AGRAAVIS SRL – CUI 25517550
Pe scurt
AGRAAVIS SRL are CUI 25517550, număr de înregistrare J2009000481266 și sediul în Sat Cucerdea, Comuna Cucerdea, județul Mureş. Activitatea principală declarată: CAEN 161 – Tăierea și rindeluirea lemnului. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 57.000 lei, un profit net de 483 lei și un număr mediu de 1 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 31.10.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | AGRAAVIS SRL |
| CUI | 25517550 |
| Nr. Reg. Com. | J2009000481266 |
| EUID | ROONRC.J2009000481266 |
| CAEN | 161 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 31.10.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2009-05-05 (17 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| CERNEA DANIELA | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 57 000 | 483 | 388 030 | 0 | 25 350 | -362 680 | 1 |
| 2024 | 55 200 | 4 896 | 427 415 | 0 | 64 253 | -363 162 | 1 |
| 2023 | 50 400 | 5 021 | 455 004 | 0 | 86 945 | -368 059 | 1 |
| 2022 | 50 400 | 30 932 | 479 209 | 0 | 106 129 | -373 080 | 0 |
| 2021 | 50 400 | 16 687 | 479 209 | 0 | 75 197 | -404 012 | 0 |
| 2020 | 50 400 | 28 791 | 737 471 | 0 | 316 772 | -420 699 | 1 |
| 2019 | 50 400 | -235 | 810 272 | 0 | 360 782 | -449 490 | 1 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises57 000 lei
3%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “AGRAAVIS SRL”
| Cod CAEN preponderent | 161 Rev. 2 |
| Obiect Activitate | Tăierea și rindeluirea lemnului |
| Descriere Activitate | Tăierea și rindeluirea lemnului |
| Cod CAEN principal | 16 Tăierea și rindeluirea lemnului |
| Descriere activitate (principal) | Prelucrarea lemnului, fabricarea produselor din lemn și plută, cu excepția mobilei; fabricarea articolelor din paie și din alte materiale vegetale împletite |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Microîntreprinderi , Mureş , domeniul 161: Tăierea și rindeluirea lemnului
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (16), poziții apropiate de locul 601 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- SEBIFLOR FOREST S.R.L. – locul 597, 1,05 mil. lei, Suceava
- AGROMEC HOREZU SA – locul 597, 59.338 lei, Vâlcea
- MOBILA GAM S.R.L. – locul 597, 49.408 lei, Braşov
- REBRICORPET S.R.L. – locul 597, 8.400 lei, Bistriţa-Năsăud
- LUP HOLZ S.R.L. – locul 598, 1,05 mil. lei, Sibiu
- EVALGRO S.R.L. – locul 598, 59.144 lei, Sălaj
- ALIN FOREST LAND S.R.L. – locul 598, 49.080 lei, Alba
- PAUL MOB CREATIV S.R.L. – locul 598, 7.500 lei, Dâmboviţa
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „AGRAAVIS SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „AGRAAVIS SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „AGRAAVIS SRL"
TVA
Activ fiscal
| Data inactivare | 2025-06-17 |
| Data reactivare | 2025-09-16 |
| Data publicare | 2025-06-17 |
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| Active circulante | 64.253 |
| Creante | 49.140 |
| Disponibilitati | 15.113 |
| Datorii | 427.415 |
| Capitaluri proprii | -363.162 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 55.200 |
| Venituri totale | 55.200 |
| Cheltuieli totale | 49.752 |
| Profit brut | 5.448 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 4.896 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active circulante | 86.945 |
| Creante | 71.000 |
| Disponibilitati | 15.945 |
| Datorii | 455.004 |
| Capitaluri proprii | -368.059 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 50.400 |
| Venituri totale | 50.400 |
| Cheltuieli totale | 44.875 |
| Profit brut | 5.525 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 5.021 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active circulante | 106.129 |
| Creante | 31.000 |
| Disponibilitati | 75.129 |
| Datorii | 479.209 |
| Capitaluri proprii | -373.080 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 50.400 |
| Venituri totale | 75.120 |
| Cheltuieli totale | 43.437 |
| Profit brut | 31.683 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 30.932 |
| Pierdere neta | 0 |
| Active circulante | 75.197 |
| Creante | 35.994 |
| Disponibilitati | 39.203 |
| Datorii | 479.209 |
| Capitaluri proprii | -404.012 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 50.400 |
| Venituri totale | 50.400 |
| Cheltuieli totale | 32.957 |
| Profit brut | 17.443 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 16.687 |
| Pierdere neta | 0 |
| Active circulante | 316.772 |
| Creante | 46.988 |
| Disponibilitati | 269.784 |
| Datorii | 737.471 |
| Capitaluri proprii | -420.699 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 50.400 |
| Venituri totale | 50.400 |
| Cheltuieli totale | 20.097 |
| Profit brut | 30.303 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 28.791 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 0 |
| Active circulante | 360.782 |
| Creante | 76.133 |
| Disponibilitati | 284.649 |
| Datorii | 810.272 |
| Capitaluri proprii | -449.490 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 50.400 |
| Venituri totale | 50.400 |
| Cheltuieli totale | 49.123 |
| Profit brut | 1.277 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 235 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 31.264 |
| Active circulante | 312.794 |
| Creante | 16.158 |
| Disponibilitati | 296.636 |
| Datorii | 793.313 |
| Capitaluri proprii | -449.255 |
| Capital social | 200 |
| Venituri totale | 0 |
| Cheltuieli totale | 51.822 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 51.822 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 51.822 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 63.416 |
| Active circulante | 338.475 |
| Creante | 16.109 |
| Disponibilitati | 322.366 |
| Datorii | 799.324 |
| Capitaluri proprii | -397.433 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 27.380 |
| Venituri totale | 368.741 |
| Cheltuieli totale | 282.495 |
| Profit brut | 86.246 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 75.534 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 331.918 |
| Active circulante | 6.619 |
| Creante | 282 |
| Disponibilitati | 6.337 |
| Datorii | 812.960 |
| Capitaluri proprii | -474.423 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 160.832 |
| Venituri totale | 160.832 |
| Cheltuieli totale | 207.451 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 46.619 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 49.835 |
| Nr. salariati | 1 |