EVALGRO S.R.L. – CUI 45748630
Pe scurt
EVALGRO S.R.L. are CUI 45748630, număr de înregistrare J2022000150310 și sediul în Sat Ciula, Comuna Letca, județul Sălaj. Activitatea principală declarată: CAEN 161 – Tăierea și rindeluirea lemnului. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 59.144 lei, un profit net de 635 lei și un număr mediu de 1 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 27.10.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | EVALGRO S.R.L. |
| CUI | 45748630 |
| Nr. Reg. Com. | J2022000150310 |
| EUID | ROONRC.J2022000150310 |
| CAEN | 161 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 27.10.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2022-03-04 (4 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| VALE GAVRIL | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 59 144 | 635 | 14 251 | 0 | 21 424 | 7 173 | 1 |
| 2024 | 55 828 | 5 763 | 13 939 | 0 | 20 476 | 6 537 | 1 |
| 2023 | 39 386 | -3 212 | 13 624 | 0 | 14 399 | 775 | 1 |
| 2022 | 11 261 | 3 627 | 4 368 | 0 | 8 355 | 3 987 | 1 |
Statistics
Commercial networks and enterprises59 144 lei
6%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “EVALGRO S.R.L.”
| Cod CAEN preponderent | 161 Rev. 2 |
| Obiect Activitate | Tăierea și rindeluirea lemnului |
| Descriere Activitate | Tăierea și rindeluirea lemnului |
| Cod CAEN principal | 16 Tăierea și rindeluirea lemnului |
| Descriere activitate (principal) | Prelucrarea lemnului, fabricarea produselor din lemn și plută, cu excepția mobilei; fabricarea articolelor din paie și din alte materiale vegetale împletite |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Microîntreprinderi , Sălaj , domeniul 161: Tăierea și rindeluirea lemnului
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (16), poziții apropiate de locul 598 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- GABICRISTIANA SRL – locul 594, 1,06 mil. lei, Satu Mare
- NOABI S.R.L. – locul 594, 63.100 lei, Arad
- ANGIDAV-CRIS S.R.L. – locul 594, 51.682 lei, Vâlcea
- APIROL SRL – locul 594, 11.189 lei, Prahova
- PAUANDRE S.R.L. – locul 595, 1,06 mil. lei, Suceava
- FRATII PAPA SRL – locul 595, 62.800 lei, Olt
- TINICHIGIUL DIN BRADUT SRL – locul 595, 51.037 lei, Covasna
- CASA DE LEMN COMANA S.R.L. – locul 595, 10.107 lei, Ilfov
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „EVALGRO S.R.L." în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „EVALGRO S.R.L."
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „EVALGRO S.R.L."
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| Active circulante | 20.476 |
| Disponibilitati | 20.476 |
| Datorii | 13.939 |
| Capitaluri proprii | 6.537 |
| Capital social | 300 |
| Cifra de afaceri | 55.828 |
| Venituri totale | 62.546 |
| Cheltuieli totale | 56.252 |
| Profit brut | 6.294 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 5.763 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active circulante | 14.399 |
| Disponibilitati | 14.399 |
| Datorii | 13.624 |
| Capitaluri proprii | 775 |
| Capital social | 300 |
| Cifra de afaceri | 39.386 |
| Venituri totale | 45.230 |
| Cheltuieli totale | 48.107 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 2.877 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 3.212 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active circulante | 8.355 |
| Disponibilitati | 8.355 |
| Datorii | 4.368 |
| Capitaluri proprii | 3.987 |
| Capital social | 300 |
| Cifra de afaceri | 11.261 |
| Venituri totale | 13.752 |
| Cheltuieli totale | 9.787 |
| Profit brut | 3.965 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 3.627 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |