GOLD RUN COM S.R.L. – CUI 5960544
Informativ
GOLD RUN COM S.R.L. are CUI 5960544, număr de înregistrare J19/621/1994 și sediul în Sat Ciumani, Comuna Ciumani, județul Harghita. Activitatea principală declarată: CAEN 1610 – Tăierea și rindeluirea lemnului. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 82.951 lei, un profit net de 5.540 lei și un număr mediu de 1 salariați.
- Stare ONRC: faliment
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 27.10.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | GOLD RUN COM S.R.L. |
| CUI | 5960544 |
| Nr. Reg. Com. | J19/621/1994 |
| EUID | ROONRC.J19/621/1994 |
| CAEN | 1610 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 27.10.2026) |
| Stare (ONRC) | faliment |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 1994-07-07 (32 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| B&B INSOLVENCY SOLUTION IPURL | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 82 951 | 5 540 | 42 166 | 0 | 233 741 | 191 575 | 1 |
| 2024 | 442 295 | 39 287 | 79 677 | 0 | 265 712 | 186 035 | 3 |
| 2023 | 539 981 | -140 560 | 273 265 | 0 | 424 033 | 150 768 | 3 |
| 2022 | 144 790 | 1 217 | 299 651 | 147 629 | 443 350 | 291 328 | 3 |
| 2021 | 257 720 | 1 285 | 170 439 | 128 119 | 332 431 | 290 111 | 4 |
| 2020 | 115 319 | -32 363 | 169 630 | 103 317 | 355 139 | 288 826 | 4 |
| 2019 | 563 193 | 4 314 | 291 018 | 118 287 | 493 920 | 321 189 | 3 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprisesGrafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “GOLD RUN COM S.R.L.”
| Cod CAEN preponderent | 1610 Rev. 2 |
| Obiect Activitate | Tăierea și rindeluirea lemnului |
| Descriere Activitate | Tăierea și rindeluirea lemnului |
| Cod CAEN principal | 16 Tăierea și rindeluirea lemnului |
| Descriere activitate (principal) | Prelucrarea lemnului, fabricarea produselor din lemn și plută, cu excepția mobilei; fabricarea articolelor din paie și din alte materiale vegetale împletite |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Microîntreprinderi , Harghita , domeniul 1610: Tăierea și rindeluirea lemnului
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (16), poziții apropiate de locul 554 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- MIROV IMPEX SRL – locul 550, 1,28 mil. lei, Vâlcea
- SEMTUR SRL – locul 550, 109.004 lei, Cluj
- FALENSILV SRL-D – locul 550, 85.430 lei, Vrancea
- PALMOB SRL – locul 550, 50.350 lei, Mureş
- DOCE & HUBER SRL – locul 551, 1,28 mil. lei, Bistriţa-Năsăud
- SIMPETA AGRO S.R.L. – locul 551, 108.462 lei, Braşov
- SOLARIS TOTAL SRL – locul 551, 85.001 lei, Maramureş
- ANAIS WOOD DESIGN S.R.L. – locul 551, 49.896 lei, Neamţ
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „GOLD RUN COM S.R.L." în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „GOLD RUN COM S.R.L."
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „GOLD RUN COM S.R.L."
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| Active circulante | 265.712 |
| Stocuri | 0 |
| Creante | 242.251 |
| Disponibilitati | 23.461 |
| Datorii | 79.677 |
| Capitaluri proprii | 186.035 |
| Capital social | 300.000 |
| Cifra de afaceri | 442.295 |
| Venituri totale | 549.141 |
| Cheltuieli totale | 498.235 |
| Profit brut | 50.906 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 39.287 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 3 |
| Active imobilizate | 0 |
| Active circulante | 424.033 |
| Stocuri | 107.781 |
| Creante | 267.929 |
| Disponibilitati | 48.323 |
| Datorii | 273.265 |
| Capitaluri proprii | 150.768 |
| Capital social | 300.000 |
| Cifra de afaceri | 539.981 |
| Venituri totale | 602.659 |
| Cheltuieli totale | 737.192 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 134.533 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 140.560 |
| Nr. salariati | 3 |
| Active imobilizate | 147.629 |
| Active circulante | 443.350 |
| Stocuri | 96.349 |
| Creante | 343.153 |
| Disponibilitati | 3.848 |
| Datorii | 299.651 |
| Capitaluri proprii | 291.328 |
| Capital social | 300.000 |
| Cifra de afaceri | 144.790 |
| Venituri totale | 335.329 |
| Cheltuieli totale | 330.776 |
| Profit brut | 4.553 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 1.217 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 3 |
| Active imobilizate | 128.119 |
| Active circulante | 332.431 |
| Stocuri | 52.926 |
| Creante | 278.694 |
| Disponibilitati | 811 |
| Datorii | 170.439 |
| Capitaluri proprii | 290.111 |
| Capital social | 300.000 |
| Cifra de afaceri | 257.720 |
| Venituri totale | 324.015 |
| Cheltuieli totale | 319.625 |
| Profit brut | 4.390 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 1.285 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 4 |
| Active imobilizate | 103.317 |
| Active circulante | 355.139 |
| Stocuri | 39.463 |
| Creante | 311.860 |
| Disponibilitati | 3.816 |
| Datorii | 169.630 |
| Capitaluri proprii | 288.826 |
| Capital social | 300.000 |
| Cifra de afaceri | 115.319 |
| Venituri totale | 365.559 |
| Cheltuieli totale | 394.390 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 28.831 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 32.363 |
| Nr. salariati | 4 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 118.287 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 493.920 |
| Stocuri | 31.501 |
| Creante | 420.817 |
| Casa si conturi la banci | 41.602 |
| DATORII | 291.018 |
| CAPITALURI - TOTAL | 321.189 |
| Capital subscris varsat | 300.000 |
| Cifra de afaceri neta | 563.193 |
| VENITURI TOTALE | 563.193 |
| CHELTUIELI TOTALE | 553.247 |
| Profitul brut | 9.946 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 4.314 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 3 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 130.060 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 555.084 |
| Stocuri | 37.330 |
| Creante | 515.973 |
| Casa si conturi la banci | 1.781 |
| DATORII | 368.269 |
| CAPITALURI - TOTAL | 316.875 |
| Capital subscris varsat | 300.000 |
| Cifra de afaceri neta | 76.668 |
| VENITURI TOTALE | 219.070 |
| CHELTUIELI TOTALE | 216.000 |
| Profitul brut | 3.070 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 894 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 1 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 128.680 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 558.357 |
| Stocuri | 21.789 |
| Creante | 535.253 |
| Casa si conturi la banci | 1.315 |
| DATORII | 371.057 |
| CAPITALURI - TOTAL | 315.980 |
| Capital subscris varsat | 300.000 |
| Cifra de afaceri neta | 273.414 |
| VENITURI TOTALE | 289.426 |
| CHELTUIELI TOTALE | 283.185 |
| Profitul brut | 6.241 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 3.383 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 3 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 142.818 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 483.551 |
| Stocuri | 17.293 |
| Creante | 461.312 |
| Casa si conturi la banci | 4.946 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 6.561 |
| DATORII | 305.484 |
| CAPITALURI - TOTAL | 327.446 |
| Capital subscris varsat | 300.000 |
| Cifra de afaceri neta | 191.773 |
| VENITURI TOTALE | 324.716 |
| CHELTUIELI TOTALE | 321.176 |
| Profitul brut | 3.540 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 413 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 4 |