ITVAV SYSTEMS S.R.L. – CUI 40707761
Pe scurt
ITVAV SYSTEMS S.R.L. are CUI 40707761, număr de înregistrare J12/784/2019 și sediul în Municipiul Cluj-Napoca, județul Cluj. Activitatea principală declarată: CAEN 6209 – Alte activități de servicii privind tehnologia informației. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 312.145 lei, un profit net de 209.286 lei și un număr mediu de 1 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 18.10.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | ITVAV SYSTEMS S.R.L. |
| CUI | 40707761 |
| Nr. Reg. Com. | J12/784/2019 |
| EUID | ROONRC.J12/784/2019 |
| CAEN | 6209 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 18.10.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2019-02-27 (7 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| VAȘCIUC VALERIU | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 312 145 | 209 286 | 7 841 | 60 238 | 157 129 | 209 526 | 1 |
| 2024 | 259 857 | 201 207 | 4 430 | 2 099 | 203 978 | 201 647 | 1 |
| 2023 | 299 122 | 246 307 | 3 906 | 3 899 | 246 554 | 246 547 | 1 |
| 2022 | 208 576 | 194 455 | 1 894 | 0 | 196 589 | 194 695 | 1 |
| 2021 | 208 259 | 195 947 | 2 242 | 0 | 198 429 | 196 187 | 0 |
| 2020 | 205 960 | 193 307 | 1 856 | 0 | 195 403 | 193 547 | 0 |
| 2019 | 104 035 | 93 587 | 1 941 | 0 | 95 728 | 93 787 | 0 |
Statistics
Commercial networks and enterprises312 145 lei
20%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “ITVAV SYSTEMS S.R.L.”
| Cod CAEN preponderent | 6209 Rev. 2 |
| Obiect Activitate | Alte activități de servicii privind tehnologia informației |
| Descriere Activitate | Alte activități de servicii privind tehnologia informației |
| Cod CAEN principal | 62 Alte activități de servicii privind tehnologia informației |
| Descriere activitate (principal) | Activități de servicii în tehnologia informației |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Microîntreprinderi , Cluj , domeniul 6209: Alte activități de servicii privind tehnologia informației
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (62), poziții apropiate de locul 268 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- RADCOM S.A. – locul 264, 26,87 mil. lei, Bucureşti
- PROBITAS ITC SRL – locul 264, 4,11 mil. lei, Bucureşti
- WEB SOFTWARE INTERACTIVE SRL – locul 264, 1,57 mil. lei, Bucureşti
- OPTIMAL TESTING SOLUTIONS S.R.L. – locul 264, 947.262 lei, Bucureşti
- SOF IT SUPORT & MENTENANTA SRL – locul 264, 608.078 lei, Argeş
- IDEA IDENTITY SRL – locul 264, 314.951 lei, Neamţ
- PROVABLY FAIR S.R.L. – locul 265, 26,57 mil. lei, Maramureş
- SYSTEM CONTROL & DISPATCHING COMPANY SRL – locul 265, 4,11 mil. lei, Bucureşti
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „ITVAV SYSTEMS S.R.L." în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „ITVAV SYSTEMS S.R.L."
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „ITVAV SYSTEMS S.R.L."
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| Active imobilizate | 2.099 |
| Active circulante | 203.978 |
| Creante | 185.719 |
| Disponibilitati | 18.259 |
| Datorii | 4.430 |
| Capitaluri proprii | 201.647 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 259.857 |
| Venituri totale | 259.857 |
| Cheltuieli totale | 52.024 |
| Profit brut | 207.833 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 201.207 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 3.899 |
| Active circulante | 246.554 |
| Creante | 226.061 |
| Disponibilitati | 20.493 |
| Datorii | 3.906 |
| Capitaluri proprii | 246.547 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 299.122 |
| Venituri totale | 300.338 |
| Cheltuieli totale | 51.100 |
| Profit brut | 249.238 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 246.307 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active circulante | 196.589 |
| Creante | 135.019 |
| Disponibilitati | 61.570 |
| Datorii | 1.894 |
| Capitaluri proprii | 194.695 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 208.576 |
| Venituri totale | 208.715 |
| Cheltuieli totale | 9.431 |
| Profit brut | 199.284 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 194.455 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active circulante | 198.429 |
| Creante | 124.610 |
| Disponibilitati | 73.819 |
| Datorii | 2.242 |
| Capitaluri proprii | 196.187 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 208.259 |
| Venituri totale | 208.289 |
| Cheltuieli totale | 6.095 |
| Profit brut | 202.194 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 195.947 |
| Pierdere neta | 0 |
| Active circulante | 195.403 |
| Creante | 94.759 |
| Disponibilitati | 100.644 |
| Datorii | 1.856 |
| Capitaluri proprii | 193.547 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 205.960 |
| Venituri totale | 205.961 |
| Cheltuieli totale | 6.970 |
| Profit brut | 198.991 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 193.307 |
| Pierdere neta | 0 |
| Active circulante | 95.728 |
| Creante | 21.052 |
| Disponibilitati | 74.676 |
| Datorii | 1.941 |
| Capitaluri proprii | 93.787 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 104.035 |
| Venituri totale | 104.035 |
| Cheltuieli totale | 7.327 |
| Profit brut | 96.708 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 93.587 |
| Pierdere neta | 0 |