AGER FOREST SRL – CUI 18561383
Informativ
AGER FOREST SRL are CUI 18561383, număr de înregistrare J20/533/2006 și sediul în Sat Pojoga, Comuna Zam, județul Hunedoara. Activitatea principală declarată: CAEN 1610 – Tăierea și rindeluirea lemnului. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 82.451 lei, o pierdere netă de 18.611 lei și un număr mediu de 1 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 28.10.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | AGER FOREST SRL |
| CUI | 18561383 |
| Nr. Reg. Com. | J20/533/2006 |
| EUID | ROONRC.J20/533/2006 |
| CAEN | 1610 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 28.10.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2006-04-06 (20 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| HODOR IONEL IACOB | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 82 451 | -18 611 | 394 597 | 0 | 0 | -394 597 | 1 |
| 2024 | 697 245 | -432 299 | 404 130 | 11 300 | 17 346 | -375 484 | 1 |
| 2023 | 1 302 871 | 501 | 746 671 | 46 626 | 756 860 | 56 815 | 6 |
| 2022 | 2 284 441 | 6 895 | 713 337 | 57 288 | 712 363 | 56 314 | 8 |
| 2021 | 2 019 774 | 2 138 | 555 950 | 73 063 | 539 251 | 56 364 | 11 |
| 2020 | 1 530 053 | 3 709 | 614 111 | 122 735 | 615 629 | 133 925 | 13 |
| 2019 | 1 660 984 | 418 | 511 764 | 127 722 | 504 587 | 130 217 | 13 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprisesGrafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “AGER FOREST SRL”
| Cod CAEN preponderent | 1610 Rev. 2 |
| Obiect Activitate | Tăierea și rindeluirea lemnului |
| Descriere Activitate | Tăierea și rindeluirea lemnului |
| Cod CAEN principal | 16 Tăierea și rindeluirea lemnului |
| Descriere activitate (principal) | Prelucrarea lemnului, fabricarea produselor din lemn și plută, cu excepția mobilei; fabricarea articolelor din paie și din alte materiale vegetale împletite |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Microîntreprinderi , Hunedoara , domeniul 1610: Tăierea și rindeluirea lemnului
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (16), poziții apropiate de locul 555 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- DOCE & HUBER SRL – locul 551, 1,28 mil. lei, Bistriţa-Năsăud
- SIMPETA AGRO S.R.L. – locul 551, 108.462 lei, Braşov
- SOLARIS TOTAL SRL – locul 551, 85.001 lei, Maramureş
- ANAIS WOOD DESIGN S.R.L. – locul 551, 49.896 lei, Neamţ
- MB PINE PROFILES SRL – locul 552, 1,27 mil. lei, Bacău
- ROGIALI TRANSPORT S.R.L. – locul 552, 106.288 lei, Arad
- BOCŞA FOREST SRL – locul 552, 84.326 lei, Alba
- FEHER MOB S.R.L. – locul 552, 49.600 lei, Satu Mare
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „AGER FOREST SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „AGER FOREST SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „AGER FOREST SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| Active imobilizate | 11.300 |
| Active circulante | 17.346 |
| Creante | 24.346 |
| Disponibilitati | -7.000 |
| Datorii | 404.130 |
| Capitaluri proprii | -375.484 |
| Capital social | 45.200 |
| Cifra de afaceri | 697.245 |
| Venituri totale | 1.455.116 |
| Cheltuieli totale | 1.887.415 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 432.299 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 432.299 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 46.626 |
| Active circulante | 756.860 |
| Stocuri | 695.743 |
| Creante | 23.940 |
| Disponibilitati | 37.177 |
| Cheltuieli in avans | 0 |
| Datorii | 746.671 |
| Venituri in avans | 0 |
| Provizioane | 0 |
| Capitaluri proprii | 56.815 |
| Capital social | 45.200 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri | 1.302.871 |
| Venituri totale | 2.227.130 |
| Cheltuieli totale | 2.225.134 |
| Profit brut | 1.996 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 501 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 6 |
| Active imobilizate | 57.288 |
| Active circulante | 712.363 |
