GABBRO SRL – CUI 1816636
Pe scurt
GABBRO SRL are CUI 1816636, număr de înregistrare J1992001041359 și sediul în Sat Utvin, Comuna Sânmihaiu Roman, județul Timiş. Activitatea principală declarată: CAEN 2364 – Fabricarea mortarului. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 4.158.065 lei, un profit net de 49.022 lei și un număr mediu de 6 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 13.10.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | GABBRO SRL |
| CUI | 1816636 |
| Nr. Reg. Com. | J1992001041359 |
| EUID | ROONRC.J35/1041/1992 |
| CAEN | 2364 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 13.10.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 1992-04-06 (34 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmeiTabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 4 158 065 | 49 022 | 951 991 | 964 886 | 1 450 060 | 1 471 357 | 6 |
| 2024 | 4 406 212 | 187 916 | 780 320 | 680 619 | 1 535 947 | 1 422 335 | 8 |
| 2023 | 3 634 328 | 158 259 | 246 341 | 876 166 | 2 231 114 | 2 834 419 | 7 |
| 2022 | 9 783 789 | 18 626 643 | 1 772 118 | 993 116 | 19 465 623 | 18 638 558 | 20 |
| 2021 | 12 407 111 | 920 413 | 2 830 373 | 5 367 796 | 15 595 591 | 18 071 977 | 25 |
| 2020 | 11 993 505 | 1 008 768 | 2 551 828 | 5 048 990 | 14 590 080 | 17 151 563 | 26 |
| 2019 | 11 166 886 | 844 943 | 2 367 061 | 5 897 718 | 12 603 151 | 16 212 795 | 26 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises4 158 065 lei
-6%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “GABBRO SRL”
| Cod CAEN preponderent | 2364 Rev. 2 (echivalent: 2364 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Fabricarea mortarului |
| Descriere Activitate | Fabricarea mortarului |
| Cod CAEN principal | 23 Fabricarea mortarului |
| Descriere activitate (principal) | Fabricarea altor produse din minerale nemetalice |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 0 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Microîntreprinderi , Timiş , domeniul 2364: Fabricarea mortarului
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (23), poziții apropiate de locul 12 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- CELCO SA – locul 8, 220,70 mil. lei, Constanţa
- ROMCIF ALAS BETON SRL – locul 8, 66,30 mil. lei, Ilfov
- ELECTROCARBON S.A. – locul 8, 63,73 mil. lei, Olt
- MINDO SA – locul 8, 39,68 mil. lei, Botoşani
- DELTA GLASS SRL – locul 8, 32,51 mil. lei, Ilfov
- TYTAN GRANIT SRL – locul 8, 14,13 mil. lei, Bacău
- MARI FUNGHI S.R.L. – locul 8, 11,23 mil. lei, Sălaj
- AMA SRL – locul 8, 4,40 mil. lei, Maramureş
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „GABBRO SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „GABBRO SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „GABBRO SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 680.619 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.535.947 |
| Stocuri | 770.436 |
| Creante | 317.119 |
| Casa si conturi la banci | 448.392 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 8.402 |
| DATORII | 780.320 |
| VENITURI IN AVANS | 22.313 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.422.335 |
| Capital subscris varsat | 5.000 |
| Cifra de afaceri neta | 4.406.212 |
| VENITURI TOTALE | 4.290.471 |
| CHELTUIELI TOTALE | 4.054.414 |
| Profitul brut | 236.057 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 187.916 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 8 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 876.166 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.231.114 |
| Stocuri | 1.119.059 |
| Creante | 700.813 |
| Casa si conturi la banci | 411.242 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 27.293 |
| DATORII | 246.341 |
| VENITURI IN AVANS | 53.813 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.834.419 |
| Capital subscris varsat | 5.000 |
| Cifra de afaceri neta | 3.634.328 |
| VENITURI TOTALE | 4.275.022 |
| CHELTUIELI TOTALE | 4.082.742 |
| Profitul brut | 192.280 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 158.259 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 7 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 993.116 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 19.465.623 |
| Stocuri | 643.273 |
| Creante | 16.881.558 |
