanitare
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (46), poziții apropiate de locul 924 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- MYHORECA.RO S.R.L. – locul 920, 6,17 mil. lei, Timiş
- MEDA MUNTENIA S.R.L. – locul 920, 4,26 mil. lei, Dâmboviţa
- BOXPACK S.R.L. – locul 920, 1,27 mil. lei, Dâmboviţa
- ABI CONSULTING EXPRESS S.R.L. – locul 920, 114.483 lei, Iaşi
- NICOLETA IMPEX SRL – locul 920, 102.450 lei, Bihor
- RSC LEMNE FOC S.R.L. – locul 920, 93.846 lei, Sibiu
- LIFELINE M.D. S.R.L. – locul 920, 0 lei, Bucureşti
- COMAT DOLJ SA – locul 921, 6,17 mil. lei, Dolj
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „TEBI T & B SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „TEBI T & B SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „TEBI T & B SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| Active imobilizate | 415.826 |
| Active circulante | 3.634.006 |
| Stocuri | 3.494.987 |
| Creante | 130.389 |
| Disponibilitati | 8.630 |
| Cheltuieli in avans | 5.355 |
| Datorii | 1.433.714 |
| Capitaluri proprii | 2.621.473 |
| Capital social | 500 |
| Cifra de afaceri | 4.479.132 |
| Venituri totale | 4.483.561 |
| Cheltuieli totale | 4.241.532 |
| Profit brut | 242.029 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 196.453 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 6 |
| Active imobilizate | 600.064 |
| Active circulante | 3.258.039 |
| Stocuri | 3.089.028 |
| Creante | 132.726 |
| Disponibilitati | 36.285 |
| Cheltuieli in avans | 8.457 |
| Datorii | 1.441.539 |
| Capitaluri proprii | 2.425.021 |
| Capital social | 500 |
| Cifra de afaceri | 4.341.393 |
| Venituri totale | 4.348.063 |
| Cheltuieli totale | 4.122.269 |
| Profit brut | 225.794 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 188.122 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 6 |
| Active imobilizate | 316.947 |
| Active circulante | 3.197.063 |
| Stocuri | 3.031.297 |
| Creante | 129.068 |
| Disponibilitati | 36.698 |
| Cheltuieli in avans | 3.783 |
| Datorii | 1.280.894 |
| Capitaluri proprii | 2.236.899 |
| Capital social | 500 |
| Cifra de afaceri | 4.487.406 |
| Venituri totale | 4.487.568 |
| Cheltuieli totale | 4.104.884 |
| Profit brut | 382.684 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 353.080 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 6 |
| Active imobilizate | 337.773 |
| Active circulante | 2.312.563 |
| Stocuri | 2.154.865 |
| Creante | 95.754 |
| Disponibilitati | 61.944 |
| Cheltuieli in avans | 2.254 |
| Datorii | 768.771 |
| Capitaluri proprii | 1.883.819 |
| Capital social | 500 |
| Cifra de afaceri | 3.875.455 |
| Venituri totale | 3.876.265 |
| Cheltuieli totale | 3.418.506 |
| Profit brut | 457.759 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 424.258 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 4 |
| Active imobilizate | 370.758 |
| Active circulante | 1.570.911 |
| Stocuri | 1.478.384 |
| Creante | 35.674 |
| Disponibilitati | 56.853 |
| Cheltuieli in avans | 1.529 |
| Datorii | 483.638 |
| Capitaluri proprii | 1.459.560 |
| Capital social | 500 |
| Cifra de afaceri | 3.433.399 |
| Venituri totale | 3.702.057 |
| Cheltuieli totale | 3.024.263 |
| Profit brut | 677.794 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 644.526 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 4 |
| Active imobilizate | 330.301 |
| Active circulante | 1.026.850 |
| Stocuri | 986.560 |
| Creante | 15.637 |
| Disponibilitati | 24.653 |
| Cheltuieli in avans | 1.116 |
| Datorii | 543.233 |
| Capitaluri proprii | 815.034 |
| Capital social | 500 |
| Cifra de afaceri | 2.438.160 |
| Venituri totale | 2.438.352 |
| Cheltuieli totale | 2.325.337 |
| Profit brut | 113.015 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 88.471 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 5 |
| Active imobilizate | 380.393 |
| Active circulante | 763.470 |
| Stocuri | 757.631 |
| Creante | 3.973 |
| Disponibilitati | 1.866 |
| Cheltuieli in avans | 1.918 |
| Datorii | 419.218 |
| Capitaluri proprii | 726.563 |
| Capital social | 500 |
| Cifra de afaceri | 1.893.887 |
| Venituri totale | 1.906.316 |
| Cheltuieli totale | 1.796.633 |
| Profit brut | 109.683 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 90.509 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 4 |
| Active imobilizate | 414.799 |
| Active circulante | 586.831 |
| Stocuri | 566.784 |
| Creante | 7.804 |
| Disponibilitati | 12.243 |
| Cheltuieli in avans | 1.948 |
| Datorii | 367.523 |
| Capitaluri proprii | 636.055 |
| Capital social | 500 |
| Cifra de afaceri | 1.756.230 |
| Venituri totale | 2.059.860 |
| Cheltuieli totale | 1.595.457 |
| Profit brut | 464.403 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 443.812 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 3 |
| Active imobilizate | 355.362 |
| Active circulante | 356.180 |
| Stocuri | 339.868 |
| Creante | 14.582 |
| Disponibilitati | 1.730 |
| Cheltuieli in avans | 291 |
| Datorii | 519.590 |
| Capitaluri proprii | 192.243 |
| Capital social | 500 |
| Cifra de afaceri | 1.081.799 |
| Venituri totale | 1.081.845 |
| Cheltuieli totale | 1.046.384 |
| Profit brut | 35.461 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 33.159 |
| Pierdere neta | 0 |