MAZZOLIN PRODSERV SRL – CUI 7557476
Pe scurt
MAZZOLIN PRODSERV SRL are CUI 7557476, număr de înregistrare J1995000090355 și sediul în Sat Giarmata, Comuna Giarmata, județul Timiş. Activitatea principală declarată: CAEN 161 – Tăierea și rindeluirea lemnului. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 56.148 lei, o pierdere netă de 273.762 lei și un număr mediu de 1 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 23.10.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | MAZZOLIN PRODSERV SRL |
| CUI | 7557476 |
| Nr. Reg. Com. | J1995000090355 |
| EUID | ROONRC.J35/90/1995 |
| CAEN | 161 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 23.10.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 1995-03-01 (31 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| MAZZOLIN MICHELE | - | Italia |
| MAZZOLIN MICHELE | - | Italia |
| SZABO RITA ANGELA | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 56 148 | -273 762 | 2 042 346 | 383 398 | 433 530 | -1 225 418 | 1 |
| 2024 | 742 096 | 240 014 | 2 287 487 | 626 859 | 708 972 | -951 656 | 1 |
| 2023 | 436 433 | 72 035 | 2 127 463 | 402 710 | 533 084 | -1 191 669 | 2 |
| 2022 | 75 086 | -193 447 | 2 456 497 | 908 740 | 284 053 | -1 263 704 | 2 |
| 2021 | 195 111 | -31 931 | 1 910 995 | 492 731 | 348 007 | -1 070 257 | 2 |
| 2020 | 360 804 | 156 342 | 1 994 947 | 438 692 | 517 929 | -1 038 326 | 2 |
| 2019 | 40 313 | -164 789 | 1 795 223 | 409 429 | 191 126 | -1 194 668 | 2 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises56 148 lei
-92%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “MAZZOLIN PRODSERV SRL”
| Cod CAEN preponderent | 161 Rev. 2 |
| Obiect Activitate | Tăierea și rindeluirea lemnului |
| Descriere Activitate | Tăierea și rindeluirea lemnului |
| Cod CAEN principal | 16 Tăierea și rindeluirea lemnului |
| Descriere activitate (principal) | Prelucrarea lemnului, fabricarea produselor din lemn și plută, cu excepția mobilei; fabricarea articolelor din paie și din alte materiale vegetale împletite |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 3 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Microîntreprinderi , Timiş , domeniul 161: Tăierea și rindeluirea lemnului
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (16), poziții apropiate de locul 604 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- ROVIDANA SRL – locul 600, 1,05 mil. lei, Harghita
- AGROMEC UTVIN SA – locul 600, 57.750 lei, Timiş
- COCOR IMPEX SRL – locul 600, 45.499 lei, Arad
- EL TÂMPLARU BENI S.R.L. – locul 600, 5.700 lei, Neamţ
- ROMEO FOREST S.R.L. – locul 601, 1,05 mil. lei, Vâlcea
- AGRAAVIS SRL – locul 601, 57.000 lei, Mureş
- LUISVAL SRL – locul 601, 45.244 lei, Vrancea
- NACILCRIFOREST S.R.L. – locul 601, 5.259 lei, Gorj
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „MAZZOLIN PRODSERV SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „MAZZOLIN PRODSERV SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „MAZZOLIN PRODSERV SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| Active imobilizate | 626.859 |
| Active circulante | 708.972 |
| Stocuri | 11.119 |
| Creante | 121.372 |
| Disponibilitati | 576.481 |
| Datorii | 2.287.487 |
| Capitaluri proprii | -951.656 |
| Capital social | 2.400 |
| Cifra de afaceri | 742.096 |
| Venituri totale | 779.786 |
| Cheltuieli totale | 518.719 |
| Profit brut | 261.067 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 240.014 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 402.710 |
| Active circulante | 533.084 |
| Stocuri | 89.714 |
| Creante | 56.167 |
| Disponibilitati | 387.203 |
| Datorii | 2.127.463 |
| Capitaluri proprii | -1.191.669 |
| Capital social | 2.400 |
| Cifra de afaceri | 436.433 |
| Venituri totale | 436.436 |
| Cheltuieli totale | 360.263 |
| Profit brut | 76.173 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 72.035 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active imobilizate | 908.740 |
| Active circulante | 284.053 |
| Stocuri | 95.103 |
| Creante | 117.158 |
| Disponibilitati | 71.792 |
| Datorii | 2.456.497 |
| Capitaluri proprii | -1.263.704 |
| Capital social | 2.400 |
| Cifra de afaceri | 75.086 |
| Venituri totale | 133.126 |
| Cheltuieli totale | 325.822 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 192.696 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 193.447 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active imobilizate | 195.130 |
| Active circulante | 154.766 |
| Stocuri | 35.627 |
| Creante | 100.320 |
| Disponibilitati | 18.819 |
| Datorii | 1.379.775 |
| Capitaluri proprii | -1.029.879 |
| Capital social | 2.400 |
| Cifra de afaceri | 28.634 |
| Venituri totale | 49.097 |
| Cheltuieli totale | 209.208 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 160.111 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 160.397 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active imobilizate | 190.260 |
| Active circulante | 86.099 |
| Creante | 67.466 |
| Disponibilitati | 18.633 |
| Datorii | 1.145.841 |
| Capitaluri proprii | -869.482 |
| Capital social | 2.400 |
| Cifra de afaceri | 34.056 |
| Venituri totale | 34.056 |
| Cheltuieli totale | 190.205 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 156.149 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 156.149 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 232.765 |
| Active circulante | 123.089 |
| Creante | 54.410 |
| Disponibilitati | 68.679 |
| Datorii | 1.069.187 |
| Capitaluri proprii | -713.333 |
| Capital social | 2.400 |
| Cifra de afaceri | 43.671 |
| Venituri totale | 94.298 |
| Cheltuieli totale | 180.575 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 86.277 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 87.796 |
| Nr. salariati | 1 |