| Casa si conturi la banci | 1.940.792 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 37.250 |
| DATORII | 1.772.118 |
| VENITURI IN AVANS | 85.313 |
| CAPITALURI - TOTAL | 18.638.558 |
| Capital subscris varsat | 5.000 |
| Cifra de afaceri neta | 9.783.789 |
| VENITURI TOTALE | 35.857.113 |
| CHELTUIELI TOTALE | 12.947.321 |
| Profitul brut | 22.909.792 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 18.626.643 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 20 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 5.367.796 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 15.595.591 |
| Stocuri | 1.947.632 |
| Creante | 2.011.040 |
| Casa si conturi la banci | 11.636.919 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 55.776 |
| DATORII | 2.830.373 |
| VENITURI IN AVANS | 116.813 |
| CAPITALURI - TOTAL | 18.071.977 |
| Capital subscris varsat | 5.000 |
| Cifra de afaceri neta | 12.407.111 |
| VENITURI TOTALE | 12.411.574 |
| CHELTUIELI TOTALE | 11.333.184 |
| Profitul brut | 1.078.390 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 920.413 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 25 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 5.048.990 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 14.590.080 |
| Stocuri | 2.336.070 |
| Creante | 1.591.464 |
| Casa si conturi la banci | 10.662.546 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 64.321 |
| DATORII | 2.551.828 |
| CAPITALURI - TOTAL | 17.151.563 |
| Capital subscris varsat | 5.000 |
| Cifra de afaceri neta | 11.993.505 |
| VENITURI TOTALE | 11.981.259 |
| CHELTUIELI TOTALE | 10.800.706 |
| Profitul brut | 1.180.553 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.008.768 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 26 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 5.897.718 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 12.603.151 |
| Stocuri | 2.207.580 |
| Creante | 1.750.682 |
| Casa si conturi la banci | 8.644.889 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 78.987 |
| DATORII | 2.367.061 |
| CAPITALURI - TOTAL | 16.212.795 |
| Capital subscris varsat | 5.000 |
| Cifra de afaceri neta | 11.166.886 |
| VENITURI TOTALE | 13.374.959 |
| CHELTUIELI TOTALE | 12.324.828 |
| Profitul brut | 1.050.131 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 844.943 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 26 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 7.691.799 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 12.435.188 |
| Stocuri | 1.989.548 |
| Creante | 1.699.197 |
| Casa si conturi la banci | 8.746.443 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 41.965 |
| DATORII | 4.258.067 |
| CAPITALURI - TOTAL | 15.910.885 |
| Capital subscris varsat | 5.000 |
| Cifra de afaceri neta | 11.827.547 |
| VENITURI TOTALE | 12.924.676 |
| CHELTUIELI TOTALE | 12.210.659 |
| Profitul brut | 714.017 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 586.369 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 28 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 9.238.027 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 11.426.666 |
| Stocuri | 1.433.174 |
| Creante | 1.584.145 |
| Casa si conturi la banci | 8.409.347 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 52.407 |
| DATORII | 5.130.297 |
| CAPITALURI - TOTAL | 15.586.803 |
| Capital subscris varsat | 5.000 |
| Cifra de afaceri neta | 10.955.067 |
| VENITURI TOTALE | 11.493.505 |
| CHELTUIELI TOTALE | 11.281.295 |
| Profitul brut | 212.210 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 157.961 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 28 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 10.700.745 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 11.413.656 |
| Stocuri | 1.338.447 |
| Creante | 2.293.855 |
| Casa si conturi la banci | 7.781.354 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 55.562 |
| DATORII | 6.741.121 |
| CAPITALURI - TOTAL | 15.428.842 |
| Capital subscris varsat | 5.000 |
| Cifra de afaceri neta | 9.709.520 |
| VENITURI TOTALE | 9.919.031 |
| CHELTUIELI TOTALE | 9.974.084 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 55.053 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 82.296 |
| Numar mediu de salariati | 28 |