AVI PISCINE SRL – CUI 27058365
Pe scurt
AVI PISCINE SRL are CUI 27058365, număr de înregistrare J2010000685163 și sediul în Comuna Cârcea, județul Dolj. Activitatea principală declarată: CAEN 2399 – Fabricarea altor produse din minerale nemetalice, n.c.a.. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 15.589.209 lei, un profit net de 817.820 lei și un număr mediu de 58 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 23.10.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | AVI PISCINE SRL |
| CUI | 27058365 |
| Nr. Reg. Com. | J2010000685163 |
| EUID | ROONRC.J2010000685163 |
| CAEN | 2399 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 23.10.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2010-06-14 (16 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| BERCEANU VICTOR | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 15 589 209 | 817 820 | 10 824 184 | 6 890 004 | 14 247 595 | 10 313 415 | 58 |
| 2024 | 13 943 657 | 150 004 | 7 795 709 | 7 214 222 | 10 551 306 | 9 969 819 | 48 |
| 2023 | 14 379 852 | 407 822 | 6 644 588 | 7 935 236 | 8 529 167 | 9 819 815 | 49 |
| 2022 | 16 383 206 | 240 195 | 4 704 345 | 8 257 205 | 5 982 474 | 9 354 249 | 48 |
| 2021 | 25 437 690 | 1 145 337 | 3 842 381 | 8 708 932 | 5 319 171 | 9 695 150 | 68 |
| 2020 | 17 755 805 | 1 911 960 | 4 393 718 | 8 280 372 | 6 244 380 | 9 925 153 | 58 |
| 2019 | 11 638 830 | 349 165 | 5 398 417 | 8 931 964 | 6 229 244 | 9 517 290 | 61 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises15 589 209 lei
12%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “AVI PISCINE SRL”
| Cod CAEN preponderent | 2399 Rev. 2 (echivalent: 2399 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Fabricarea altor produse din minerale nemetalice, n.c.a. |
| Descriere Activitate | Fabricarea altor produse din minerale nemetalice, n.c.a. |
| Cod CAEN principal | 23 Fabricarea altor produse din minerale nemetalice, n.c.a. |
| Descriere activitate (principal) | Fabricarea altor produse din minerale nemetalice |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mijlocie (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Întreprinderi mijlocii , Dolj , domeniul 2399: Fabricarea altor produse din minerale nemetalice, n.c.a.
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (23), poziții apropiate de locul 16 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- CON-A PRODUCTIONS S.R.L. – locul 12, 107,11 mil. lei, Sibiu
- MITLIV INDUSTRY AGREGATE SRL – locul 12, 60,84 mil. lei, Dolj
- TEMPO INVEST SRL – locul 12, 23,73 mil. lei, Constanţa
- PRIMER ELECTRO SRL – locul 12, 22,44 mil. lei, Mureş
- TEO FUNGHI S.R.L. – locul 12, 10,53 mil. lei, Sălaj
- MARMOLUX DESIGN SRL – locul 12, 10,12 mil. lei, Botoşani
- GABBRO SRL – locul 12, 4,16 mil. lei, Timiş
- ABRAPROF SRL – locul 12, 2,60 mil. lei, Bucureşti
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „AVI PISCINE SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „AVI PISCINE SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „AVI PISCINE SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 7.214.222 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 10.551.306 |
| Stocuri | 1.912.644 |
| Creante | 8.447.607 |
| Casa si conturi la banci | 191.055 |
| DATORII | 7.795.709 |
| CAPITALURI - TOTAL | 9.969.819 |
| Capital subscris varsat | 325.000 |
| Cifra de afaceri neta | 13.943.657 |
| VENITURI TOTALE | 13.968.173 |
| CHELTUIELI TOTALE | 13.785.475 |
| Profitul brut | 182.698 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 150.004 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 48 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 7.935.236 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 8.529.167 |
| Stocuri | 1.801.711 |
| Creante | 6.385.470 |
| Casa si conturi la banci | 341.986 |
| DATORII | 6.644.588 |
| CAPITALURI - TOTAL | 9.819.815 |
| Capital subscris varsat | 325.000 |
| Cifra de afaceri neta | 14.379.852 |
| VENITURI TOTALE | 15.081.177 |
| CHELTUIELI TOTALE | 14.592.718 |
| Profitul brut | 488.459 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 407.822 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 49 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 8.257.205 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 5.982.474 |
| Stocuri | 1.729.171 |
