ANTORA MET SRL – CUI 36615317
Pe scurt
ANTORA MET SRL are CUI 36615317, număr de înregistrare J2016001847058 și sediul în Sat Săbolciu, Comuna Săcădat, județul Bihor. Activitatea principală declarată: CAEN 2551 – Acoperirea metalelor. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 1.532.110 lei, un profit net de 246.925 lei și un număr mediu de 6 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 28.10.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | ANTORA MET SRL |
| CUI | 36615317 |
| Nr. Reg. Com. | J2016001847058 |
| EUID | ROONRC.J2016001847058 |
| CAEN | 2551 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 28.10.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2016-10-10 (10 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| ONUȚAN CLAUDIU-FLORIN | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1 532 110 | 246 925 | 699 142 | 1 136 996 | 223 486 | 661 340 | 6 |
| 2024 | 1 334 414 | 165 083 | 557 850 | 843 069 | 103 648 | 414 414 | 6 |
| 2023 | 1 180 907 | 237 419 | 529 523 | 618 791 | 122 926 | 249 331 | 5 |
| 2022 | 739 906 | -70 435 | 565 217 | 508 039 | 60 593 | 11 912 | 4 |
| 2021 | 547 015 | -184 431 | 137 074 | 249 068 | 161 857 | 282 348 | 3 |
| 2020 | 774 553 | 211 289 | 217 668 | 298 604 | 380 662 | 466 779 | 3 |
| 2019 | 444 664 | -63 247 | 210 458 | 348 988 | 105 784 | 255 490 | 4 |
| 2018 | 302 814 | 48 184 | 186 509 | — | — | — | 1 |
| 2017 | 597 053 | 266 806 | 69 097 | — | — | — | 2 |
Statistics
Commercial networks and enterprises1 532 110 lei
15%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “ANTORA MET SRL”
| Cod CAEN preponderent | 2551 Rev. 3 |
| Obiect Activitate | Acoperirea metalelor |
| Descriere Activitate | Acoperirea metalelor |
| Cod CAEN principal | 25 |
| Descriere activitate (principal) | — |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Microîntreprinderi , Bihor , domeniul 2551: Acoperirea metalelor
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (25), poziții apropiate de locul 61 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- ALLIMEP EST S.A. – locul 57, 41,37 mil. lei, Bucureşti
- TECHNOLINE SRL – locul 57, 17,23 mil. lei, Maramureş
- GHETUR SRL – locul 57, 8,13 mil. lei, Constanţa
- TRITEC INTERNATIONAL SRL – locul 57, 4,68 mil. lei, Bistriţa-Năsăud
- RECON S.R.L. – locul 57, 3,43 mil. lei, Bacău
- AKO FILI INDUSTRY S.R.L. – locul 57, 1,93 mil. lei, Neamţ
- ROMAT ANTICOR SRL – locul 57, 1,92 mil. lei, Olt
- ELECTROMEC SRL – locul 57, 1,08 mil. lei, Sălaj
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „ANTORA MET SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „ANTORA MET SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „ANTORA MET SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| Active imobilizate | 843.069 |
| Active circulante | 103.648 |
| Stocuri | 150 |
| Creante | 60.158 |
| Disponibilitati | 43.340 |
| Cheltuieli in avans | 25.547 |
| Datorii | 557.850 |
| Capitaluri proprii | 414.414 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 1.334.414 |
| Venituri totale | 1.338.920 |
| Cheltuieli totale | 1.139.304 |
| Profit brut | 199.616 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 165.083 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 6 |
| Active imobilizate | 618.791 |
| Active circulante | 122.926 |
| Stocuri | 10.722 |
| Creante | 60.119 |
| Disponibilitati | 52.085 |
| Cheltuieli in avans | 37.137 |
| Datorii | 529.523 |
| Capitaluri proprii | 249.331 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 1.180.907 |
| Venituri totale | 1.180.925 |
| Cheltuieli totale | 931.697 |
| Profit brut | 249.228 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 237.419 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 5 |
| Active imobilizate | 508.039 |
| Active circulante | 60.593 |
| Stocuri | 7.954 |
| Creante | 42.335 |
| Disponibilitati | 10.304 |
| Cheltuieli in avans | 8.497 |
| Datorii | 565.217 |
| Capitaluri proprii | 11.912 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 739.906 |
| Venituri totale | 739.911 |
| Cheltuieli totale | 803.094 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 63.183 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 70.435 |
| Nr. salariati | 4 |
| Active imobilizate | 249.068 |
| Active circulante | 161.857 |
| Stocuri | 6.023 |
| Creante | 46.212 |
| Disponibilitati | 109.622 |
| Cheltuieli in avans | 8.497 |
| Datorii | 137.074 |
| Capitaluri proprii | 282.348 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 547.015 |
| Venituri totale | 547.911 |
| Cheltuieli totale | 726.972 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 179.061 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 184.431 |
| Nr. salariati | 3 |
| Active imobilizate | 298.604 |
| Active circulante | 380.662 |
| Stocuri | 790 |
| Creante | 170.513 |
| Disponibilitati | 209.359 |
| Cheltuieli in avans | 5.181 |
| Datorii | 217.668 |
| Capitaluri proprii | 466.779 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 774.553 |
| Venituri totale | 775.718 |
| Cheltuieli totale | 557.054 |
| Profit brut | 218.664 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 211.289 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 3 |
| Active imobilizate | 348.988 |
| Active circulante | 105.784 |
| Stocuri | 1.348 |
| Creante | 88.618 |
| Disponibilitati | 15.818 |
| Cheltuieli in avans | 11.176 |
| Datorii | 210.458 |
| Capitaluri proprii | 255.490 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 444.664 |
| Venituri totale | 444.666 |
| Cheltuieli totale | 503.467 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 58.801 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 63.247 |
| Nr. salariati | 4 |
| Active imobilizate | 391.952 |
| Active circulante | 111.614 |
| Creante | 90.510 |
| Disponibilitati | 21.104 |
| Cheltuieli in avans | 1.681 |
| Datorii | 186.509 |
| Capitaluri proprii | 318.738 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 302.814 |
| Venituri totale | 302.831 |
| Cheltuieli totale | 251.623 |
| Profit brut | 51.208 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 48.184 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 257.690 |
| Active circulante | 80.280 |
| Creante | 70.753 |
| Disponibilitati | 9.527 |
| Cheltuieli in avans | 1.681 |
| Datorii | 69.097 |
| Capitaluri proprii | 270.554 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 597.053 |
| Venituri totale | 597.427 |
| Cheltuieli totale | 324.646 |
| Profit brut | 272.781 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 266.806 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active imobilizate | 522 |
| Active circulante | 9.563 |
| Disponibilitati | 9.563 |
| Datorii | 6.338 |
| Capitaluri proprii | 3.747 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 7.620 |
| Venituri totale | 7.620 |
| Cheltuieli totale | 3.844 |
| Profit brut | 3.776 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 3.547 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |