TECHNOCRIPA SRL – CUI 34062890
Pe scurt
TECHNOCRIPA SRL are CUI 34062890, număr de înregistrare J23/360/2015 și sediul în Sat Ostratu, Comuna Corbeanca, județul Ilfov. Activitatea principală declarată: CAEN 6201 – Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client). Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 1.513.601 lei, un profit net de 313.852 lei și un număr mediu de 2 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 11.10.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | TECHNOCRIPA SRL |
| CUI | 34062890 |
| Nr. Reg. Com. | J23/360/2015 |
| EUID | ROONRC.J23/360/2015 |
| CAEN | 6201 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 11.10.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2015-02-05 (11 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| CRISTOLOVEAN PAUL - CĂTĂLIN | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1 513 601 | 313 852 | 380 951 | 127 419 | 568 023 | 314 491 | 2 |
| 2024 | 1 126 837 | 106 459 | 281 552 | 133 481 | 381 276 | 233 205 | 2 |
| 2023 | 1 460 124 | 820 680 | 398 940 | 145 912 | 1 074 175 | 821 147 | 4 |
| 2022 | 2 293 527 | 338 284 | 1 094 159 | 178 593 | 1 254 545 | 338 979 | 5 |
| 2021 | 1 251 567 | 279 822 | 897 081 | 38 306 | 1 138 837 | 280 062 | 7 |
| 2020 | 1 192 013 | 73 647 | 847 250 | 54 931 | 866 206 | 73 887 | 7 |
| 2019 | 1 321 453 | 40 839 | 734 836 | 77 468 | 714 244 | 56 876 | 8 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises1 513 601 lei
34%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “TECHNOCRIPA SRL”
| Cod CAEN preponderent | 6201 Rev. 2 |
| Obiect Activitate | Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client) |
| Descriere Activitate | Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client) |
| Cod CAEN principal | 62 Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client) |
| Descriere activitate (principal) | Activități de servicii în tehnologia informației |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Microîntreprinderi , Ilfov , domeniul 6201: Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (62), poziții apropiate de locul 272 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- BUSINESS SOFTWARE SOLUTIONS SRL – locul 268, 26,21 mil. lei, Bacău
- HIBRID-IQ S.R.L. – locul 268, 4,06 mil. lei, Bucureşti
- COLLIER BIJOU S.R.L. – locul 268, 1,54 mil. lei, Bacău
- EPMY SOLUTIONS S.R.L. – locul 268, 928.257 lei, Ilfov
- FOREXE ASIST S.R.L. – locul 268, 602.139 lei, Vâlcea
- ITVAV SYSTEMS S.R.L. – locul 268, 312.145 lei, Cluj
- LASTING SOFTWARE SRL – locul 269, 26,01 mil. lei, Timiş
- SIDE ROMANIA S.R.L. – locul 269, 4,05 mil. lei, Bucureşti
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „TECHNOCRIPA SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „TECHNOCRIPA SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „TECHNOCRIPA SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| Active imobilizate | 133.481 |
| Active circulante | 381.276 |
| Stocuri | 0 |
| Creante | 332.888 |
| Disponibilitati | 48.388 |
| Cheltuieli in avans | 0 |
| Datorii | 281.552 |
| Venituri in avans | 0 |
| Provizioane | 0 |
| Capitaluri proprii | 233.205 |
| Capital social | 200 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri | 1.126.837 |
| Venituri totale | 1.135.660 |
| Cheltuieli totale | 999.219 |
| Profit brut | 136.441 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 106.459 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active imobilizate | 145.912 |
| Active circulante | 1.074.175 |
| Stocuri | 0 |
| Creante | 976.376 |
| Disponibilitati | 97.799 |
| Cheltuieli in avans | 0 |
| Datorii | 398.940 |
| Venituri in avans | 0 |
| Provizioane | 0 |
| Capitaluri proprii | 821.147 |
| Capital social | 200 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri | 1.460.124 |
| Venituri totale | 1.460.785 |
| Cheltuieli totale | 625.796 |
