FASTENERROM SRL – CUI 22241492
Informativ
FASTENERROM SRL are CUI 22241492, număr de înregistrare J2007002966354 și sediul în Sat Moşniţa Veche, Comuna Moşniţa Nouă, județul Timiş. Activitatea principală declarată: CAEN 4322 – Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 592.509 lei, un profit net de 59.615 lei și un număr mediu de 1 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 30.10.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | FASTENERROM SRL |
| CUI | 22241492 |
| Nr. Reg. Com. | J2007002966354 |
| EUID | ROONRC.J35/2966/2007 |
| CAEN | 4322 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 30.10.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2007-08-09 (19 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| RUSU PAVEL | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 592 509 | 59 615 | 342 554 | 301 667 | 1 008 399 | 967 512 | 1 |
| 2024 | 614 294 | 145 313 | 255 022 | 318 979 | 843 940 | 907 897 | 1 |
| 2023 | 1 194 002 | 368 261 | 235 411 | 328 309 | 1 377 730 | 1 470 628 | 1 |
| 2022 | 1 082 477 | 207 168 | 277 450 | 323 605 | 1 091 412 | 1 137 567 | 1 |
| 2021 | 679 971 | 115 467 | 286 306 | 293 715 | 982 990 | 990 399 | 1 |
| 2020 | 637 847 | 101 459 | 245 461 | 304 888 | 815 505 | 874 932 | 1 |
| 2019 | 649 360 | 97 859 | 386 906 | 316 328 | 894 051 | 823 473 | 1 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2016 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprisesGrafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “FASTENERROM SRL”
| Cod CAEN preponderent | 4322 Rev. 2 (echivalent: 4322 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat |
| Descriere Activitate | Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat |
| Cod CAEN principal | 43 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat |
| Descriere activitate (principal) | Lucrări speciale de construcții |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Microîntreprinderi , Timiş , domeniul 4322: Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (43), poziții apropiate de locul 2237 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- EDUNIC BAD SRL – locul 2233, 883.290 lei, Buzău
- INSORAS CENTER SRL – locul 2233, 593.497 lei, Harghita
- ELVISION SRL – locul 2234, 882.663 lei, Sibiu
- N&D CREATIV S.R.L. – locul 2234, 593.303 lei, Bucureşti
- ARKADIA INSTALL S.R.L. – locul 2235, 882.652 lei, Bucureşti
- TERMICAL SOLUTIONS S.R.L. – locul 2235, 592.920 lei, Mehedinţi
- AMPER SOLUTIONS S.R.L. – locul 2236, 882.130 lei, Suceava
- EDGAR GIA BUSINESS S.R.L. – locul 2236, 592.530 lei, Bucureşti
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „FASTENERROM SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „FASTENERROM SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „FASTENERROM SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| Active imobilizate | 318.979 |
| Active circulante | 843.940 |
| Stocuri | 243.688 |
| Creante | 374.295 |
| Disponibilitati | 225.957 |
| Datorii | 255.022 |
| Capitaluri proprii | 907.897 |
| Capital social | 5.000 |
| Cifra de afaceri | 614.294 |
| Venituri totale | 614.586 |
| Cheltuieli totale | 455.677 |
| Profit brut | 158.909 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 145.313 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 328.309 |
| Active circulante | 1.377.730 |
| Stocuri | 199.442 |
| Creante | 397.986 |
| Disponibilitati | 780.302 |
| Datorii | 235.411 |
| Capitaluri proprii | 1.470.628 |
| Capital social | 5.000 |
| Cifra de afaceri | 1.194.002 |
| Venituri totale | 1.205.210 |
| Cheltuieli totale | 826.543 |
| Profit brut | 378.667 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 368.261 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 323.605 |
| Active circulante | 1.091.412 |
| Stocuri | 348.456 |
