EDIL VAL CONSTRUCT SRL – CUI 18154711
Pe scurt
EDIL VAL CONSTRUCT SRL are CUI 18154711, număr de înregistrare J2005019668405 și sediul în Bucureşti Sectorul 2, județul Bucureşti. Activitatea principală declarată: CAEN 4100 – Gospodărirea resurselor de apă, captarea, aducțiunea și tratarea apei. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 32.774.439 lei, un profit net de 1.631.670 lei și un număr mediu de 27 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 02.11.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | EDIL VAL CONSTRUCT SRL |
| CUI | 18154711 |
| Nr. Reg. Com. | J2005019668405 |
| EUID | ROONRC.J2005019668405 |
| CAEN | 4100 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 02.11.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2005-11-23 (20 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| GAULEA FLORIN | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 32 774 439 | 1 631 670 | 4 368 149 | 1 032 596 | 4 965 286 | 1 631 910 | 27 |
| 2024 | 21 240 383 | 1 129 642 | 8 109 367 | 1 251 576 | 9 352 340 | 2 494 549 | 21 |
| 2023 | 47 584 028 | 3 593 952 | 7 579 783 | 923 964 | 10 851 821 | 4 212 733 | 21 |
| 2022 | 20 247 354 | 2 281 583 | 3 939 296 | 781 426 | 5 432 052 | 2 281 823 | 22 |
| 2021 | 11 300 045 | 840 040 | 4 214 174 | 577 277 | 4 557 197 | 1 036 522 | 16 |
| 2020 | 10 070 005 | 219 153 | 3 038 716 | 425 106 | 3 520 557 | 916 282 | 29 |
| 2019 | 8 953 792 | 696 889 | 1 492 464 | 509 482 | 1 668 455 | 697 129 | 38 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises32 774 439 lei
54%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “EDIL VAL CONSTRUCT SRL”
| Cod CAEN preponderent | 4100 Rev. 0 (echivalent: 4100 Rev. 1, 4100 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Gospodărirea resurselor de apă, captarea, aducțiunea și tratarea apei |
| Descriere Activitate | Gospodărirea resurselor de apă, captarea, aducțiunea și tratarea apei |
| Cod CAEN principal | 41 |
| Descriere activitate (principal) | — |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mică (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Întreprinderi mici , Bucureşti , domeniul 4100: Gospodărirea resurselor de apă, captarea, aducțiunea și tratarea apei
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (41), poziții apropiate de locul 424 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- MEDO COMPANY SRL – locul 420, 33,28 mil. lei, Iaşi
- TRANSPEED BUCOVINA HOLDING SRL – locul 420, 4,62 mil. lei, Vrancea
- TRUE LINE BUSINESS S.R.L. – locul 420, 207.504 lei, Braşov
- CAPSUNARIE REZIDENTIAL S.R.L. – locul 421, 33,24 mil. lei, Dolj
- EURO BUSINES DIY-DAR SRL – locul 421, 4,62 mil. lei, Botoşani
- HOUSE EXPERT DEVELOPER SRL – locul 421, 203.745 lei, Bucureşti
- POTENTIAL CONS SRL – locul 422, 32,81 mil. lei, Dâmboviţa
- CONDIV & ALM SRL – locul 422, 4,62 mil. lei, Bistriţa-Năsăud
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „EDIL VAL CONSTRUCT SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „EDIL VAL CONSTRUCT SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „EDIL VAL CONSTRUCT SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.251.576 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 9.352.340 |
| Stocuri | 102.081 |
| Creante | 8.469.472 |
| Casa si conturi la banci | 780.787 |
| DATORII | 8.109.367 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.494.549 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 21.240.383 |
| VENITURI TOTALE | 21.357.131 |
| CHELTUIELI TOTALE | 19.958.311 |
| Profitul brut | 1.398.820 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.129.642 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 21 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 923.964 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 10.851.821 |
| Stocuri | 161.691 |
| Creante | 7.288.375 |
| Casa si conturi la banci | 3.401.755 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 16.731 |
| DATORII | 7.579.783 |
| CAPITALURI - TOTAL | 4.212.733 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 47.584.028 |
| VENITURI TOTALE | 47.585.321 |
| CHELTUIELI TOTALE | 43.372.542 |
| Profitul brut | 4.212.779 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 3.593.952 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 21 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 781.426 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 5.432.052 |
| Stocuri | 185.658 |
| Creante | 1.719.483 |
| Casa si conturi la banci | 3.526.911 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 7.641 |
| DATORII | 3.939.296 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.281.823 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 20.247.354 |
| VENITURI TOTALE | 20.249.018 |
| CHELTUIELI TOTALE | 17.503.765 |
| Profitul brut | 2.745.253 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 2.281.583 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 22 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 577.277 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 4.557.197 |
| Stocuri | 73.079 |
| Creante | 4.131.571 |
| Casa si conturi la banci | 352.547 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 116.222 |
| DATORII | 4.214.174 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.036.522 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 11.300.045 |
| VENITURI TOTALE | 11.351.142 |
| CHELTUIELI TOTALE | 10.308.267 |
| Profitul brut | 1.042.875 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 840.040 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 16 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 425.106 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 3.520.557 |
| Stocuri | 1.271 |
| Creante | 2.359.370 |
| Casa si conturi la banci | 1.159.916 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 9.335 |
| DATORII | 3.038.716 |
| CAPITALURI - TOTAL | 916.282 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 10.070.005 |
| VENITURI TOTALE | 10.586.697 |
| CHELTUIELI TOTALE | 10.305.803 |
| Profitul brut | 280.894 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 219.153 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 29 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 509.482 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.668.455 |
| Stocuri | 7.773 |
| Creante | 1.416.265 |
| Casa si conturi la banci | 244.417 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 11.656 |
| DATORII | 1.492.464 |
| CAPITALURI - TOTAL | 697.129 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 8.953.792 |
| VENITURI TOTALE | 8.957.718 |
| CHELTUIELI TOTALE | 8.112.671 |
| Profitul brut | 845.047 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 696.889 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 38 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 503.793 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.568.638 |
| Stocuri | 2.790 |
| Creante | 632.533 |
| Casa si conturi la banci | 933.315 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 204.832 |
| DATORII | 1.386.670 |
| CAPITALURI - TOTAL | 890.593 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 5.663.747 |
| VENITURI TOTALE | 5.663.789 |
| CHELTUIELI TOTALE | 5.518.525 |
| Profitul brut | 145.264 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 108.975 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 23 |
| Active imobilizate | 458.543 |
| Active circulante | 1.290.389 |
| Stocuri | 1.962 |
| Creante | 957.591 |
| Disponibilitati | 330.836 |
| Datorii | 482.682 |
| Capitaluri proprii | 1.266.250 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 4.610.171 |
| Venituri totale | 4.719.280 |
| Cheltuieli totale | 3.286.512 |
| Profit brut | 1.432.768 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 1.266.010 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 17 |
| Active imobilizate | 349.564 |
| Active circulante | 506.037 |
| Stocuri | 1.143 |
| Creante | 310.760 |
| Disponibilitati | 194.134 |
| Datorii | 272.167 |
| Capitaluri proprii | 583.434 |
| Cifra de afaceri | 1.266.335 |
| Venituri totale | 1.357.441 |
| Cheltuieli totale | 1.221.324 |
| Profit brut | 136.117 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 106.360 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 5 |