ELCISIGUR SRL – CUI 7735565
Informativ
ELCISIGUR SRL are CUI 7735565, număr de înregistrare J1995000789271 și sediul în Municipiul Piatra Neamţ, județul Neamţ. Activitatea principală declarată: CAEN 4321 – Lucrări de instalații electrice. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 880.368 lei, un profit net de 20.292 lei și un număr mediu de 1 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 19.10.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | ELCISIGUR SRL |
| CUI | 7735565 |
| Nr. Reg. Com. | J1995000789271 |
| EUID | ROONRC.J1995000789271 |
| CAEN | 4321 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 19.10.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 1995-09-18 (31 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| OLARIU VIOREL | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 880 368 | 20 292 | 1 026 437 | 1 471 185 | 133 517 | 578 265 | 1 |
| 2024 | 897 230 | 19 462 | 1 125 023 | 1 454 660 | 228 336 | 557 973 | 1 |
| 2023 | 796 958 | 706 | 1 193 543 | 1 473 343 | 258 711 | 538 511 | 1 |
| 2022 | 911 779 | 20 607 | 1 131 768 | 1 427 933 | 242 642 | 538 807 | 2 |
| 2021 | 881 561 | 68 650 | 1 080 607 | 1 396 723 | 202 084 | 518 200 | 3 |
| 2020 | 780 218 | 21 771 | 1 212 279 | 1 175 796 | 486 033 | 449 550 | 3 |
| 2019 | 675 685 | 9 850 | 1 014 237 | 1 082 854 | 359 163 | 427 780 | 3 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprisesGrafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “ELCISIGUR SRL”
| Cod CAEN preponderent | 4321 Rev. 2 (echivalent: 4321 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Lucrări de instalații electrice |
| Descriere Activitate | Lucrări de instalații electrice |
| Cod CAEN principal | 43 Lucrări de instalații electrice |
| Descriere activitate (principal) | Lucrări speciale de construcții |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Microîntreprinderi , Neamţ , domeniul 4321: Lucrări de instalații electrice
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (43), poziții apropiate de locul 2240 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- AMPER SOLUTIONS S.R.L. – locul 2236, 882.130 lei, Suceava
- EDGAR GIA BUSINESS S.R.L. – locul 2236, 592.530 lei, Bucureşti
- BIT POWER INNOVATION S.R.L. – locul 2237, 881.377 lei, Timiş
- FASTENERROM SRL – locul 2237, 592.509 lei, Timiş
- YES SYSTEMS S.R.L. – locul 2238, 881.093 lei, Vâlcea
- CLIMA DESIGN CONSTRUCT SRL – locul 2238, 591.256 lei, Bucureşti
- DARK LIGHT INNOVATION S.R.L. – locul 2239, 880.671 lei, Bucureşti
- INSTINCT SRL – locul 2239, 591.119 lei, Satu Mare
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „ELCISIGUR SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „ELCISIGUR SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „ELCISIGUR SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| Active imobilizate | 1.454.660 |
| Active circulante | 228.336 |
| Stocuri | 106.972 |
| Creante | 102.125 |
| Disponibilitati | 19.239 |
| Datorii | 1.125.023 |
| Capitaluri proprii | 557.973 |
| Capital social | 245.000 |
| Cifra de afaceri | 897.230 |
| Venituri totale | 898.839 |
| Cheltuieli totale | 871.743 |
| Profit brut | 27.096 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 19.462 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 1.473.343 |
| Active circulante | 258.711 |
| Stocuri | 180.958 |
| Creante | 68.240 |
| Disponibilitati | 9.513 |
| Datorii | 1.193.543 |
| Capitaluri proprii | 538.511 |
| Capital social | 245.000 |
| Cifra de afaceri | 796.958 |
| Venituri totale | 816.789 |
| Cheltuieli totale | 808.165 |
| Profit brut | 8.624 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 706 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 1.427.933 |
| Active circulante | 242.642 |
| Stocuri | 145.270 |
| Creante | 49.823 |
| Disponibilitati | 47.549 |
| Datorii | 1.131.768 |
| Capitaluri proprii | 538.807 |
| Capital social | 245.000 |
| Cifra de afaceri | 911.779 |
| Venituri totale | 912.422 |
| Cheltuieli totale | 888.059 |
| Profit brut | 24.363 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 20.607 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active imobilizate | 1.396.723 |
| Active circulante | 202.084 |
| Stocuri | 114.650 |
| Creante | 39.656 |
| Disponibilitati | 47.778 |
| Datorii | 1.080.607 |
| Capitaluri proprii | 518.200 |
| Capital social | 245.000 |
| Cifra de afaceri | 881.561 |
| Venituri totale | 982.921 |
| Cheltuieli totale | 902.997 |
| Profit brut | 79.924 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 68.650 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 3 |
| Active imobilizate | 1.175.796 |
| Active circulante | 486.033 |
| Stocuri | 187.291 |
| Creante | 104.872 |
| Disponibilitati | 193.870 |
| Datorii | 1.212.279 |
| Capitaluri proprii | 449.550 |
| Capital social | 245.000 |
| Cifra de afaceri | 780.218 |
| Venituri totale | 812.196 |
| Cheltuieli totale | 786.481 |
| Profit brut | 25.715 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 21.771 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 3 |
| Active imobilizate | 1.082.854 |
| Active circulante | 359.163 |
| Stocuri | 190.073 |
| Creante | 132.590 |
| Disponibilitati | 36.500 |
| Datorii | 1.014.237 |
| Capitaluri proprii | 427.780 |
| Capital social | 245.000 |
| Cifra de afaceri | 675.685 |
| Venituri totale | 701.521 |
| Cheltuieli totale | 689.895 |
| Profit brut | 11.626 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 9.850 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 3 |
| Active imobilizate | 872.719 |
| Active circulante | 297.561 |
| Stocuri | 159.414 |
| Creante | 131.502 |
| Disponibilitati | 6.645 |
| Datorii | 752.351 |
| Capitaluri proprii | 417.929 |
| Capital social | 245.000 |
| Cifra de afaceri | 803.677 |
| Venituri totale | 809.459 |
| Cheltuieli totale | 764.657 |
| Profit brut | 44.802 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 37.039 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 4 |
| Active imobilizate | 797.632 |
| Active circulante | 205.098 |
| Stocuri | 162.397 |
| Creante | 27.613 |
| Disponibilitati | 15.088 |
| Datorii | 621.839 |
| Capitaluri proprii | 380.891 |
| Capital social | 245.000 |
| Cifra de afaceri | 684.372 |
| Venituri totale | 693.296 |
| Cheltuieli totale | 690.304 |
| Profit brut | 2.992 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 2.464 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 4 |
| Active imobilizate | 808.858 |
| Active circulante | 177.442 |
| Stocuri | 130.883 |
| Creante | 43.203 |
| Disponibilitati | 3.356 |
| Datorii | 607.873 |
| Capitaluri proprii | 378.427 |
| Capital social | 245.000 |
| Cifra de afaceri | 987.659 |
| Venituri totale | 1.018.394 |
| Cheltuieli totale | 1.017.264 |
| Profit brut | 1.130 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 682 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 6 |