PROBITAS ITC SRL – CUI 33050064
Pe scurt
PROBITAS ITC SRL are CUI 33050064, număr de înregistrare J2014004499401 și sediul în Bucureşti Sectorul 1, județul Bucureşti. Activitatea principală declarată: CAEN 6220 – Transporturi aeriene ocazionale. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 4.114.689 lei, un profit net de 12.378 lei și un număr mediu de 12 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 02.09.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | PROBITAS ITC SRL |
| CUI | 33050064 |
| Nr. Reg. Com. | J2014004499401 |
| EUID | ROONRC.J2014004499401 |
| CAEN | 6220 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 02.09.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2014-04-10 (12 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| SLOBOZIANU SERGIU | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 4 114 689 | 12 378 | 922 702 | 24 667 | 994 678 | 109 529 | 12 |
| 2024 | 4 410 262 | 89 633 | 1 066 103 | 59 047 | 1 085 772 | 97 150 | 13 |
| 2023 | 3 664 176 | -637 156 | 1 605 430 | 21 912 | 1 579 300 | 7 517 | 12 |
| 2022 | 2 850 135 | 30 859 | 1 171 709 | 84 692 | 1 949 233 | 873 849 | 10 |
| 2021 | 2 441 460 | -389 172 | 407 286 | 161 994 | 1 079 829 | 842 989 | 8 |
| 2020 | 3 326 161 | 403 774 | 292 737 | 53 035 | 1 463 745 | 1 232 161 | 9 |
| 2019 | 3 360 742 | 676 999 | 446 006 | 27 967 | 1 179 250 | 774 051 | 10 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises4 114 689 lei
-7%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “PROBITAS ITC SRL”
| Cod CAEN preponderent | 6220 Rev. 0 (echivalent: 6220 Rev. 1, 6220 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Transporturi aeriene ocazionale |
| Descriere Activitate | Transporturi aeriene ocazionale |
| Cod CAEN principal | 62 |
| Descriere activitate (principal) | — |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mică (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Întreprinderi mici , Bucureşti , domeniul 6220: Transporturi aeriene ocazionale
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (62), poziții apropiate de locul 264 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- OCEANOBE TECHNOLOGY SRL – locul 260, 27,41 mil. lei, Iaşi
- DUALIT SOFTWARE SRL – locul 260, 4,25 mil. lei, Cluj
- WINNERS SPORTS HUB ROMANIA S.R.L. – locul 260, 1,57 mil. lei, Bucureşti
- EUGEN POPA CONSULTANTA SRL – locul 260, 961.021 lei, Bucureşti
- CASTEL TECH SERVICE SRL – locul 260, 617.196 lei, Prahova
- GIZPRO SOLUTIONS S.R.L. – locul 260, 318.304 lei, Bucureşti
- OPEN DIGITAL SERVICES ROUMANIE S.R.L. – locul 261, 27,32 mil. lei, Bucureşti
- PRIMESOURCING SRL – locul 261, 4,25 mil. lei, Bucureşti
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „PROBITAS ITC SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „PROBITAS ITC SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „PROBITAS ITC SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 59.047 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.085.772 |
| Stocuri | 155.252 |
| Creante | 538.275 |
| Casa si conturi la banci | 392.245 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 18.434 |
| DATORII | 1.066.103 |
| CAPITALURI - TOTAL | 97.150 |
| Capital subscris varsat | 1.250 |
| Cifra de afaceri neta | 4.410.262 |
| VENITURI TOTALE | 4.450.564 |
| CHELTUIELI TOTALE | 4.342.728 |
| Profitul brut | 107.836 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 89.633 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 13 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 21.912 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.579.300 |
| Stocuri | 149.204 |
| Creante | 1.005.177 |
| Casa si conturi la banci | 424.919 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 11.735 |
| DATORII | 1.605.430 |
| CAPITALURI - TOTAL | 7.517 |
| Capital subscris varsat | 1.250 |
| Cifra de afaceri neta | 3.664.176 |
| VENITURI TOTALE | 3.736.505 |