| Stocuri | 650.014 |
| Creante | 25.075 |
| Disponibilitati | 37.274 |
| Cheltuieli in avans | 0 |
| Datorii | 713.337 |
| Venituri in avans | 0 |
| Provizioane | 0 |
| Capitaluri proprii | 56.314 |
| Capital social | 45.200 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri | 2.284.441 |
| Venituri totale | 4.049.999 |
| Cheltuieli totale | 4.040.881 |
| Profit brut | 9.118 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 6.895 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 8 |
| Active imobilizate | 73.063 |
| Active circulante | 539.251 |
| Stocuri | 449.218 |
| Creante | 74.742 |
| Disponibilitati | 15.291 |
| Cheltuieli in avans | 0 |
| Datorii | 555.950 |
| Venituri in avans | 0 |
| Provizioane | 0 |
| Capitaluri proprii | 56.364 |
| Capital social | 45.200 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri | 2.019.774 |
| Venituri totale | 2.654.652 |
| Cheltuieli totale | 2.651.244 |
| Profit brut | 3.408 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 2.138 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 11 |
| Active imobilizate | 122.735 |
| Active circulante | 615.629 |
| Stocuri | 457.609 |
| Creante | 97.389 |
| Disponibilitati | 60.631 |
| Cheltuieli in avans | 9.672 |
| Datorii | 614.111 |
| Venituri in avans | 0 |
| Provizioane | 0 |
| Capitaluri proprii | 133.925 |
| Capital social | 45.200 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri | 1.530.053 |
| Venituri totale | 1.794.297 |
| Cheltuieli totale | 1.789.765 |
| Profit brut | 4.532 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 3.709 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 13 |
| Active imobilizate | 127.722 |
| Active circulante | 504.587 |
| Stocuri | 314.193 |
| Creante | 178.910 |
| Disponibilitati | 11.484 |
| Cheltuieli in avans | 9.672 |
| Datorii | 511.764 |
| Venituri in avans | 0 |
| Provizioane | 0 |
| Capitaluri proprii | 130.217 |
| Capital social | 45.200 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri | 1.660.984 |
| Venituri totale | 1.940.582 |
| Cheltuieli totale | 1.938.488 |
| Profit brut | 2.094 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 418 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 13 |
| Active imobilizate | 161.222 |
| Active circulante | 343.347 |
| Stocuri | 181.423 |
| Creante | 112.695 |
| Disponibilitati | 49.229 |
| Cheltuieli in avans | 9.672 |
| Datorii | 384.443 |
| Venituri in avans | 0 |
| Provizioane | 0 |
| Capitaluri proprii | 129.798 |
| Capital social | 45.200 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri | 1.753.504 |
| Venituri totale | 2.006.634 |
| Cheltuieli totale | 2.000.600 |
| Profit brut | 6.034 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 116 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 13 |
| Active imobilizate | 104.722 |
| Active circulante | 145.013 |
| Stocuri | 53.346 |
| Creante | 86.786 |
| Disponibilitati | 4.881 |
| Cheltuieli in avans | 9.672 |
| Datorii | 128.149 |
| Venituri in avans | 0 |
| Provizioane | 0 |
| Capitaluri proprii | 131.258 |
| Capital social | 45.200 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri | 1.651.971 |
| Venituri totale | 1.894.695 |
| Cheltuieli totale | 1.845.506 |
| Profit brut | 49.189 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 42.863 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 12 |
| Active imobilizate | 109.913 |
| Active circulante | 227.852 |
| Stocuri | 52.511 |
| Creante | 147.726 |
| Disponibilitati | 27.615 |
| Cheltuieli in avans | 9.672 |
| Datorii | 204.041 |
| Venituri in avans | 0 |
| Provizioane | 0 |
| Capitaluri proprii | 143.396 |
| Capital social | 200 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri | 1.353.376 |
| Venituri totale | 1.593.190 |
| Cheltuieli totale | 1.568.457 |
| Profit brut | 24.733 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 21.295 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 11 |