CONDIV & ALM SRL – CUI 571155
Pe scurt
CONDIV & ALM SRL are CUI 571155, număr de înregistrare J06/706/1992 și sediul în Sat Negrileşti, Comuna Negrileşti, județul Bistriţa-Năsăud. Activitatea principală declarată: CAEN 4120 – Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 4.618.455 lei, o pierdere netă de 1.237.034 lei și un număr mediu de 12 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 28.10.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | CONDIV & ALM SRL |
| CUI | 571155 |
| Nr. Reg. Com. | J06/706/1992 |
| EUID | ROONRC.J06/706/1992 |
| CAEN | 4120 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 28.10.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 1992-06-22 (34 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| MIRESAN IONEL | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 4 618 455 | -1 237 034 | 1 370 732 | 329 011 | 953 293 | -86 318 | 12 |
| 2024 | 5 429 244 | 6 958 | 1 187 819 | 225 033 | 2 111 398 | 1 150 716 | 9 |
| 2023 | 3 342 092 | 34 650 | 802 113 | 309 286 | 1 984 411 | 1 491 584 | 13 |
| 2022 | 3 827 988 | 793 054 | 478 900 | 58 848 | 1 876 986 | 1 456 934 | 11 |
| 2021 | 1 632 083 | 194 077 | 556 311 | 61 825 | 1 158 365 | 663 879 | 10 |
| 2020 | 2 600 661 | 198 760 | 439 253 | 74 211 | 837 912 | 472 870 | 14 |
| 2019 | 2 691 545 | 509 725 | 273 194 | 6 224 | 778 797 | 511 827 | 14 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises4 618 455 lei
-15%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “CONDIV & ALM SRL”
| Cod CAEN preponderent | 4120 Rev. 2 |
| Obiect Activitate | Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale |
| Descriere Activitate | Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale |
| Cod CAEN principal | 41 Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale |
| Descriere activitate (principal) | Construcții de clădiri |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mică (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Întreprinderi mici , Bistriţa-Năsăud , domeniul 4120: Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (41), poziții apropiate de locul 422 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- VAS CONSTRUCT EXCLUSIV SRL – locul 418, 33,42 mil. lei, Argeş
- AXI ENERGY CONSTRUCT SRL – locul 418, 4,64 mil. lei, Sibiu
- NEXUM INVEST S.R.L. – locul 418, 208.919 lei, Braşov
- VILA GENERAL CONSTRUCT S.A. – locul 419, 33,36 mil. lei, Galaţi
- DARTIM OVY CONSTRUCT S.R.L. – locul 419, 4,63 mil. lei, Prahova
- NEST REAL ESTATE DEVELOPMENT S.R.L. – locul 419, 207.675 lei, Ilfov
- MEDO COMPANY SRL – locul 420, 33,28 mil. lei, Iaşi
- TRANSPEED BUCOVINA HOLDING SRL – locul 420, 4,62 mil. lei, Vrancea
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „CONDIV & ALM SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „CONDIV & ALM SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „CONDIV & ALM SRL"
TVA
Activ fiscal
| Data inactivare | 2012-04-06 |
| Data reactivare | 2012-08-24 |
| Data publicare | 2012-04-26 |
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 225.033 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.111.398 |
| Stocuri | 1.750.473 |
| Creante | 312.261 |
| Casa si conturi la banci | 48.664 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 2.104 |
| DATORII | 1.187.819 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.150.716 |
| Capital subscris varsat | 500 |
| Cifra de afaceri neta | 5.429.244 |
| VENITURI TOTALE | 6.619.127 |
| CHELTUIELI TOTALE | 6.596.708 |
| Profitul brut | 22.419 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 6.958 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 9 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 309.286 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.984.411 |
| Stocuri | 659.995 |
| Creante | 787.108 |
| Casa si conturi la banci | 537.308 |
| DATORII | 802.113 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.491.584 |
| Capital subscris varsat | 500 |
| Cifra de afaceri neta | 3.342.092 |
| VENITURI TOTALE | 3.459.676 |
| CHELTUIELI TOTALE | 3.401.782 |
| Profitul brut | 57.894 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 34.650 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 13 |
| Active imobilizate | 58.848 |
| Active circulante | 1.876.986 |
| Stocuri | 587.591 |
| Creante | 1.062.756 |
| Disponibilitati | 226.629 |
| Datorii | 478.900 |
| Capitaluri proprii | 1.456.934 |
| Capital social | 500 |
| Cifra de afaceri | 3.827.988 |
| Venituri totale | 3.828.367 |
| Cheltuieli totale | 2.998.931 |
| Profit brut | 829.436 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 793.054 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 11 |
| Active imobilizate | 61.825 |
| Active circulante | 1.158.365 |
| Stocuri | 542.636 |
| Creante | 598.323 |
| Disponibilitati | 17.406 |
| Datorii | 556.311 |
| Capitaluri proprii | 663.879 |
| Capital social | 500 |
| Cifra de afaceri | 1.632.083 |
| Venituri totale | 1.641.096 |
| Cheltuieli totale | 1.430.577 |
| Profit brut | 210.519 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 194.077 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 10 |
| Active imobilizate | 74.211 |
| Active circulante | 837.912 |
| Stocuri | 332.054 |
| Creante | 390.562 |
| Disponibilitati | 115.296 |
| Datorii | 439.253 |
| Capitaluri proprii | 472.870 |
| Capital social | 500 |
| Cifra de afaceri | 2.600.661 |
| Venituri totale | 2.600.661 |
| Cheltuieli totale | 2.375.681 |
| Profit brut | 224.980 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 198.760 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 14 |
| Active imobilizate | 6.224 |
| Active circulante | 778.797 |
| Stocuri | 32.430 |
| Creante | 596.729 |
| Disponibilitati | 149.638 |
| Datorii | 273.194 |
| Capitaluri proprii | 511.827 |
| Capital social | 500 |
| Cifra de afaceri | 2.691.545 |
| Venituri totale | 2.691.545 |
| Cheltuieli totale | 2.154.905 |
| Profit brut | 536.640 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 509.725 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 14 |
| Active circulante | 733.527 |
| Creante | 126.710 |
| Disponibilitati | 606.817 |
| Datorii | 190.339 |
| Capitaluri proprii | 543.188 |
| Capital social | 500 |
| Cifra de afaceri | 1.576.350 |
| Venituri totale | 1.576.350 |
| Cheltuieli totale | 1.117.301 |
| Profit brut | 459.049 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 443.298 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 12 |
| Active circulante | 172.094 |
| Creante | 163.356 |
| Disponibilitati | 8.738 |
| Datorii | 72.205 |
| Capitaluri proprii | 99.889 |
| Capital social | 500 |
| Cifra de afaceri | 199.883 |
| Venituri totale | 199.883 |
| Cheltuieli totale | 100.744 |
| Profit brut | 99.139 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 97.140 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 481 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 112.102 |
| Stocuri | 603 |
| Creante | 52.876 |
| Casa si conturi la banci | 58.623 |
| DATORII | 110.134 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.449 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 44.262 |
| VENITURI TOTALE | 44.610 |
| CHELTUIELI TOTALE | 43.768 |
| Profitul brut | 842 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 707 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 2 |