VASBENAMTER SRL – CUI 32117298
Informativ
VASBENAMTER SRL are CUI 32117298, număr de înregistrare J2013001054033 și sediul în Municipiul Piteşti, județul Argeş. Activitatea principală declarată: CAEN 4312 – Lucrări de pregătire a terenului. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 0 lei, un profit net de 54.073 lei și un număr mediu de 1 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 31.10.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | VASBENAMTER SRL |
| CUI | 32117298 |
| Nr. Reg. Com. | J2013001054033 |
| EUID | ROONRC.J3/1054/2013 |
| CAEN | 4312 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 31.10.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2013-08-08 (13 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| GUŢĂ FLORIN-ILIE | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 0 | 54 073 | 1 179 806 | 780 674 | 471 529 | 72 397 | 1 |
| 2024 | 0 | 649 258 | 1 248 461 | 1 494 524 | 420 162 | 666 225 | 1 |
| 2023 | 0 | 2 601 | 1 570 898 | 1 503 305 | 84 561 | 16 968 | 1 |
| 2022 | 0 | 1 464 | 890 180 | 890 756 | 13 791 | 14 367 | 1 |
| 2021 | 0 | 2 353 | 333 734 | 223 237 | 123 400 | 12 903 | 0 |
| 2020 | 1 200 | 564 | 436 | 828 | 10 158 | 10 550 | 0 |
| 2019 | 1 236 | 1 199 | 37 | 828 | 9 195 | 9 986 | 0 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprisesGrafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “VASBENAMTER SRL”
| Cod CAEN preponderent | 4312 Rev. 2 (echivalent: 4312 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Lucrări de pregătire a terenului |
| Descriere Activitate | Lucrări de pregătire a terenului |
| Cod CAEN principal | 43 Lucrări de pregătire a terenului |
| Descriere activitate (principal) | Lucrări speciale de construcții |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Microîntreprinderi , Argeş , domeniul 4312: Lucrări de pregătire a terenului
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (43), poziții apropiate de locul 1667 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- SMART ELECTRIC ART S.R.L. – locul 1663, 1,53 mil. lei, Bihor
- ALDOL INSTAL S.R.L. – locul 1663, 995.904 lei, Timiş
- DEN & AIK S.R.L. – locul 1663, 103.535 lei, Cluj
- TOPSMART HOME S.R.L. – locul 1663, 49.840 lei, Bucureşti
- DUO LAURMAR SRL – locul 1663, 0 lei, Bistriţa-Năsăud
- REZIDENTIAL SECURITY SRL – locul 1664, 1,53 mil. lei, Bucureşti
- CLIMA TRADE HVAC SRL – locul 1664, 995.656 lei, Bihor
- VET PULS SRL – locul 1664, 103.472 lei, Bucureşti
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „VASBENAMTER SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „VASBENAMTER SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „VASBENAMTER SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| Active imobilizate | 1.494.524 |
| Active circulante | 420.162 |
| Creante | 196.500 |
| Disponibilitati | 223.662 |
| Datorii | 1.248.461 |
| Capitaluri proprii | 666.225 |
| Capital social | 200 |
| Venituri totale | 1.761.020 |
| Cheltuieli totale | 1.066.532 |
| Profit brut | 694.488 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 649.258 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 1.503.305 |
| Active circulante | 84.561 |
| Creante | 15.566 |
| Disponibilitati | 68.995 |
| Datorii | 1.570.898 |
| Capitaluri proprii | 16.968 |
| Capital social | 200 |
| Venituri totale | 52.223 |
| Cheltuieli totale | 49.581 |
| Profit brut | 2.642 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 2.601 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 890.756 |
| Active circulante | 13.791 |
| Stocuri | 45 |
| Creante | 12.617 |
| Disponibilitati | 1.129 |
| Datorii | 890.180 |
| Capitaluri proprii | 14.367 |
| Capital social | 200 |
| Venituri totale | 6.103 |
| Cheltuieli totale | 4.456 |
| Profit brut | 1.647 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 1.464 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 223.237 |
| Active circulante | 123.400 |
| Stocuri | 45 |
| Creante | 115.842 |
| Disponibilitati | 7.513 |
| Datorii | 333.734 |
| Capitaluri proprii | 12.903 |
| Capital social | 200 |
| Venituri totale | 5.024 |
| Cheltuieli totale | 2.520 |
| Profit brut | 2.504 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 2.353 |
| Pierdere neta | 0 |
| Active imobilizate | 828 |
| Active circulante | 10.158 |
| Stocuri | 45 |
| Disponibilitati | 10.113 |
| Datorii | 436 |
| Capitaluri proprii | 10.550 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 1.200 |
| Venituri totale | 1.200 |
| Cheltuieli totale | 600 |
| Profit brut | 600 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 564 |
| Pierdere neta | 0 |
| Active imobilizate | 828 |
| Active circulante | 9.195 |
| Stocuri | 45 |
| Creante | 1.236 |
| Disponibilitati | 7.914 |
| Datorii | 37 |
| Capitaluri proprii | 9.986 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 1.236 |
| Venituri totale | 1.236 |
| Profit brut | 1.236 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 1.199 |
| Pierdere neta | 0 |
| Active imobilizate | 828 |
| Active circulante | 8.019 |
| Stocuri | 45 |
| Disponibilitati | 7.974 |
| Datorii | 60 |
| Capitaluri proprii | 8.787 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 2.000 |
| Venituri totale | 2.000 |
| Profit brut | 2.000 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 1.940 |
| Pierdere neta | 0 |
| Active imobilizate | 828 |
| Active circulante | 6.094 |
| Stocuri | 45 |
| Disponibilitati | 6.049 |
| Datorii | 75 |
| Capitaluri proprii | 6.847 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 2.500 |
| Venituri totale | 2.500 |
| Profit brut | 2.500 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 2.425 |
| Pierdere neta | 0 |
| Active imobilizate | 828 |
| Active circulante | 3.654 |
| Stocuri | 45 |
| Disponibilitati | 3.609 |
| Datorii | 60 |
| Capitaluri proprii | 4.422 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 2.000 |
| Venituri totale | 2.000 |
| Profit brut | 2.000 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 1.940 |
| Pierdere neta | 0 |