CONSCAR EDIL S.R.L. – CUI 50152897
Pe scurt
CONSCAR EDIL S.R.L. are CUI 50152897, număr de înregistrare J29/1327/2024 și sediul în Sat Ţânţăreni, Comuna Blejoi, județul Prahova. Activitatea principală declarată: CAEN 4120 – Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 4.602.676 lei, un profit net de 162.399 lei și un număr mediu de 1 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 24.10.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | CONSCAR EDIL S.R.L. |
| CUI | 50152897 |
| Nr. Reg. Com. | J29/1327/2024 |
| EUID | ROONRC.J29/1327/2024 |
| CAEN | 4120 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 24.10.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2024-05-29 (2 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmeiTabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 4 602 676 | 162 399 | 648 515 | 89 121 | 798 752 | 170 494 | 1 |
| 2024 | 640 494 | 6 095 | 105 683 | 0 | 123 187 | 8 095 | 0 |
Statistics
Commercial networks and enterprises4 602 676 lei
619%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “CONSCAR EDIL S.R.L.”
| Cod CAEN preponderent | 4120 Rev. 2 |
| Obiect Activitate | Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale |
| Descriere Activitate | Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale |
| Cod CAEN principal | 41 Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale |
| Descriere activitate (principal) | Construcții de clădiri |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 0 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Microîntreprinderi , Prahova , domeniul 4120: Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (41), poziții apropiate de locul 423 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- VILA GENERAL CONSTRUCT S.A. – locul 419, 33,36 mil. lei, Galaţi
- DARTIM OVY CONSTRUCT S.R.L. – locul 419, 4,63 mil. lei, Prahova
- NEST REAL ESTATE DEVELOPMENT S.R.L. – locul 419, 207.675 lei, Ilfov
- MEDO COMPANY SRL – locul 420, 33,28 mil. lei, Iaşi
- TRANSPEED BUCOVINA HOLDING SRL – locul 420, 4,62 mil. lei, Vrancea
- TRUE LINE BUSINESS S.R.L. – locul 420, 207.504 lei, Braşov
- CAPSUNARIE REZIDENTIAL S.R.L. – locul 421, 33,24 mil. lei, Dolj
- EURO BUSINES DIY-DAR SRL – locul 421, 4,62 mil. lei, Botoşani
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „CONSCAR EDIL S.R.L." în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „CONSCAR EDIL S.R.L."
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „CONSCAR EDIL S.R.L."
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| Active circulante | 123.187 |
| Creante | 121.390 |
| Disponibilitati | 1.797 |
| Cheltuieli in avans | 426 |
| Datorii | 105.683 |
| Provizioane | 9.835 |
| Capitaluri proprii | 8.095 |
| Cifra de afaceri | 640.494 |
| Venituri totale | 640.500 |
| Cheltuieli totale | 633.271 |
| Profit brut | 7.229 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 6.095 |
| Pierdere neta | 0 |