| Creante | 4.110.155 |
| Casa si conturi la banci | 143.148 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 293.854 |
| DATORII | 4.704.345 |
| VENITURI IN AVANS | 474.939 |
| CAPITALURI - TOTAL | 9.354.249 |
| Capital subscris varsat | 325.000 |
| Cifra de afaceri neta | 16.383.206 |
| VENITURI TOTALE | 16.986.229 |
| CHELTUIELI TOTALE | 16.691.549 |
| Profitul brut | 294.680 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 240.195 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 48 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 8.708.932 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 5.319.171 |
| Stocuri | 904.672 |
| Creante | 4.185.895 |
| Casa si conturi la banci | 228.604 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 98.717 |
| DATORII | 3.842.381 |
| VENITURI IN AVANS | 589.289 |
| CAPITALURI - TOTAL | 9.695.150 |
| Capital subscris varsat | 325.000 |
| Cifra de afaceri neta | 25.437.690 |
| VENITURI TOTALE | 27.535.658 |
| CHELTUIELI TOTALE | 26.273.095 |
| Profitul brut | 1.262.563 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.145.337 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 68 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 8.280.372 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 6.244.380 |
| Stocuri | 710.510 |
| Creante | 4.046.799 |
| Casa si conturi la banci | 1.487.071 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 192.071 |
| DATORII | 4.393.718 |
| VENITURI IN AVANS | 397.952 |
| CAPITALURI - TOTAL | 9.925.153 |
| Capital subscris varsat | 325.000 |
| Cifra de afaceri neta | 17.755.805 |
| VENITURI TOTALE | 17.540.033 |
| CHELTUIELI TOTALE | 15.388.332 |
| Profitul brut | 2.151.701 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.911.960 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 58 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 8.931.964 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 6.229.244 |
| Stocuri | 2.065.859 |
| Creante | 3.863.734 |
| Casa si conturi la banci | 299.651 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 43.585 |
| DATORII | 5.398.417 |
| VENITURI IN AVANS | 289.086 |
| CAPITALURI - TOTAL | 9.517.290 |
| Capital subscris varsat | 325.000 |
| Cifra de afaceri neta | 11.638.830 |
| VENITURI TOTALE | 12.076.661 |
| CHELTUIELI TOTALE | 11.657.029 |
| Profitul brut | 419.632 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 349.165 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 61 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 8.139.577 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 4.458.543 |
| Stocuri | 1.413.136 |
| Creante | 2.845.273 |
| Casa si conturi la banci | 200.134 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 353.601 |
| DATORII | 3.175.788 |
| VENITURI IN AVANS | 180.184 |
| CAPITALURI - TOTAL | 9.595.749 |
| Capital subscris varsat | 325.000 |
| Cifra de afaceri neta | 8.213.264 |
| VENITURI TOTALE | 9.019.608 |
| CHELTUIELI TOTALE | 8.896.683 |
| Profitul brut | 122.925 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 99.985 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 43 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 7.791.822 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 4.338.980 |
| Stocuri | 556.138 |
| Creante | 3.294.998 |
| Casa si conturi la banci | 487.844 |
| DATORII | 1.843.988 |
| VENITURI IN AVANS | 160.787 |
| CAPITALURI - TOTAL | 10.126.027 |
| Capital subscris varsat | 325.000 |
| Cifra de afaceri neta | 7.995.663 |
| VENITURI TOTALE | 8.248.274 |
| CHELTUIELI TOTALE | 7.823.393 |
| Profitul brut | 424.881 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 353.161 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 49 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 7.841.137 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 4.019.031 |
| Stocuri | 480.863 |
| Creante | 3.417.715 |
| Casa si conturi la banci | 120.453 |
| DATORII | 1.980.670 |
| VENITURI IN AVANS | 106.632 |
| CAPITALURI - TOTAL | 9.772.866 |
| Capital subscris varsat | 325.000 |
| Cifra de afaceri neta | 8.779.228 |
| VENITURI TOTALE | 9.940.790 |
| CHELTUIELI TOTALE | 9.058.477 |
| Profitul brut | 882.313 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 766.305 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 34 |