MEFORESAMET SRL – CUI 28367873
Informativ
MEFORESAMET SRL are CUI 28367873, număr de înregistrare J39/260/2011 și sediul în Loc. Mărăşeşti, Oraş Mărăşeşti, județul Vrancea. Activitatea principală declarată: CAEN 1623 – Fabricarea altor elemente de dulgherie și tâmplărie, pentru construcții. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 45.941 lei, o pierdere netă de 5.555 lei și un număr mediu de 1 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 12.08.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | MEFORESAMET SRL |
| CUI | 28367873 |
| Nr. Reg. Com. | J39/260/2011 |
| EUID | ROONRC.J39/260/2011 |
| CAEN | 1623 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 12.08.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2011-04-18 (15 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| CELOGLU MEHMET | DEPLINE DE ADM. ŞI REPREZENTARE EXERCITATE SEPARAT | Turcia |
| ŐZEREN MEHMET | DEPLINE DE ADM. ŞI REPREZENTARE EXERCITATE SEPARAT | Turcia |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 45 941 | -5 555 | 2 055 529 | 1 100 807 | 647 642 | -307 080 | 1 |
| 2024 | 635 897 | -34 032 | 2 041 275 | 1 154 849 | 640 389 | -246 037 | 1 |
| 2023 | 451 470 | 25 897 | 1 973 828 | 1 169 778 | 670 541 | -133 509 | 1 |
| 2022 | 42 857 | 53 767 | 1 993 993 | 1 202 115 | 632 472 | -159 406 | 1 |
| 2021 | 22 689 | -80 035 | 2 031 844 | 1 233 315 | 585 356 | -213 173 | 1 |
| 2020 | 27 731 | -101 917 | 2 148 218 | 1 275 782 | 739 298 | -133 138 | 1 |
| 2019 | 69 658 | -157 781 | 2 126 372 | 1 373 953 | 721 198 | -31 221 | 1 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprisesGrafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “MEFORESAMET SRL”
| Cod CAEN preponderent | 1623 Rev. 2 (echivalent: 1623 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Fabricarea altor elemente de dulgherie și tâmplărie, pentru construcții |
| Descriere Activitate | Fabricarea altor elemente de dulgherie și tâmplărie, pentru construcții |
| Cod CAEN principal | 16 Fabricarea altor elemente de dulgherie și tâmplărie, pentru construcții |
| Descriere activitate (principal) | Prelucrarea lemnului, fabricarea produselor din lemn și plută, cu excepția mobilei; fabricarea articolelor din paie și din alte materiale vegetale împletite |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 2 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Microîntreprinderi , Vrancea , domeniul 1623: Fabricarea altor elemente de dulgherie și tâmplărie, pentru construcții
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (16), poziții apropiate de locul 558 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- SICA HOD FOREST SRL – locul 554, 1,25 mil. lei, Satu Mare
- GUTI STOICA S.R.L. – locul 554, 103.227 lei, Bacău
- GOLD RUN COM SRL – locul 554, 82.951 lei, Harghita
- BLT MAGIC FURNITURE S.R.L. – locul 554, 48.200 lei, Giurgiu
- EXFOR FOREST SRL – locul 555, 1,24 mil. lei, Harghita
- EFECT CDC SRL – locul 555, 102.595 lei, Dolj
- AGER FOREST SRL – locul 555, 82.451 lei, Hunedoara
- AGIR COM SRL – locul 555, 46.547 lei, Cluj
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „MEFORESAMET SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „MEFORESAMET SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „MEFORESAMET SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| Active imobilizate | 1.154.849 |
| Active circulante | 640.389 |
| Stocuri | 15.560 |
| Creante | 608.538 |
| Disponibilitati | 16.291 |
| Datorii | 2.041.275 |
| Capitaluri proprii | -246.037 |
| Capital social | 290.000 |
| Cifra de afaceri | 635.897 |
| Venituri totale | 624.897 |
| Cheltuieli totale | 639.668 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 14.771 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 34.032 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 1.169.778 |
| Active circulante | 670.541 |
| Stocuri | 113.918 |
| Creante | 523.347 |
| Disponibilitati | 33.276 |
| Datorii | 1.973.828 |
| Capitaluri proprii | -133.509 |
| Capital social | 290.000 |
| Cifra de afaceri | 451.470 |
| Venituri totale | 533.069 |
| Cheltuieli totale | 501.841 |
| Profit brut | 31.228 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 25.897 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 1.202.115 |
| Active circulante | 632.472 |
| Stocuri | 113.918 |
| Creante | 515.652 |
| Disponibilitati | 2.902 |
| Datorii | 1.993.993 |
| Capitaluri proprii | -159.406 |
| Capital social | 290.000 |
| Cifra de afaceri | 42.857 |
| Venituri totale | 386.725 |
| Cheltuieli totale | 329.091 |
| Profit brut | 57.634 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 53.767 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.275.782 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 739.298 |
| Stocuri | 113.918 |
| Creante | 625.380 |
| DATORII | 2.148.218 |
| CAPITALURI - TOTAL | -133.138 |
| Capital subscris varsat | 290.000 |
| Cifra de afaceri neta | 27.731 |
| VENITURI TOTALE | 140.383 |
| CHELTUIELI TOTALE | 240.896 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 100.513 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 101.917 |
| Numar mediu de salariati | 1 |
| Active imobilizate | 1.373.953 |
| Active circulante | 721.198 |
| Stocuri | 113.918 |
| Creante | 607.039 |
| Disponibilitati | 241 |
| Datorii | 2.126.372 |
| Capitaluri proprii | -31.221 |
| Patrimoniul regiei | 290.000 |
| Cifra de afaceri | 69.658 |
| Venituri totale | 265.317 |
| Cheltuieli totale | 420.187 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 154.870 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 157.781 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 920.930 |
| Active circulante | 1.606.061 |
| Stocuri | 789.743 |
| Creante | 816.213 |
| Disponibilitati | 105 |
| Datorii | 2.410.182 |
| Capitaluri proprii | 116.809 |
| Capital social | 290.000 |
| Cifra de afaceri | 1.020.919 |
| Venituri totale | 622.909 |
| Cheltuieli totale | 660.605 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 37.696 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 44.718 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 1.087.060 |
| Active circulante | 2.445.556 |
| Stocuri | 2.029.605 |
| Creante | 415.108 |
| Disponibilitati | 843 |
| Datorii | 3.371.089 |
| Capitaluri proprii | 161.527 |
| Capital social | 290.000 |
| Cifra de afaceri | 3.545.166 |
| Venituri totale | 3.720.785 |
| Cheltuieli totale | 4.085.033 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 364.248 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 364.248 |
| Nr. salariati | 43 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.284.386 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.652.999 |
| Stocuri | 1.415.371 |
| Creante | 1.236.801 |
| Casa si conturi la banci | 827 |
| DATORII | 3.411.610 |
| CAPITALURI - TOTAL | 525.775 |
| Capital subscris varsat | 290.000 |
| Cifra de afaceri neta | 3.537.436 |
| VENITURI TOTALE | 3.787.606 |
| CHELTUIELI TOTALE | 3.918.707 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 131.101 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 131.101 |
| Numar mediu de salariati | 36 |