ELDAR TEHNIC SRL – CUI 37389293
Pe scurt
ELDAR TEHNIC SRL are CUI 37389293, număr de înregistrare J01/386/2017 și sediul în Municipiul Alba Iulia, județul Alba. Activitatea principală declarată: CAEN 4321 – Lucrări de instalații electrice. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 878.927 lei, un profit net de 32.713 lei și un număr mediu de 4 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 18.10.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | ELDAR TEHNIC SRL |
| CUI | 37389293 |
| Nr. Reg. Com. | J01/386/2017 |
| EUID | ROONRC.J1/386/2017 |
| CAEN | 4321 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 18.10.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2017-04-13 (9 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| BRATU VISALON | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 878 927 | 32 713 | 125 014 | 118 113 | 315 361 | 308 460 | 4 |
| 2024 | 893 537 | -4 456 | 111 986 | 101 930 | 285 803 | 275 747 | 3 |
| 2023 | 1 027 656 | 247 135 | 103 269 | 67 006 | 406 266 | 370 003 | 4 |
| 2022 | 851 626 | 81 454 | 78 753 | 3 310 | 198 311 | 122 868 | 3 |
| 2021 | 661 591 | 146 450 | 202 602 | 11 236 | 294 727 | 103 361 | 5 |
| 2020 | 206 226 | -58 216 | 97 380 | 21 472 | 32 819 | -43 089 | 4 |
| 2019 | 101 170 | 4 483 | 33 703 | 31 708 | 17 123 | 15 128 | 3 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprisesGrafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “ELDAR TEHNIC SRL”
| Cod CAEN preponderent | 4321 Rev. 2 (echivalent: 4321 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Lucrări de instalații electrice |
| Descriere Activitate | Lucrări de instalații electrice |
| Cod CAEN principal | 43 Lucrări de instalații electrice |
| Descriere activitate (principal) | Lucrări speciale de construcții |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Microîntreprinderi , Alba , domeniul 4321: Lucrări de instalații electrice
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (43), poziții apropiate de locul 2243 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- DARK LIGHT INNOVATION S.R.L. – locul 2239, 880.671 lei, Bucureşti
- INSTINCT SRL – locul 2239, 591.119 lei, Satu Mare
- ELCISIGUR SRL – locul 2240, 880.368 lei, Neamţ
- ARTCLIM SRL – locul 2240, 591.077 lei, Timiş
- ELECTROMONTAJ MUNTENIA S.R.L. – locul 2241, 879.759 lei, Ilfov
- VALFRAT PREST SRL – locul 2241, 591.075 lei, Caraş-Severin
- SYMBIO CONECT S.R.L. – locul 2242, 879.413 lei, Bucureşti
- EUINSTAL FAST S.R.L. – locul 2242, 591.024 lei, Bucureşti
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „ELDAR TEHNIC SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „ELDAR TEHNIC SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „ELDAR TEHNIC SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| Active imobilizate | 101.930 |
| Active circulante | 285.803 |
| Stocuri | 536 |
| Creante | 143.300 |
| Disponibilitati | 141.967 |
| Datorii | 111.986 |
| Capitaluri proprii | 275.747 |
| Capital social | 210 |
| Cifra de afaceri | 893.537 |
| Venituri totale | 893.744 |
| Cheltuieli totale | 874.609 |
| Profit brut | 19.135 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 4.456 |
| Nr. salariati | 3 |
| Active imobilizate | 67.006 |
| Active circulante | 406.266 |
| Creante | 260.068 |
| Disponibilitati | 146.198 |
| Datorii | 103.269 |
| Capitaluri proprii | 370.003 |
| Capital social | 210 |
| Cifra de afaceri | 1.027.656 |
| Venituri totale | 1.030.355 |
| Cheltuieli totale | 772.940 |
| Profit brut | 257.415 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 247.135 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 4 |
| Active imobilizate | 3.310 |
| Active circulante | 198.311 |
| Creante | 117.078 |
| Disponibilitati | 81.233 |
| Datorii | 78.753 |
| Capitaluri proprii | 122.868 |
| Capital social | 210 |
| Cifra de afaceri | 851.626 |
| Venituri totale | 851.626 |
| Cheltuieli totale | 761.654 |
| Profit brut | 89.972 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 81.454 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 3 |
| Active imobilizate | 11.236 |
| Active circulante | 294.727 |
| Creante | 211.543 |
| Disponibilitati | 83.184 |
| Datorii | 202.602 |
| Capitaluri proprii | 103.361 |
| Capital social | 210 |
| Cifra de afaceri | 661.591 |
| Venituri totale | 688.280 |
| Cheltuieli totale | 535.092 |
| Profit brut | 153.188 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 146.450 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 5 |
| Active imobilizate | 21.472 |
| Active circulante | 32.819 |
| Creante | 19.697 |
| Disponibilitati | 13.122 |
| Datorii | 97.380 |
| Capitaluri proprii | -43.089 |
| Capital social | 210 |
| Cifra de afaceri | 206.226 |
| Venituri totale | 216.974 |
| Cheltuieli totale | 273.053 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 56.079 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 58.216 |
| Nr. salariati | 4 |
| Active imobilizate | 31.708 |
| Active circulante | 17.123 |
| Creante | 12.665 |
| Disponibilitati | 4.458 |
| Datorii | 33.703 |
| Capitaluri proprii | 15.128 |
| Capital social | 210 |
| Cifra de afaceri | 101.170 |
| Venituri totale | 102.230 |
| Cheltuieli totale | 95.140 |
| Profit brut | 7.090 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 4.483 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 3 |
| Active imobilizate | 7.006 |
| Active circulante | 39.841 |
| Creante | 1.977 |
| Disponibilitati | 37.864 |
| Datorii | 212 |
| Capitaluri proprii | 46.635 |
| Capital social | 200 |
| Venituri totale | 0 |
| Cheltuieli totale | 5.282 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 5.282 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 5.282 |
| Active imobilizate | 348 |
| Active circulante | 66.404 |
| Creante | 3.720 |
| Disponibilitati | 62.684 |
| Datorii | 14.835 |
| Capitaluri proprii | 51.917 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 420.920 |
| Venituri totale | 422.720 |
| Cheltuieli totale | 367.165 |
| Profit brut | 55.555 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 51.717 |
| Pierdere neta | 0 |