| Creante | 440.424 |
| Disponibilitati | 302.532 |
| Datorii | 277.450 |
| Capitaluri proprii | 1.137.567 |
| Capital social | 5.000 |
| Cifra de afaceri | 1.082.477 |
| Venituri totale | 1.083.360 |
| Cheltuieli totale | 866.531 |
| Profit brut | 216.829 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 207.168 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 293.715 |
| Active circulante | 982.990 |
| Stocuri | 228.165 |
| Creante | 543.495 |
| Disponibilitati | 211.330 |
| Datorii | 286.306 |
| Capitaluri proprii | 990.399 |
| Capital social | 5.000 |
| Cifra de afaceri | 679.971 |
| Venituri totale | 683.942 |
| Cheltuieli totale | 562.524 |
| Profit brut | 121.418 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 115.467 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 304.888 |
| Active circulante | 815.505 |
| Stocuri | 139.771 |
| Creante | 377.526 |
| Disponibilitati | 298.208 |
| Datorii | 245.461 |
| Capitaluri proprii | 874.932 |
| Capital social | 5.000 |
| Cifra de afaceri | 637.847 |
| Venituri totale | 646.314 |
| Cheltuieli totale | 538.872 |
| Profit brut | 107.442 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 101.459 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 316.328 |
| Active circulante | 894.051 |
| Stocuri | 132.304 |
| Creante | 605.932 |
| Disponibilitati | 155.815 |
| Datorii | 386.906 |
| Capitaluri proprii | 823.473 |
| Capital social | 5.000 |
| Cifra de afaceri | 649.360 |
| Venituri totale | 650.604 |
| Cheltuieli totale | 546.239 |
| Profit brut | 104.365 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 97.859 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 295.004 |
| Active circulante | 716.884 |
| Stocuri | 122.735 |
| Creante | 397.989 |
| Disponibilitati | 196.160 |
| Datorii | 286.274 |
| Capitaluri proprii | 725.614 |
| Capital social | 5.000 |
| Cifra de afaceri | 395.197 |
| Venituri totale | 395.222 |
| Cheltuieli totale | 407.435 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 12.213 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 16.168 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 314.361 |
| Active circulante | 738.785 |
| Stocuri | 114.450 |
| Creante | 464.236 |
| Disponibilitati | 160.099 |
| Datorii | 311.364 |
| Capitaluri proprii | 741.782 |
| Capital social | 5.000 |
| Cifra de afaceri | 463.264 |
| Venituri totale | 463.344 |
| Cheltuieli totale | 396.480 |
| Profit brut | 66.864 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 62.228 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 333.741 |
| Active circulante | 661.873 |
| Stocuri | 106.399 |
| Creante | 409.409 |
| Disponibilitati | 146.065 |
| Datorii | 316.060 |
| Capitaluri proprii | 679.554 |
| Capital social | 5.000 |
| Cifra de afaceri | 342.851 |
| Venituri totale | 388.919 |
| Cheltuieli totale | 340.824 |
| Profit brut | 48.095 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 40.813 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
Cache disponibil (18 înregistrări)
| An | Tip | Ultima actualizare |
|---|---|---|
| 2024 | WEBASIG | 2026-02-01 04:35:02 |
| 2024 | WEBBROK | 2026-02-01 04:35:02 |
| 2023 | WEBASIG | 2026-02-01 04:35:02 |
| 2023 | WEBBROK | 2026-02-01 04:35:02 |
| 2022 | WEBASIG | 2026-02-01 04:35:02 |
| 2022 | WEBBROK | 2026-02-01 04:35:02 |
| 2021 | WEBASIG | 2026-02-01 04:35:02 |
| 2021 | WEBBROK | 2026-02-01 04:35:02 |
| 2020 | WEBASIG | 2026-02-01 04:35:02 |
| 2020 | WEBBROK | 2026-02-01 04:35:02 |
| 2019 | WEBASIG | 2026-02-01 04:35:02 |
| 2019 | WEBBROK | 2026-02-01 04:35:02 |
| 2018 | WEBASIG | 2026-02-01 04:35:02 |
| 2018 | WEBBROK | 2026-02-01 04:35:02 |
| 2017 | WEBASIG | 2026-02-01 04:35:02 |
| 2017 | WEBBROK | 2026-02-01 04:35:02 |
| 2016 | WEBASIG | 2026-02-01 04:35:02 |
| 2016 | WEBBROK | 2026-02-01 04:35:02 |