DAJAROWOOD SRL – CUI 37791311
Pe scurt
DAJAROWOOD SRL are CUI 37791311, număr de înregistrare J2017001145263 și sediul în Sat Sîngeorgiu de Mureş, Comuna Sîngeorgiu de Mureş, județul Mureş. Activitatea principală declarată: CAEN 1623 – Fabricarea altor elemente de dulgherie și tâmplărie, pentru construcții. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 800 lei, o pierdere netă de 13.819 lei și un număr mediu de 1 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 29.10.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | DAJAROWOOD SRL |
| CUI | 37791311 |
| Nr. Reg. Com. | J2017001145263 |
| EUID | ROONRC.J2017001145263 |
| CAEN | 1623 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 29.10.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2017-06-19 (9 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| SZABÓ JÁNOS | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 800 | -13 819 | 10 241 | 30 285 | 315 415 | 335 459 | 1 |
| 2024 | 75 600 | -33 282 | 4 373 | 33 902 | 319 748 | 349 277 | 1 |
| 2023 | 145 800 | 17 454 | 49 740 | 37 519 | 394 780 | 382 559 | 2 |
| 2022 | 161 414 | 18 661 | 29 714 | 95 085 | 272 132 | 141 959 | 2 |
| 2021 | 155 500 | -9 494 | 72 499 | 113 801 | 416 426 | 262 184 | 2 |
| 2020 | 266 181 | 100 073 | 38 936 | 132 041 | 374 117 | 271 678 | 3 |
| 2019 | 287 619 | 204 728 | 223 223 | 153 746 | 243 672 | 174 195 | 5 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises800 lei
-99%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “DAJAROWOOD SRL”
| Cod CAEN preponderent | 1623 Rev. 2 (echivalent: 1623 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Fabricarea altor elemente de dulgherie și tâmplărie, pentru construcții |
| Descriere Activitate | Fabricarea altor elemente de dulgherie și tâmplărie, pentru construcții |
| Cod CAEN principal | 16 Fabricarea altor elemente de dulgherie și tâmplărie, pentru construcții |
| Descriere activitate (principal) | Prelucrarea lemnului, fabricarea produselor din lemn și plută, cu excepția mobilei; fabricarea articolelor din paie și din alte materiale vegetale împletite |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Microîntreprinderi , Mureş , domeniul 1623: Fabricarea altor elemente de dulgherie și tâmplărie, pentru construcții
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (16), poziții apropiate de locul 605 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- ROMEO FOREST S.R.L. – locul 601, 1,05 mil. lei, Vâlcea
- AGRAAVIS SRL – locul 601, 57.000 lei, Mureş
- LUISVAL SRL – locul 601, 45.244 lei, Vrancea
- NACILCRIFOREST S.R.L. – locul 601, 5.259 lei, Gorj
- EUSEB SRL – locul 602, 1,05 mil. lei, Neamţ
- CON BRAD VADU SRL – locul 602, 56.825 lei, Alba
- AUTO REG WOOD S.R.L. – locul 602, 45.093 lei, Mureş
- ARTENBOIS S.R.L. – locul 602, 5.000 lei, Maramureş
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „DAJAROWOOD SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „DAJAROWOOD SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „DAJAROWOOD SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| Active imobilizate | 33.902 |
| Active circulante | 319.748 |
| Stocuri | 51.723 |
| Creante | 256.810 |
| Disponibilitati | 11.215 |
| Datorii | 4.373 |
| Capitaluri proprii | 349.277 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 75.600 |
| Venituri totale | 75.612 |
| Cheltuieli totale | 108.092 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 32.480 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 33.282 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 37.519 |
| Active circulante | 394.780 |
| Stocuri | 68.951 |
| Creante | 311.360 |
| Disponibilitati | 14.469 |
| Datorii | 49.740 |
| Capitaluri proprii | 382.559 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 145.800 |
| Venituri totale | 145.808 |
| Cheltuieli totale | 126.896 |
| Profit brut | 18.912 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 17.454 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active imobilizate | 95.085 |
| Active circulante | 272.132 |
| Stocuri | 37.705 |
| Creante | 80.718 |
| Disponibilitati | 153.709 |
| Datorii | 29.714 |
| Venituri in avans | 195.544 |
| Capitaluri proprii | 141.959 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 161.414 |
| Venituri totale | 161.429 |
| Cheltuieli totale | 141.154 |
| Profit brut | 20.275 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 18.661 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active imobilizate | 113.801 |
| Active circulante | 416.426 |
| Stocuri | 13.608 |
| Creante | 110.122 |
| Disponibilitati | 292.696 |
| Datorii | 72.499 |
| Venituri in avans | 195.544 |
| Capitaluri proprii | 262.184 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 155.500 |
| Venituri totale | 155.503 |
| Cheltuieli totale | 162.152 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 6.649 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 9.494 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active imobilizate | 132.041 |
| Active circulante | 374.117 |
| Stocuri | 55.993 |
| Disponibilitati | 318.124 |
| Datorii | 38.936 |
| Venituri in avans | 195.544 |
| Capitaluri proprii | 271.678 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 266.181 |
| Venituri totale | 266.202 |
| Cheltuieli totale | 163.247 |
| Profit brut | 102.955 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 100.073 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 3 |
| Active imobilizate | 153.746 |
| Active circulante | 243.672 |
| Stocuri | 20.918 |
| Creante | 25 |
| Disponibilitati | 222.729 |
| Datorii | 223.223 |
| Capitaluri proprii | 174.195 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 287.619 |
| Venituri totale | 287.619 |
| Cheltuieli totale | 80.105 |
| Profit brut | 207.514 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 204.728 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 5 |
| Active imobilizate | 175.451 |
| Active circulante | 15.666 |
| Stocuri | 130 |
| Creante | 25 |
| Disponibilitati | 15.511 |
| Datorii | 28.694 |
| Venituri in avans | 195.544 |
| Capitaluri proprii | -33.121 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 35.000 |
| Venituri totale | 35.000 |
| Cheltuieli totale | 65.553 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 30.553 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 30.733 |
| Nr. salariati | 5 |
| Active imobilizate | 568 |
| Active circulante | 2.017 |
| Stocuri | 130 |
| Creante | 25 |
| Disponibilitati | 1.862 |
| Datorii | 4.973 |
| Capitaluri proprii | -2.388 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 7.200 |
| Venituri totale | 7.200 |
| Cheltuieli totale | 9.716 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 2.516 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 2.588 |