| CHELTUIELI TOTALE | 4.335.205 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 598.700 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 637.156 |
| Numar mediu de salariati | 12 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 84.692 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.949.233 |
| Stocuri | 257.980 |
| Creante | 469.619 |
| Casa si conturi la banci | 1.221.634 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 11.633 |
| DATORII | 1.171.709 |
| CAPITALURI - TOTAL | 873.849 |
| Capital subscris varsat | 1.250 |
| Cifra de afaceri neta | 2.850.135 |
| VENITURI TOTALE | 2.864.436 |
| CHELTUIELI TOTALE | 2.805.645 |
| Profitul brut | 58.791 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 30.859 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 10 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 161.994 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.079.829 |
| Stocuri | 98.348 |
| Creante | 767.622 |
| Casa si conturi la banci | 213.859 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 8.452 |
| DATORII | 407.286 |
| CAPITALURI - TOTAL | 842.989 |
| Capital subscris varsat | 1.250 |
| Cifra de afaceri neta | 2.441.460 |
| VENITURI TOTALE | 2.497.450 |
| CHELTUIELI TOTALE | 2.866.568 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 369.118 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 389.172 |
| Numar mediu de salariati | 8 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 53.035 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.463.745 |
| Stocuri | 90.932 |
| Creante | 1.082.317 |
| Casa si conturi la banci | 290.496 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 8.118 |
| DATORII | 292.737 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.232.161 |
| Capital subscris varsat | 1.250 |
| Cifra de afaceri neta | 3.326.161 |
| VENITURI TOTALE | 3.371.946 |
| CHELTUIELI TOTALE | 2.937.279 |
| Profitul brut | 434.667 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 403.774 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 9 |
| Active imobilizate | 27.967 |
| Active circulante | 1.179.250 |
| Stocuri | 84.317 |
| Creante | 581.572 |
| Disponibilitati | 513.361 |
| Cheltuieli in avans | 12.840 |
| Datorii | 446.006 |
| Capitaluri proprii | 774.051 |
| Capital social | 1.250 |
| Cifra de afaceri | 3.360.742 |
| Venituri totale | 3.378.457 |
| Cheltuieli totale | 2.668.162 |
| Profit brut | 710.295 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 676.999 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 10 |
| Active imobilizate | 17.387 |
| Active circulante | 486.484 |
| Stocuri | 30.667 |
| Creante | 399.871 |
| Disponibilitati | 55.946 |
| Cheltuieli in avans | 1.062 |
| Datorii | 408.482 |
| Capitaluri proprii | 96.451 |
| Capital social | 650 |
| Cifra de afaceri | 1.800.249 |
| Venituri totale | 1.859.602 |
| Cheltuieli totale | 1.784.816 |
| Profit brut | 74.786 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 56.525 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 11 |
| Active imobilizate | 5.796 |
| Active circulante | 235.152 |
| Stocuri | 14.620 |
| Creante | 83.393 |
| Disponibilitati | 137.139 |
| Datorii | 201.172 |
| Capitaluri proprii | 39.776 |
| Capital social | 500 |
| Cifra de afaceri | 1.796.938 |
| Venituri totale | 1.804.323 |
| Cheltuieli totale | 1.724.223 |
| Profit brut | 80.100 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 80.100 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 10 |
| Active imobilizate | 6.650 |
| Active circulante | 186.420 |
| Stocuri | 16.455 |
| Creante | 90.886 |
| Disponibilitati | 79.079 |
| Datorii | 233.418 |
| Venituri in avans | -24 |
| Capitaluri proprii | -40.324 |
| Capital social | 500 |
| Cifra de afaceri | 1.312.167 |
| Venituri totale | 1.317.651 |
| Cheltuieli totale | 1.476.808 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 159.157 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 159.157 |