AVI SRL – CUI 6613616
Pe scurt
AVI SRL are CUI 6613616, număr de înregistrare J2001000205161 și sediul în Bucureşti Sectorul 1, județul Bucureşti. Activitatea principală declarată: CAEN 2399 – Fabricarea altor produse din minerale nemetalice, n.c.a.. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 10.996.252 lei, un profit net de 291.827 lei și un număr mediu de 71 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 04.11.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | AVI SRL |
| CUI | 6613616 |
| Nr. Reg. Com. | J2001000205161 |
| EUID | ROONRC.J40/23999/1994 |
| CAEN | 2399 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 04.11.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 1994-12-15 (31 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| NEDELCUŢ DANIEL-ION | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 10 996 252 | 291 827 | 16 426 700 | 6 292 028 | 20 026 697 | 5 047 652 | 71 |
| 2024 | 11 004 773 | -3 148 122 | 14 645 108 | 6 082 196 | 13 318 734 | 4 755 822 | 73 |
| 2023 | 8 195 504 | 254 641 | 10 774 956 | 6 484 437 | 12 194 463 | 7 903 944 | 72 |
| 2022 | 9 705 401 | 190 046 | 7 090 990 | 6 299 152 | 8 162 162 | 7 649 303 | 49 |
| 2021 | 11 582 746 | 460 454 | 4 666 183 | 6 591 919 | 5 530 018 | 7 459 258 | 57 |
| 2020 | 15 928 854 | 863 902 | 6 088 212 | 7 185 638 | 6 731 125 | 7 322 692 | 71 |
| 2019 | 12 266 191 | 246 141 | 6 914 742 | 9 649 018 | 6 753 778 | 8 536 976 | 76 |
| 2018 | 12 049 388 | 121 908 | 6 909 167 | — | — | — | 49 |
| 2017 | 12 066 600 | 238 194 | 6 278 485 | — | — | — | 60 |
Statistics
Commercial networks and enterprises10 996 252 lei
0%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “AVI SRL”
| Cod CAEN preponderent | 2399 Rev. 2 (echivalent: 2399 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Fabricarea altor produse din minerale nemetalice, n.c.a. |
| Descriere Activitate | Fabricarea altor produse din minerale nemetalice, n.c.a. |
| Cod CAEN principal | 23 Fabricarea altor produse din minerale nemetalice, n.c.a. |
| Descriere activitate (principal) | Fabricarea altor produse din minerale nemetalice |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mijlocie (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Întreprinderi mijlocii , Dolj , domeniul 2399: Fabricarea altor produse din minerale nemetalice, n.c.a.
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (23), poziții apropiate de locul 20 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- ADN PREFABRICATE S.R.L. – locul 16, 72,68 mil. lei, Iaşi
- MUV SRL – locul 16, 55,40 mil. lei, Bacău
- RO GRUP GLASS SRL – locul 16, 20,13 mil. lei, Neamţ
- AVI PISCINE SRL – locul 16, 15,59 mil. lei, Dolj
- MARMUR-ART SRL – locul 16, 7,69 mil. lei, Olt
- AGRAL PROD SRL – locul 16, 6,58 mil. lei, Sălaj
- ABRA COM SRL – locul 16, 1,09 mil. lei, Satu Mare
- TERASAL SRL – locul 16, 920.239 lei, Bihor
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „AVI SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „AVI SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „AVI SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 6.082.196 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 13.318.734 |
| Stocuri | 7.479.892 |
| Creante | 5.834.336 |
| Casa si conturi la banci | 4.506 |
| DATORII | 14.645.108 |
| CAPITALURI - TOTAL | 4.755.822 |
| Capital subscris varsat | 178.500 |
| Cifra de afaceri neta | 11.004.773 |
| VENITURI TOTALE | 11.411.854 |
| CHELTUIELI TOTALE | 14.559.976 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 3.148.122 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 3.148.122 |
| Numar mediu de salariati | 73 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 6.484.437 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 12.194.463 |
| Stocuri | 6.681.702 |
| Creante | 5.403.280 |
| Casa si conturi la banci | 109.481 |
| DATORII | 10.774.956 |
| CAPITALURI - TOTAL | 7.903.944 |
| Capital subscris varsat | 178.500 |
| Cifra de afaceri neta | 8.195.504 |
| VENITURI TOTALE | 13.328.602 |
| CHELTUIELI TOTALE | 13.013.493 |
| Profitul brut | 315.109 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 254.641 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 72 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 6.299.152 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 8.162.162 |