| Profit brut | 834.989 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 820.680 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 4 |
| Active imobilizate | 178.593 |
| Active circulante | 1.254.545 |
| Stocuri | 0 |
| Creante | 602.302 |
| Disponibilitati | 652.243 |
| Cheltuieli in avans | 0 |
| Datorii | 1.094.159 |
| Venituri in avans | 0 |
| Provizioane | 0 |
| Capitaluri proprii | 338.979 |
| Capital social | 200 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri | 2.293.527 |
| Venituri totale | 2.294.529 |
| Cheltuieli totale | 1.933.759 |
| Profit brut | 360.770 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 338.284 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 5 |
| Active imobilizate | 38.306 |
| Active circulante | 1.138.837 |
| Stocuri | 0 |
| Creante | 623.084 |
| Disponibilitati | 515.753 |
| Cheltuieli in avans | 0 |
| Datorii | 897.081 |
| Venituri in avans | 0 |
| Provizioane | 0 |
| Capitaluri proprii | 280.062 |
| Capital social | 200 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri | 1.251.567 |
| Venituri totale | 1.251.642 |
| Cheltuieli totale | 959.554 |
| Profit brut | 292.088 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 279.822 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 7 |
| Active imobilizate | 54.931 |
| Active circulante | 866.206 |
| Stocuri | 7.423 |
| Creante | 515.724 |
| Disponibilitati | 343.059 |
| Cheltuieli in avans | 0 |
| Datorii | 847.250 |
| Venituri in avans | 0 |
| Provizioane | 0 |
| Capitaluri proprii | 73.887 |
| Capital social | 200 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri | 1.192.013 |
| Venituri totale | 1.192.202 |
| Cheltuieli totale | 1.107.401 |
| Profit brut | 84.801 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 73.647 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 7 |
| Active imobilizate | 77.468 |
| Active circulante | 714.244 |
| Stocuri | 16.116 |
| Creante | 433.919 |
| Disponibilitati | 264.209 |
| Cheltuieli in avans | 0 |
| Datorii | 734.836 |
| Venituri in avans | 0 |
| Provizioane | 0 |
| Capitaluri proprii | 56.876 |
| Capital social | 200 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri | 1.321.453 |
| Venituri totale | 1.326.349 |
| Cheltuieli totale | 1.272.247 |
| Profit brut | 54.102 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 40.839 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 8 |
| Active imobilizate | 105.546 |
| Active circulante | 547.608 |
| Stocuri | 26.933 |
| Creante | 350.866 |
| Disponibilitati | 169.809 |
| Datorii | 573.960 |
| Capitaluri proprii | 79.194 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 1.048.100 |
| Venituri totale | 1.048.100 |
| Cheltuieli totale | 908.598 |
| Profit brut | 139.502 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 129.021 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 9 |
| Active imobilizate | 118.975 |
| Active circulante | 434.053 |
| Stocuri | 19.971 |
| Creante | 304.547 |
| Disponibilitati | 109.535 |
| Cheltuieli in avans | 0 |
| Datorii | 501.395 |
| Venituri in avans | 0 |
| Provizioane | 0 |
| Capitaluri proprii | 51.633 |
| Capital social | 200 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri | 978.756 |
| Venituri totale | 979.508 |
| Cheltuieli totale | 1.016.527 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 37.019 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 50.067 |
| Nr. salariati | 7 |
| Active imobilizate | 143.295 |
| Active circulante | 339.213 |
| Creante | 241.103 |
| Disponibilitati | 98.110 |
| Datorii | 317.651 |
| Capitaluri proprii | 164.857 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 822.478 |
| Venituri totale | 822.478 |
| Cheltuieli totale | 621.865 |
| Profit brut | 200.613 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 170.626 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 2 |