STRUCTOWOOD S.R.L. – CUI 47329299
Pe scurt
STRUCTOWOOD S.R.L. are CUI 47329299, număr de înregistrare J12/7364/2022 și sediul în Municipiul Cluj-Napoca, județul Cluj. Activitatea principală declarată: CAEN 4120 – Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 4.588.935 lei, un profit net de 4.217 lei și un număr mediu de 11 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 19.10.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | STRUCTOWOOD S.R.L. |
| CUI | 47329299 |
| Nr. Reg. Com. | J12/7364/2022 |
| EUID | ROONRC.J12/7364/2022 |
| CAEN | 4120 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 19.10.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2022-12-16 (3 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmeiTabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 4 588 935 | 4 217 | 654 250 | 171 828 | 1 043 778 | 583 575 | 11 |
| 2024 | 740 212 | 755 256 | 4 102 517 | 163 283 | 4 704 906 | 765 798 | 5 |
| 2023 | 147 076 | 9 991 | 146 833 | 0 | 157 375 | 10 542 | 1 |
| 2022 | 0 | 351 | 649 | 0 | 1 200 | 551 | 1 |
| 2021 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2020 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2019 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises4 588 935 lei
520%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “STRUCTOWOOD S.R.L.”
| Cod CAEN preponderent | 4120 Rev. 2 |
| Obiect Activitate | Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale |
| Descriere Activitate | Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale |
| Cod CAEN principal | 41 Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale |
| Descriere activitate (principal) | Construcții de clădiri |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 0 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mică (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Întreprinderi mici , Cluj , domeniul 4120: Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (41), poziții apropiate de locul 426 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- POTENTIAL CONS SRL – locul 422, 32,81 mil. lei, Dâmboviţa
- CONDIV & ALM SRL – locul 422, 4,62 mil. lei, Bistriţa-Năsăud
- DAVOS FUNDATIONS S.R.L. – locul 422, 203.612 lei, Arad
- STRUCT AGG SRL – locul 423, 32,79 mil. lei, Hunedoara
- CONSCAR EDIL S.R.L. – locul 423, 4,60 mil. lei, Prahova
- CLU REAL ESTATE SRL – locul 423, 202.303 lei, Cluj
- EDIL VAL CONSTRUCT SRL – locul 424, 32,77 mil. lei, Bucureşti
- CABRIO & GECAB SRL – locul 424, 4,60 mil. lei, Bucureşti
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „STRUCTOWOOD S.R.L." în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „STRUCTOWOOD S.R.L."
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „STRUCTOWOOD S.R.L."
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| Active imobilizate | 163.283 |
| Active circulante | 4.704.906 |
| Stocuri | 3.161.325 |
| Creante | 1.195.391 |
| Disponibilitati | 348.190 |
| Cheltuieli in avans | 126 |
| Datorii | 4.102.517 |
| Capitaluri proprii | 765.798 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 740.212 |
| Venituri totale | 3.891.855 |
| Cheltuieli totale | 3.120.638 |
| Profit brut | 771.217 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 755.256 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 5 |
| Active circulante | 157.375 |
| Stocuri | 6.006 |
| Creante | 150.477 |
| Disponibilitati | 892 |
| Datorii | 146.833 |
| Capitaluri proprii | 10.542 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 147.076 |
| Venituri totale | 148.776 |
| Cheltuieli totale | 137.512 |
| Profit brut | 11.264 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 9.991 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |