ECOLIGNOR SRL – CUI 21940387
Pe scurt
ECOLIGNOR SRL are CUI 21940387, număr de înregistrare J03/1198/2007 și sediul în Sat Miceşti, Comuna Miceşti, județul Argeş. Activitatea principală declarată: CAEN 3832 – Recuperarea materialelor reciclabile sortate. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 1.622.261 lei, o pierdere netă de 554.651 lei și un număr mediu de 9 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 30.07.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | ECOLIGNOR SRL |
| CUI | 21940387 |
| Nr. Reg. Com. | J03/1198/2007 |
| EUID | ROONRC.J03/1198/2007 |
| CAEN | 3832 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 30.07.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2007-06-15 (19 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| JOSEP JANE GICH | - | Spania |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1 622 261 | -554 651 | 406 893 | 2 697 783 | 577 845 | 2 868 735 | 9 |
| 2024 | 1 822 011 | -682 172 | 661 785 | 2 810 739 | 1 407 920 | 3 557 057 | 10 |
| 2023 | 3 143 057 | -291 177 | 389 973 | 2 930 826 | 1 694 294 | 4 239 229 | 17 |
| 2022 | 7 104 241 | 1 408 307 | 466 998 | 3 047 451 | 2 912 594 | 5 502 576 | 19 |
| 2021 | 5 357 577 | 1 156 524 | 610 383 | 2 999 415 | 3 073 064 | 5 462 096 | 17 |
| 2020 | 4 212 833 | 53 848 | 255 222 | 3 070 195 | 1 827 083 | 4 642 906 | 18 |
| 2019 | 4 705 255 | 453 727 | 187 191 | 3 046 477 | 1 919 711 | 4 785 662 | 19 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises1 622 261 lei
-11%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “ECOLIGNOR SRL”
| Cod CAEN preponderent | 3832 Rev. 2 (echivalent: 3832 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Recuperarea materialelor reciclabile sortate |
| Descriere Activitate | Recuperarea materialelor reciclabile sortate |
| Cod CAEN principal | 38 Recuperarea materialelor reciclabile sortate |
| Descriere activitate (principal) | Colectarea, tratarea și eliminarea deșeurilor; activități de recuperare a materialelor reciclabile |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Microîntreprinderi , Argeş , domeniul 3832: Recuperarea materialelor reciclabile sortate
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (38), poziții apropiate de locul 45 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- OLTENIA ELECTRONICS SRL – locul 41, 38,80 mil. lei, Mehedinţi
- NEOREC SOLUTION S.R.L. – locul 41, 35,90 mil. lei, Bucureşti
- PRV OMETA PROD S.R.L. – locul 41, 1,92 mil. lei, Prahova
- NIC AUTO DEZCOM S.R.L. – locul 41, 309.907 lei, Mureş
- MARDOR SRL – locul 41, 84.385 lei, Tulcea
- COLECT METAL SRL – locul 42, 38,68 mil. lei, Iaşi
- ROMFER TRANS SRL – locul 42, 34,89 mil. lei, Dolj
- URBAN ECOLINE SRL – locul 42, 1,71 mil. lei, Sibiu
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „ECOLIGNOR SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „ECOLIGNOR SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „ECOLIGNOR SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.810.739 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.407.920 |
| Stocuri | 398.226 |
| Creante | 752.264 |
| Casa si conturi la banci | 257.430 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 183 |
| DATORII | 661.785 |
| CAPITALURI - TOTAL | 3.557.057 |
| Capital subscris varsat | 1.172.138 |
| Cifra de afaceri neta | 1.822.011 |
| VENITURI TOTALE | 1.826.898 |
| CHELTUIELI TOTALE | 2.509.070 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 682.172 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 682.172 |
| Numar mediu de salariati | 10 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.930.826 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.694.294 |
| Stocuri | 165.991 |
| Creante | 798.844 |
| Casa si conturi la banci | 729.459 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 4.082 |
| DATORII | 389.973 |
| CAPITALURI - TOTAL | 4.239.229 |
| Capital subscris varsat | 1.172.138 |
| Cifra de afaceri neta | 3.143.057 |
| VENITURI TOTALE | 3.163.127 |
| CHELTUIELI TOTALE | 3.454.304 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 291.177 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 291.177 |
| Numar mediu de salariati | 17 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 3.047.451 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.912.594 |
