PERFECT CONSTRUCT SRL – CUI 18610966
Informativ
PERFECT CONSTRUCT SRL are CUI 18610966, număr de înregistrare J2006000459101 și sediul în Municipiul Buzău, județul Buzău. Activitatea principală declarată: CAEN 4332 – Lucrări de tâmplărie și dulgherie. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 47.375 lei, o pierdere netă de 22.921 lei și un număr mediu de 1 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 11.10.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | PERFECT CONSTRUCT SRL |
| CUI | 18610966 |
| Nr. Reg. Com. | J2006000459101 |
| EUID | ROONRC.J2006000459101 |
| CAEN | 4332 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 11.10.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2006-04-21 (20 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| STANCIU GHE LAURENŢIU DĂNUŢ | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 47 375 | -22 921 | 22 878 | 0 | 68 897 | 46 019 | 1 |
| 2024 | 97 250 | 40 631 | 7 675 | 0 | 83 281 | 75 606 | 1 |
| 2023 | 100 200 | 32 221 | 36 489 | 0 | 71 464 | 34 975 | 2 |
| 2022 | 32 500 | -10 702 | 25 276 | 0 | 28 030 | 2 754 | 1 |
| 2021 | 27 650 | -10 768 | 28 516 | 0 | 41 972 | 13 456 | 1 |
| 2020 | 23 800 | -19 572 | 32 932 | 0 | 57 157 | 24 225 | 1 |
| 2019 | 25 250 | -9 411 | 25 831 | 0 | 66 800 | 40 969 | 1 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprisesGrafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “PERFECT CONSTRUCT SRL”
| Cod CAEN preponderent | 4332 Rev. 2 (echivalent: 4332 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Lucrări de tâmplărie și dulgherie |
| Descriere Activitate | Lucrări de tâmplărie și dulgherie |
| Cod CAEN principal | 43 Lucrări de tâmplărie și dulgherie |
| Descriere activitate (principal) | Lucrări speciale de construcții |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Microîntreprinderi , Buzău , domeniul 4332: Lucrări de tâmplărie și dulgherie
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (43), poziții apropiate de locul 1671 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- DAVID LIGHTS SRL – locul 1667, 1,51 mil. lei, Mureş
- GHETO INSTAL S.R.L. – locul 1667, 993.586 lei, Timiş
- ICMRS SA – locul 1667, 102.123 lei, Galaţi
- GSM VICTORIA 2018 S.R.L. – locul 1667, 49.450 lei, Timiş
- VASBENAMTER SRL – locul 1667, 0 lei, Argeş
- FERNICO SRL – locul 1668, 1,51 mil. lei, Braşov
- BEST THERMO CONFORT S.R.L. – locul 1668, 992.025 lei, Ilfov
- BARABET S.R.L. – locul 1668, 101.325 lei, Bucureşti
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „PERFECT CONSTRUCT SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „PERFECT CONSTRUCT SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „PERFECT CONSTRUCT SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| Active circulante | 83.281 |
| Creante | 109 |
| Disponibilitati | 83.172 |
| Datorii | 7.675 |
| Capitaluri proprii | 75.606 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 97.250 |
| Venituri totale | 98.196 |
| Cheltuieli totale | 56.701 |
| Profit brut | 41.495 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 40.631 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active circulante | 71.464 |
| Disponibilitati | 71.464 |
| Datorii | 36.489 |
| Capitaluri proprii | 34.975 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 100.200 |
| Venituri totale | 100.200 |
| Cheltuieli totale | 66.997 |
| Profit brut | 33.203 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 32.221 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active circulante | 28.030 |
| Creante | 45 |
| Disponibilitati | 27.985 |
| Datorii | 25.276 |
| Capitaluri proprii | 2.754 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 32.500 |
| Venituri totale | 32.500 |
| Cheltuieli totale | 42.877 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 10.377 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 10.702 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active circulante | 41.972 |
| Creante | 62 |
| Disponibilitati | 41.910 |
| Datorii | 28.516 |
| Capitaluri proprii | 13.456 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 27.650 |
| Venituri totale | 27.650 |
| Cheltuieli totale | 38.141 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 10.491 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 10.768 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active circulante | 57.157 |
| Creante | 40 |
| Disponibilitati | 57.117 |
| Datorii | 32.932 |
| Capitaluri proprii | 24.225 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 23.800 |
| Venituri totale | 23.800 |
| Cheltuieli totale | 43.134 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 19.334 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 19.572 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active circulante | 66.800 |
| Creante | 55 |
| Disponibilitati | 66.745 |
| Datorii | 25.831 |
| Capitaluri proprii | 40.969 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 25.250 |
| Venituri totale | 25.250 |
| Cheltuieli totale | 34.408 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 9.158 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 9.411 |
| Nr. salariati | 1 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 69.076 |
| Casa si conturi la banci | 69.076 |
| DATORII | 18.697 |
| CAPITALURI - TOTAL | 50.379 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 18.900 |
| VENITURI TOTALE | 18.900 |
| CHELTUIELI TOTALE | 31.856 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 12.956 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 13.145 |
| Numar mediu de salariati | 1 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 74.369 |
| Casa si conturi la banci | 74.369 |
| DATORII | 10.845 |
| CAPITALURI - TOTAL | 63.524 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 7.700 |
| VENITURI TOTALE | 7.700 |
| CHELTUIELI TOTALE | 30.369 |
| Pierdere bruta | 22.669 |
| Pierdere neta | 22.746 |
| Numar mediu de salariati | 1 |
| Active imobilizate | 0 |
| Active circulante | 90.896 |
| Stocuri | 0 |
| Creante | 0 |
| Disponibilitati | 90.896 |
| Cheltuieli in avans | 0 |
| Datorii | 4.626 |
| Venituri in avans | 0 |
| Provizioane | 0 |
| Capitaluri proprii | 86.270 |
| Capital social | 200 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri | 16.900 |
| Venituri totale | 16.900 |
| Cheltuieli totale | 24.513 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 7.613 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 7.951 |
| Nr. salariati | 1 |