SYMBIO CONECT S.R.L. – CUI 28288699
Pe scurt
SYMBIO CONECT S.R.L. are CUI 28288699, număr de înregistrare J40/4010/2011 și sediul în Bucureşti Sectorul 5, județul Bucureşti. Activitatea principală declarată: CAEN 4321 – Lucrări de instalații electrice. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 879.413 lei, un profit net de 331.933 lei și un număr mediu de 3 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 23.06.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | SYMBIO CONECT S.R.L. |
| CUI | 28288699 |
| Nr. Reg. Com. | J40/4010/2011 |
| EUID | ROONRC.J40/4010/2011 |
| CAEN | 4321 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 23.06.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2011-04-01 (15 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| STOIAN BOGDAN | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 879 413 | 331 933 | 574 875 | 389 458 | 511 330 | 333 133 | 3 |
| 2024 | 656 689 | 247 652 | 201 062 | 320 889 | 142 733 | 268 281 | 3 |
| 2023 | 216 328 | 1 497 | 268 600 | 234 738 | 54 491 | 20 629 | 1 |
| 2022 | 0 | 4 318 | 177 134 | 172 398 | 23 869 | 19 133 | 1 |
| 2021 | 9 470 | 7 537 | 151 969 | 146 756 | 20 028 | 14 815 | 1 |
| 2020 | 10 807 | 211 592 | 162 814 | 146 756 | 23 336 | 7 278 | 1 |
| 2019 | 30 120 | 18 871 | 537 916 | 281 499 | 186 846 | -69 571 | 1 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprisesGrafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “SYMBIO CONECT S.R.L.”
| Cod CAEN preponderent | 4321 Rev. 2 (echivalent: 4321 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Lucrări de instalații electrice |
| Descriere Activitate | Lucrări de instalații electrice |
| Cod CAEN principal | 43 Lucrări de instalații electrice |
| Descriere activitate (principal) | Lucrări speciale de construcții |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Microîntreprinderi , Bucureşti , domeniul 4321: Lucrări de instalații electrice
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (43), poziții apropiate de locul 2242 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- YES SYSTEMS S.R.L. – locul 2238, 881.093 lei, Vâlcea
- CLIMA DESIGN CONSTRUCT SRL – locul 2238, 591.256 lei, Bucureşti
- DARK LIGHT INNOVATION S.R.L. – locul 2239, 880.671 lei, Bucureşti
- INSTINCT SRL – locul 2239, 591.119 lei, Satu Mare
- ELCISIGUR SRL – locul 2240, 880.368 lei, Neamţ
- ARTCLIM SRL – locul 2240, 591.077 lei, Timiş
- ELECTROMONTAJ MUNTENIA S.R.L. – locul 2241, 879.759 lei, Ilfov
- VALFRAT PREST SRL – locul 2241, 591.075 lei, Caraş-Severin
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „SYMBIO CONECT S.R.L." în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „SYMBIO CONECT S.R.L."
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „SYMBIO CONECT S.R.L."
TVA
Activ fiscal
| Data inactivare | 2016-09-28 |
| Data reactivare | 2023-03-03 |
| Data publicare | 2016-09-28 |
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| Active imobilizate | 320.889 |
| Active circulante | 142.733 |
| Stocuri | 0 |
| Creante | 120.190 |
| Disponibilitati | 22.543 |
| Cheltuieli in avans | 5.721 |
| Datorii | 201.062 |
| Venituri in avans | 0 |
| Provizioane | 0 |
| Capitaluri proprii | 268.281 |
| Capital social | 1.000 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri | 656.689 |
| Venituri totale | 657.293 |
| Cheltuieli totale | 396.029 |
| Profit brut | 261.264 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 247.652 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 3 |
| Active imobilizate | 234.738 |
| Active circulante | 54.491 |
| Stocuri | 0 |
| Creante | 53.465 |
| Disponibilitati | 1.026 |
| Cheltuieli in avans | 0 |
| Datorii | 268.600 |
| Venituri in avans | 0 |
| Provizioane | 0 |
| Capitaluri proprii | 20.629 |
| Capital social | 1.000 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri | 216.328 |
| Venituri totale | 258.328 |
| Cheltuieli totale | 254.248 |
| Profit brut | 4.080 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 1.497 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 172.398 |
| Active circulante | 23.869 |
| Stocuri | 0 |
| Creante | 22.533 |
| Disponibilitati | 1.336 |
| Cheltuieli in avans | 0 |
| Datorii | 177.134 |
| Venituri in avans | 0 |
| Provizioane | 0 |
| Capitaluri proprii | 19.133 |
| Capital social | 1.000 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri | 0 |
| Venituri totale | 30.000 |
| Cheltuieli totale | 25.382 |
| Profit brut | 4.618 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 4.318 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 146.756 |
| Active circulante | 20.028 |
| Stocuri | 0 |
| Creante | 18.947 |
| Disponibilitati | 1.081 |
| Cheltuieli in avans | 0 |
| Datorii | 151.969 |
| Venituri in avans | 0 |
| Provizioane | 0 |
| Capitaluri proprii | 14.815 |
| Capital social | 1.000 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri | 9.470 |
| Venituri totale | 23.342 |
| Cheltuieli totale | 15.572 |
| Profit brut | 7.770 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 7.537 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 146.756 |
| Active circulante | 23.336 |
| Stocuri | 0 |
| Creante | 22.112 |
| Disponibilitati | 1.224 |
| Cheltuieli in avans | 0 |
| Datorii | 162.814 |
| Venituri in avans | 0 |
| Provizioane | 0 |
| Capitaluri proprii | 7.278 |
| Capital social | 1.000 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri | 10.807 |
| Venituri totale | 253.807 |
| Cheltuieli totale | 39.676 |
| Profit brut | 214.131 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 211.592 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 281.499 |
| Active circulante | 186.846 |
| Stocuri | 7.117 |
| Creante | 174.117 |
| Disponibilitati | 5.612 |
| Cheltuieli in avans | 0 |
| Datorii | 537.916 |
| Venituri in avans | 0 |
| Provizioane | 0 |
| Capitaluri proprii | -69.571 |
| Capital social | 1.000 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri | 30.120 |
| Venituri totale | 39.325 |
| Cheltuieli totale | 20.107 |
| Profit brut | 19.218 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 18.871 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 281.499 |
| Active circulante | 164.510 |
| Stocuri | 7.117 |
| Creante | 152.464 |
| Disponibilitati | 4.929 |
| Datorii | 534.451 |
| Capitaluri proprii | -88.442 |
| Capital social | 1.000 |
| Venituri totale | 0 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 281.499 |
| Active circulante | 164.510 |
| Stocuri | 7.117 |
| Creante | 152.464 |
| Disponibilitati | 4.929 |
| Datorii | 534.451 |
| Capitaluri proprii | -88.442 |
| Capital social | 1.000 |
| Venituri totale | 0 |
| Cheltuieli totale | 40.985 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 40.985 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 40.985 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active imobilizate | 311.314 |
| Active circulante | 154.846 |
| Stocuri | 7.117 |
| Creante | 142.798 |
| Disponibilitati | 4.931 |
| Datorii | 513.617 |
| Capitaluri proprii | -47.457 |
| Capital social | 1.000 |
| Venituri totale | 12.917 |
| Cheltuieli totale | 84.814 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 71.897 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 71.897 |
| Nr. salariati | 2 |