| Stocuri | 2.622.974 |
| Creante | 5.405.563 |
| Casa si conturi la banci | 133.625 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 379.115 |
| DATORII | 7.090.990 |
| VENITURI IN AVANS | 100.136 |
| CAPITALURI - TOTAL | 7.649.303 |
| Capital subscris varsat | 178.500 |
| Cifra de afaceri neta | 9.705.401 |
| VENITURI TOTALE | 11.720.981 |
| CHELTUIELI TOTALE | 11.489.058 |
| Profitul brut | 231.923 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 190.046 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 49 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 6.591.919 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 5.530.018 |
| Stocuri | 321.562 |
| Creante | 5.083.324 |
| Casa si conturi la banci | 125.132 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 3.504 |
| DATORII | 4.666.183 |
| CAPITALURI - TOTAL | 7.459.258 |
| Capital subscris varsat | 178.500 |
| Cifra de afaceri neta | 11.582.746 |
| VENITURI TOTALE | 11.611.415 |
| CHELTUIELI TOTALE | 11.058.494 |
| Profitul brut | 552.921 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 460.454 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 57 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 7.185.638 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 6.731.125 |
| Stocuri | 301.057 |
| Creante | 5.523.294 |
| Casa si conturi la banci | 906.774 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 0 |
| DATORII | 6.088.212 |
| VENITURI IN AVANS | 505.859 |
| CAPITALURI - TOTAL | 7.322.692 |
| Capital subscris varsat | 178.500 |
| Cifra de afaceri neta | 15.928.854 |
| VENITURI TOTALE | 15.244.660 |
| CHELTUIELI TOTALE | 14.219.404 |
| Profitul brut | 1.025.256 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 863.902 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 71 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 9.649.018 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 6.753.778 |
| Stocuri | 1.477.067 |
| Creante | 5.156.589 |
| Casa si conturi la banci | 120.122 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 45.792 |
| DATORII | 6.914.742 |
| VENITURI IN AVANS | 996.870 |
| CAPITALURI - TOTAL | 8.536.976 |
| Capital subscris varsat | 178.500 |
| Cifra de afaceri neta | 12.266.191 |
| VENITURI TOTALE | 12.952.992 |
| CHELTUIELI TOTALE | 12.658.697 |
| Profitul brut | 294.295 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 246.141 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 76 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 10.149.709 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 6.225.228 |
| Stocuri | 1.314.386 |
| Creante | 4.897.378 |
| Casa si conturi la banci | 13.464 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 137.689 |
| DATORII | 6.909.167 |
| VENITURI IN AVANS | 652.997 |
| CAPITALURI - TOTAL | 8.950.462 |
| Capital subscris varsat | 178.500 |
| Cifra de afaceri neta | 12.049.388 |
| VENITURI TOTALE | 12.024.962 |
| CHELTUIELI TOTALE | 11.874.628 |
| Profitul brut | 150.334 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 121.908 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 49 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 9.671.826 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 6.199.110 |
| Stocuri | 1.016.432 |
| Creante | 5.096.564 |
| Casa si conturi la banci | 86.114 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 12.214 |
| DATORII | 6.278.485 |
| VENITURI IN AVANS | 609.311 |
| CAPITALURI - TOTAL | 8.995.354 |
| Capital subscris varsat | 178.500 |
| Cifra de afaceri neta | 12.066.600 |
| VENITURI TOTALE | 12.157.170 |
| CHELTUIELI TOTALE | 11.869.515 |
| Profitul brut | 287.655 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 238.194 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 60 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 10.273.253 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 4.472.489 |
| Stocuri | 1.169.949 |
| Creante | 3.038.214 |
| Casa si conturi la banci | 264.326 |
| DATORII | 5.456.476 |
| CAPITALURI - TOTAL | 9.289.266 |
| Capital subscris varsat | 178.500 |
| Cifra de afaceri neta | 10.638.325 |
| VENITURI TOTALE | 11.313.772 |
| CHELTUIELI TOTALE | 11.073.067 |
| Profitul brut | 240.705 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 205.788 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 91 |