MARDOR SRL – CUI 14960616
Pe scurt
MARDOR SRL are CUI 14960616, număr de înregistrare J2002000301361 și sediul în Municipiul Tulcea, județul Tulcea. Activitatea principală declarată: CAEN 3812 – Colectarea deșeurilor periculoase. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 84.385 lei, o pierdere netă de 7.905 lei și un număr mediu de 1 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 18.10.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | MARDOR SRL |
| CUI | 14960616 |
| Nr. Reg. Com. | J2002000301361 |
| EUID | ROONRC.J2002000301361 |
| CAEN | 3812 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 18.10.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2002-10-18 (24 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| DORU MARIA | - | România |
| DORU DUMBRAVĂ | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 84 385 | -7 905 | 48 003 | 10 875 | 17 283 | -19 378 | 1 |
| 2024 | 95 604 | 13 239 | 49 876 | 14 500 | 24 059 | -11 317 | 1 |
| 2023 | 66 328 | 7 908 | 48 640 | 0 | 24 084 | -24 556 | 1 |
| 2022 | 57 681 | -2 343 | 50 387 | 0 | 18 579 | -31 808 | 1 |
| 2021 | 38 710 | -15 313 | 48 501 | 0 | 19 036 | -29 465 | 1 |
| 2020 | 28 427 | -10 378 | 43 766 | 122 | 29 492 | -14 152 | 1 |
| 2019 | 15 026 | -16 645 | 29 309 | 414 | 25 121 | -3 774 | 1 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises84 385 lei
-12%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “MARDOR SRL”
| Cod CAEN preponderent | 3812 Rev. 2 (echivalent: 3812 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Colectarea deșeurilor periculoase |
| Descriere Activitate | Colectarea deșeurilor periculoase |
| Cod CAEN principal | 38 Colectarea deșeurilor periculoase |
| Descriere activitate (principal) | Colectarea, tratarea și eliminarea deșeurilor; activități de recuperare a materialelor reciclabile |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 2 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Microîntreprinderi , Tulcea , domeniul 3812: Colectarea deșeurilor periculoase
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (38), poziții apropiate de locul 41 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- METALCOMP INTERNATIONAL SRL – locul 37, 42,90 mil. lei, Arad
- ADI ECOO 2009 S.A. – locul 37, 39,12 mil. lei, Ialomiţa
- DAVIFER SRL – locul 37, 2,39 mil. lei, Vaslui
- SMC AUTODEZ PARTS S.R.L. – locul 37, 333.063 lei, Bihor
- ROM K-DRAN PLUS S.R.L. – locul 37, 247.875 lei, Caraş-Severin
- TEHNOINVEST SCRAP LOGISTICS S.R.L. – locul 38, 41,99 mil. lei, Braşov
- RDE HARGHITA SRL – locul 38, 38,05 mil. lei, Harghita
- RECI-MARCART SRL – locul 38, 2,32 mil. lei, Maramureş
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „MARDOR SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „MARDOR SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „MARDOR SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| Active imobilizate | 14.500 |
| Active circulante | 24.059 |
| Stocuri | 2.125 |
| Creante | 10.799 |
| Disponibilitati | 11.135 |
| Datorii | 49.876 |
| Capitaluri proprii | -11.317 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 95.604 |
| Venituri totale | 95.604 |
| Cheltuieli totale | 81.410 |
| Profit brut | 14.194 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 13.239 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active circulante | 24.084 |
| Stocuri | 1.793 |
| Creante | 10.799 |
| Disponibilitati | 11.492 |
| Datorii | 48.640 |
| Capitaluri proprii | -24.556 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 66.328 |
| Venituri totale | 66.328 |
| Cheltuieli totale | 57.757 |
| Profit brut | 8.571 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 7.908 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active circulante | 18.579 |
| Stocuri | 1.793 |
| Creante | 11.314 |
| Disponibilitati | 5.472 |
| Datorii | 50.387 |
| Capitaluri proprii | -31.808 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 57.681 |
| Venituri totale | 57.681 |
| Cheltuieli totale | 58.750 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 1.069 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 2.343 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active circulante | 19.036 |
| Stocuri | 1.469 |
| Creante | 12.454 |
| Disponibilitati | 5.113 |
| Datorii | 48.501 |
| Capitaluri proprii | -29.465 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 38.710 |
| Venituri totale | 38.710 |
| Cheltuieli totale | 52.977 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 14.267 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 15.313 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 122 |
| Active circulante | 29.492 |
| Stocuri | 7.965 |
| Creante | 19.145 |
| Disponibilitati | 2.382 |
| Datorii | 43.766 |
| Capitaluri proprii | -14.152 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 28.427 |
| Venituri totale | 28.427 |
| Cheltuieli totale | 37.971 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 9.544 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 10.378 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 414 |
| Active circulante | 25.121 |
| Stocuri | 9.364 |
| Creante | 8.808 |
| Disponibilitati | 6.949 |
| Datorii | 29.309 |
| Capitaluri proprii | -3.774 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 15.026 |
| Venituri totale | 15.026 |
| Cheltuieli totale | 31.220 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 16.194 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 16.645 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 706 |
| Active circulante | 30.690 |
| Stocuri | 9.334 |
| Creante | 10.514 |
| Disponibilitati | 10.842 |
| Datorii | 18.525 |
| Capitaluri proprii | 12.871 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 23.087 |
| Venituri totale | 23.087 |
| Cheltuieli totale | 31.501 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 8.414 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 9.107 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 999 |
| Active circulante | 27.128 |
| Stocuri | 8.903 |
| Creante | 15.974 |
| Disponibilitati | 2.251 |
| Datorii | 6.148 |
| Capitaluri proprii | 21.979 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 16.910 |
| Venituri totale | 16.910 |
| Cheltuieli totale | 17.876 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 966 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 1.474 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 1.291 |
| Active circulante | 27.915 |
| Stocuri | 8.922 |
| Creante | 10.514 |
| Disponibilitati | 8.479 |
| Datorii | 5.754 |
| Capitaluri proprii | 23.452 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 30.260 |
| Venituri totale | 30.260 |
| Cheltuieli totale | 50.129 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 19.869 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 20.778 |
| Nr. salariati | 1 |