CRISLAVYNFOREST SRL – CUI 37484104
Pe scurt
CRISLAVYNFOREST SRL are CUI 37484104, număr de înregistrare J2017000709336 și sediul în Sat Bogdăneşti, Comuna Bogdăneşti, județul Suceava. Activitatea principală declarată: CAEN 1611 – Tăierea și rindeluirea lemnului. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 1.027.540 lei, un profit net de 25.888 lei și un număr mediu de 1 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 30.10.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | CRISLAVYNFOREST SRL |
| CUI | 37484104 |
| Nr. Reg. Com. | J2017000709336 |
| EUID | ROONRC.J2017000709336 |
| CAEN | 1611 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 30.10.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2017-05-02 (9 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmeiTabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1 027 540 | 25 888 | 501 829 | 39 631 | 259 416 | -202 782 | 1 |
| 2024 | 449 980 | 19 304 | 461 707 | 40 358 | 192 680 | -228 669 | 1 |
| 2023 | 756 036 | 14 088 | 453 661 | 36 002 | 568 184 | 170 525 | 1 |
| 2022 | 748 062 | 9 778 | 483 543 | 102 527 | 512 058 | 161 042 | 1 |
| 2021 | 808 953 | 7 612 | 492 232 | 132 790 | 510 706 | 151 264 | 3 |
| 2020 | 737 368 | 35 476 | 288 521 | 18 402 | 423 771 | 143 652 | 1 |
| 2019 | 818 524 | 68 268 | 221 261 | 12 243 | 333 686 | 124 668 | 2 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises1 027 540 lei
128%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “CRISLAVYNFOREST SRL”
| Cod CAEN preponderent | 1611 Rev. 3 |
| Obiect Activitate | Tăierea și rindeluirea lemnului |
| Descriere Activitate | Tăierea și rindeluirea lemnului |
| Cod CAEN principal | 16 |
| Descriere activitate (principal) | — |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 0 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Microîntreprinderi , Suceava , domeniul 1611: Tăierea și rindeluirea lemnului
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (16), poziții apropiate de locul 608 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- CALVA FLOMAR SRL – locul 604, 1,04 mil. lei, Caraş-Severin
- MAZZOLIN PRODSERV SRL – locul 604, 56.148 lei, Timiş
- CAMILAZ WOOD S.R.L. – locul 604, 43.500 lei, Prahova
- ZETA WOOD SRL – locul 604, 3.726 lei, Harghita
- DAE BRĂEŞTI S.R.L. – locul 605, 1,04 mil. lei, Suceava
- MONDID AGRO SRL – locul 605, 55.696 lei, Sibiu
- SANDY CRINA OPTIM S.R.L. – locul 605, 43.280 lei, Galaţi
- DAJAROWOOD SRL – locul 605, 800 lei, Mureş
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „CRISLAVYNFOREST SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „CRISLAVYNFOREST SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „CRISLAVYNFOREST SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| Active imobilizate | 40.358 |
| Active circulante | 192.680 |
| Stocuri | 72.478 |
| Creante | 87.552 |
| Disponibilitati | 32.650 |
| Cheltuieli in avans | 0 |
| Datorii | 461.707 |
| Venituri in avans | 0 |
| Provizioane | 0 |
| Capitaluri proprii | -228.669 |
| Capital social | 200 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri | 449.980 |
| Venituri totale | 487.698 |
| Cheltuieli totale | 464.555 |
| Profit brut | 23.143 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 19.304 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 36.002 |
| Active circulante | 568.184 |
| Stocuri | 470.046 |
| Creante | 53.317 |
| Disponibilitati | 44.821 |
| Cheltuieli in avans | 20.000 |
| Datorii | 453.661 |
| Capitaluri proprii | 170.525 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 756.036 |
| Venituri totale | 768.420 |
| Cheltuieli totale | 747.954 |
| Profit brut | 20.466 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 14.088 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 102.527 |
| Active circulante | 512.058 |
| Stocuri | 576.497 |
| Creante | -104.810 |
| Disponibilitati | 40.371 |
| Cheltuieli in avans | 30.000 |
| Datorii | 483.543 |
| Capitaluri proprii | 161.042 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 748.062 |
| Venituri totale | 882.168 |
| Cheltuieli totale | 863.969 |
| Profit brut | 18.199 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 9.778 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 132.790 |
| Active circulante | 510.706 |
| Stocuri | 330.182 |
| Creante | -19.415 |
| Disponibilitati | 199.939 |
| Datorii | 492.232 |
| Capitaluri proprii | 151.264 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 808.953 |
| Venituri totale | 951.570 |
| Cheltuieli totale | 935.903 |
| Profit brut | 15.667 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 7.612 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 3 |
| Active imobilizate | 18.402 |
| Active circulante | 423.771 |
| Stocuri | 149.073 |
| Creante | 24.129 |
| Disponibilitati | 250.569 |
| Datorii | 288.521 |
| Venituri in avans | 10.000 |
| Capitaluri proprii | 143.652 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 737.368 |
| Venituri totale | 782.020 |
| Cheltuieli totale | 739.129 |
| Profit brut | 42.891 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 35.476 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 12.243 |
| Active circulante | 333.686 |
| Stocuri | 94.078 |
| Creante | 6.432 |
| Disponibilitati | 233.176 |
| Datorii | 221.261 |
| Capitaluri proprii | 124.668 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 818.524 |
| Venituri totale | 817.793 |
| Cheltuieli totale | 741.339 |
| Profit brut | 76.454 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 68.268 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active imobilizate | 14.152 |
| Active circulante | 129.298 |
| Stocuri | 35.249 |
| Creante | 1.306 |
| Disponibilitati | 92.743 |
| Datorii | 87.049 |
| Capitaluri proprii | 56.401 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 617.731 |
| Venituri totale | 626.077 |
| Cheltuieli totale | 553.756 |
| Profit brut | 72.321 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 66.453 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active circulante | 1.520 |
| Creante | 870 |
| Disponibilitati | 650 |
| Datorii | 11.572 |
| Capitaluri proprii | -10.052 |
| Capital social | 200 |
| Venituri totale | 0 |
| Cheltuieli totale | 10.252 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 10.252 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 10.252 |
| Nr. salariati | 1 |