EXFOR FOREST SRL – CUI 22393474
Informativ
EXFOR FOREST SRL are CUI 22393474, număr de înregistrare J2007000849194 și sediul în Sat Sâncrăieni, Comuna Sâncrăieni, județul Harghita. Activitatea principală declarată: CAEN 1611 – Tăierea și rindeluirea lemnului. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 1.241.176 lei, o pierdere netă de 126.156 lei și un număr mediu de 4 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 30.10.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | EXFOR FOREST SRL |
| CUI | 22393474 |
| Nr. Reg. Com. | J2007000849194 |
| EUID | ROONRC.J2007000849194 |
| CAEN | 1611 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 30.10.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2007-09-11 (19 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| SALAMON LÁSZLÓ | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1 241 176 | -126 156 | 193 798 | 122 054 | 15 796 | -55 948 | 4 |
| 2024 | 1 140 364 | -51 251 | 176 140 | 164 233 | 82 115 | 70 208 | 4 |
| 2023 | 1 106 926 | -161 998 | 184 151 | 153 820 | 151 791 | 121 460 | 4 |
| 2022 | 1 879 788 | 154 127 | 88 551 | 159 788 | 212 221 | 283 458 | 5 |
| 2021 | 1 569 110 | 107 484 | 156 892 | 129 976 | 156 247 | 129 331 | 6 |
| 2020 | 1 101 461 | 35 354 | 164 368 | 65 682 | 145 533 | 46 847 | 6 |
| 2019 | 972 493 | -83 715 | 162 829 | 57 846 | 116 476 | 11 493 | 8 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprisesGrafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “EXFOR FOREST SRL”
| Cod CAEN preponderent | 1611 Rev. 3 |
| Obiect Activitate | Tăierea și rindeluirea lemnului |
| Descriere Activitate | Tăierea și rindeluirea lemnului |
| Cod CAEN principal | 16 |
| Descriere activitate (principal) | — |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Microîntreprinderi , Harghita , domeniul 1611: Tăierea și rindeluirea lemnului
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (16), poziții apropiate de locul 555 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- DOCE & HUBER SRL – locul 551, 1,28 mil. lei, Bistriţa-Năsăud
- SIMPETA AGRO S.R.L. – locul 551, 108.462 lei, Braşov
- SOLARIS TOTAL SRL – locul 551, 85.001 lei, Maramureş
- ANAIS WOOD DESIGN S.R.L. – locul 551, 49.896 lei, Neamţ
- MB PINE PROFILES SRL – locul 552, 1,27 mil. lei, Bacău
- ROGIALI TRANSPORT S.R.L. – locul 552, 106.288 lei, Arad
- BOCŞA FOREST SRL – locul 552, 84.326 lei, Alba
- FEHER MOB S.R.L. – locul 552, 49.600 lei, Satu Mare
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „EXFOR FOREST SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „EXFOR FOREST SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „EXFOR FOREST SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| Active imobilizate | 164.233 |
| Active circulante | 82.115 |
| Stocuri | 51.027 |
| Creante | 122.357 |
| Disponibilitati | -91.269 |
| Datorii | 176.140 |
| Capitaluri proprii | 70.208 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 1.140.364 |
| Venituri totale | 1.150.393 |
| Cheltuieli totale | 1.201.644 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 51.251 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 51.251 |
| Nr. salariati | 4 |
| Active imobilizate | 153.820 |
| Active circulante | 151.791 |
| Stocuri | 85.774 |
| Creante | 161.573 |
| Disponibilitati | -95.556 |
| Datorii | 184.151 |
| Capitaluri proprii | 121.460 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 1.106.926 |
| Venituri totale | 1.106.304 |
| Cheltuieli totale | 1.258.893 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 152.589 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 161.998 |
| Nr. salariati | 4 |
| Active imobilizate | 159.788 |
| Active circulante | 212.221 |
| Stocuri | 82.687 |
| Creante | 103.434 |
| Disponibilitati | 26.100 |
| Datorii | 88.551 |
| Capitaluri proprii | 283.458 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 1.879.788 |
| Venituri totale | 1.912.022 |
| Cheltuieli totale | 1.741.913 |
| Profit brut | 170.109 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 154.127 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 5 |
| Active imobilizate | 129.976 |
| Active circulante | 156.247 |
| Stocuri | 73.108 |
| Creante | 70.304 |
| Disponibilitati | 12.835 |
| Datorii | 156.892 |
| Capitaluri proprii | 129.331 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 1.569.110 |
| Venituri totale | 1.559.778 |
| Cheltuieli totale | 1.438.413 |
| Profit brut | 121.365 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 107.484 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 6 |
| Active imobilizate | 65.682 |
| Active circulante | 145.533 |
| Stocuri | 70.261 |
| Creante | 69.492 |
| Disponibilitati | 5.780 |
| Datorii | 164.368 |
| Capitaluri proprii | 46.847 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 1.101.461 |
| Venituri totale | 1.110.320 |
| Cheltuieli totale | 1.063.829 |
| Profit brut | 46.491 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 35.354 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 6 |
| Active imobilizate | 57.846 |
| Active circulante | 116.476 |
| Stocuri | 62.046 |
| Creante | 32.050 |
| Disponibilitati | 22.380 |
| Datorii | 162.829 |
| Capitaluri proprii | 11.493 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 972.493 |
| Venituri totale | 1.002.004 |
| Cheltuieli totale | 1.075.991 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 73.987 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 83.715 |
| Nr. salariati | 8 |
| Active imobilizate | 87.623 |
| Active circulante | 112.767 |
| Stocuri | 39.218 |
| Creante | 66.003 |
| Disponibilitati | 7.546 |
| Datorii | 93.183 |
| Capitaluri proprii | 107.207 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 1.117.642 |
| Venituri totale | 1.141.245 |
| Cheltuieli totale | 1.145.525 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 4.280 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 15.456 |
| Nr. salariati | 6 |
| Active imobilizate | 76.399 |
| Active circulante | 115.868 |
| Stocuri | 37.303 |
| Creante | 71.548 |
| Disponibilitati | 7.017 |
| Datorii | 69.604 |
| Capitaluri proprii | 122.663 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 1.078.167 |
| Venituri totale | 1.077.063 |
| Cheltuieli totale | 1.038.033 |
| Profit brut | 39.030 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 27.108 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 6 |
| Active imobilizate | 96.208 |
| Active circulante | 152.049 |
| Stocuri | 60.219 |
| Creante | 83.526 |
| Disponibilitati | 8.304 |
| Datorii | 152.702 |
| Capitaluri proprii | 95.555 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 868.142 |
| Venituri totale | 896.522 |
| Cheltuieli totale | 866.292 |
| Profit brut | 30.230 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 23.724 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 5 |