| Stocuri | 286.716 |
| Creante | 1.027.448 |
| Casa si conturi la banci | 1.598.430 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 9.529 |
| DATORII | 466.998 |
| CAPITALURI - TOTAL | 5.502.576 |
| Capital subscris varsat | 1.172.138 |
| Cifra de afaceri neta | 7.104.241 |
| VENITURI TOTALE | 7.121.811 |
| CHELTUIELI TOTALE | 5.465.389 |
| Profitul brut | 1.656.422 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.408.307 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 19 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.999.415 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 3.073.064 |
| Stocuri | 801.082 |
| Creante | 1.285.226 |
| Casa si conturi la banci | 986.756 |
| DATORII | 610.383 |
| CAPITALURI - TOTAL | 5.462.096 |
| Capital subscris varsat | 1.172.138 |
| Cifra de afaceri neta | 5.357.577 |
| VENITURI TOTALE | 5.361.706 |
| CHELTUIELI TOTALE | 4.089.411 |
| Profitul brut | 1.272.295 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.156.524 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 17 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 3.070.195 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.827.083 |
| Stocuri | 771.456 |
| Creante | 671.585 |
| Casa si conturi la banci | 384.042 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 850 |
| DATORII | 255.222 |
| CAPITALURI - TOTAL | 4.642.906 |
| Capital subscris varsat | 1.172.138 |
| Cifra de afaceri neta | 4.212.833 |
| VENITURI TOTALE | 4.229.862 |
| CHELTUIELI TOTALE | 4.137.204 |
| Profitul brut | 92.658 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 53.848 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 18 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 3.046.477 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.919.711 |
| Stocuri | 754.624 |
| Creante | 763.871 |
| Casa si conturi la banci | 401.216 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 6.665 |
| DATORII | 187.191 |
| CAPITALURI - TOTAL | 4.785.662 |
| Capital subscris varsat | 1.172.138 |
| Cifra de afaceri neta | 4.705.255 |
| VENITURI TOTALE | 4.725.743 |
| CHELTUIELI TOTALE | 4.180.021 |
| Profitul brut | 545.722 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 453.727 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 19 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 3.011.075 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.593.511 |
| Stocuri | 683.045 |
| Creante | 774.877 |
| Casa si conturi la banci | 135.589 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 4.906 |
| DATORII | 277.557 |
| CAPITALURI - TOTAL | 4.331.935 |
| Capital subscris varsat | 1.172.138 |
| Cifra de afaceri neta | 5.046.213 |
| VENITURI TOTALE | 5.066.603 |
| CHELTUIELI TOTALE | 4.194.870 |
| Profitul brut | 871.733 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 797.123 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 21 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.486.626 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.709.559 |
| Stocuri | 399.474 |
| Creante | 679.311 |
| Casa si conturi la banci | 630.774 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 5.593 |
| DATORII | 666.966 |
| CAPITALURI - TOTAL | 3.534.812 |
| Capital subscris varsat | 1.172.138 |
| Cifra de afaceri neta | 4.288.052 |
| VENITURI TOTALE | 4.367.396 |
| CHELTUIELI TOTALE | 3.682.446 |
| Profitul brut | 684.950 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 574.007 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 20 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.514.244 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.559.144 |
| Stocuri | 475.237 |
| Creante | 728.537 |
| Casa si conturi la banci | 355.370 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 6.726 |
| DATORII | 1.119.308 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.960.806 |
| Capital subscris varsat | 1.172.138 |
| Cifra de afaceri neta | 3.988.124 |
| VENITURI TOTALE | 4.046.275 |
| CHELTUIELI TOTALE | 3.298.697 |
| Profitul brut | 747.578 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 622.716 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 16 |