TRITEC INTERNATIONAL SRL – CUI 22733614
Pe scurt
TRITEC INTERNATIONAL SRL are CUI 22733614, număr de înregistrare J06/1104/2007 și sediul în Municipiul Bistriţa, județul Bistriţa-Năsăud. Activitatea principală declarată: CAEN 2599 – Fabricarea altor articole din metal n.c.a.. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 4.676.686 lei, o pierdere netă de 358.514 lei și un număr mediu de 19 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 17.10.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | TRITEC INTERNATIONAL SRL |
| CUI | 22733614 |
| Nr. Reg. Com. | J06/1104/2007 |
| EUID | ROONRC.J06/1104/2007 |
| CAEN | 2599 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 17.10.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2007-11-13 (18 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| VOLKER FREISINGER | - | Germania |
| HERIBERT KOLLE | - | Germania |
| REINHOLD HANS RAUH | - | Germania |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 4 676 686 | -358 514 | 234 698 | 991 044 | 1 907 803 | 2 694 410 | 19 |
| 2024 | 4 021 033 | -628 998 | 364 075 | 1 142 010 | 2 256 380 | 3 052 923 | 19 |
| 2023 | 5 083 750 | 21 376 | 269 071 | 1 096 233 | 2 836 942 | 3 681 921 | 20 |
| 2022 | 5 016 206 | 101 860 | 967 284 | 1 250 441 | 3 360 476 | 3 660 545 | 22 |
| 2021 | 5 238 608 | 192 823 | 1 724 421 | 1 430 289 | 3 852 818 | 3 558 686 | 21 |
| 2020 | 5 726 841 | 406 124 | 3 224 008 | 1 658 822 | 4 931 049 | 3 365 863 | 27 |
| 2019 | 5 221 668 | 405 385 | 3 101 429 | 2 086 435 | 3 974 733 | 2 959 739 | 24 |
| 2018 | 5 575 356 | 401 690 | 3 075 843 | — | — | — | 25 |
| 2017 | 5 916 888 | 558 237 | 3 085 968 | — | — | — | 26 |
Statistics
Commercial networks and enterprises4 676 686 lei
16%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “TRITEC INTERNATIONAL SRL”
| Cod CAEN preponderent | 2599 Rev. 2 (echivalent: 2599 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Fabricarea altor articole din metal n.c.a. |
| Descriere Activitate | Fabricarea altor articole din metal n.c.a. |
| Cod CAEN principal | 25 Fabricarea altor articole din metal n.c.a. |
| Descriere activitate (principal) | Industria construcțiilor metalice și a produselor din metal, exclusiv mașini, utilaje și instalații |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 3 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mică (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Întreprinderi mici , Bistriţa-Năsăud , domeniul 2599: Fabricarea altor articole din metal n.c.a.
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (25), poziții apropiate de locul 57 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- DIALUST 2000 IMPEX SRL – locul 53, 41,98 mil. lei, Bucureşti
- LIMEX TOTAL GROUP SRL – locul 53, 18,26 mil. lei, Braşov
- GAVIOTA SIMBAC EASTERN EUROPE SRL – locul 53, 8,73 mil. lei, Giurgiu
- KILYEN SERV SRL – locul 53, 4,92 mil. lei, Mureş
- NOVA TOOLING S.R.L. – locul 53, 3,74 mil. lei, Alba
- LAMY IDEAS SRL – locul 53, 2,62 mil. lei, Bucureşti
- KOPACZ-SEBERT SRL – locul 53, 2,23 mil. lei, Covasna
- DIAFIR SRL – locul 53, 1,51 mil. lei, Sălaj
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „TRITEC INTERNATIONAL SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „TRITEC INTERNATIONAL SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „TRITEC INTERNATIONAL SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.142.010 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.256.380 |
| Stocuri | 603.059 |
| Creante | 262.388 |
| Casa si conturi la banci | 1.390.933 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 18.608 |
| DATORII | 364.075 |
| CAPITALURI - TOTAL | 3.052.923 |
| Capital subscris varsat | 192.000 |
| Cifra de afaceri neta | 4.021.033 |
| VENITURI TOTALE | 3.155.204 |
| CHELTUIELI TOTALE | 3.784.202 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 628.998 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 628.998 |
| Numar mediu de salariati | 19 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.096.233 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.836.942 |
| Stocuri | 550.159 |
| Creante | 364.272 |
| Casa si conturi la banci | 1.922.511 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 17.817 |
| DATORII | 269.071 |
| CAPITALURI - TOTAL | 3.681.921 |
| Capital subscris varsat | 192.000 |
| Cifra de afaceri neta | 5.083.750 |
| VENITURI TOTALE | 3.861.219 |
| CHELTUIELI TOTALE | 3.834.555 |
| Profitul brut | 26.664 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 21.376 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 20 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.250.441 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 3.360.476 |
| Stocuri | 596.110 |
| Creante | 130.154 |
| Casa si conturi la banci | 2.634.212 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 16.912 |
| DATORII | 967.284 |
| CAPITALURI - TOTAL | 3.660.545 |
| Capital subscris varsat | 192.000 |
| Cifra de afaceri neta | 5.016.206 |
| VENITURI TOTALE | 3.968.347 |
| CHELTUIELI TOTALE | 3.847.223 |
| Profitul brut | 121.124 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 101.860 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 22 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.430.289 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 3.852.818 |
| Stocuri | 498.758 |
| Creante | 364.823 |
| Casa si conturi la banci | 2.989.237 |
| DATORII | 1.724.421 |
| CAPITALURI - TOTAL | 3.558.686 |
| Capital subscris varsat | 192.000 |
| Cifra de afaceri neta | 5.238.608 |
| VENITURI TOTALE | 4.397.279 |
| CHELTUIELI TOTALE | 4.166.108 |
| Profitul brut | 231.171 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 192.823 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 21 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.658.822 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 4.931.049 |
| Stocuri | 441.106 |
| Creante | 505.879 |
| Casa si conturi la banci | 3.984.064 |
| DATORII | 3.224.008 |
| CAPITALURI - TOTAL | 3.365.863 |
| Capital subscris varsat | 192.000 |
| Cifra de afaceri neta | 5.726.841 |
| VENITURI TOTALE | 4.863.351 |
| CHELTUIELI TOTALE | 4.374.456 |
| Profitul brut | 488.895 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 406.124 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 27 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.086.435 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 3.974.733 |
| Stocuri | 464.226 |
| Creante | 260.590 |
| Casa si conturi la banci | 3.249.917 |
| DATORII | 3.101.429 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.959.739 |
| Capital subscris varsat | 192.000 |
| Cifra de afaceri neta | 5.221.668 |
| VENITURI TOTALE | 4.493.110 |
| CHELTUIELI TOTALE | 4.007.707 |
| Profitul brut | 485.403 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 405.385 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 24 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.077.461 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 3.552.736 |
| Stocuri | 570.011 |
| Creante | 213.592 |
| Casa si conturi la banci | 2.769.133 |
| DATORII | 3.075.843 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.554.354 |
| Capital subscris varsat | 192.000 |
| Cifra de afaceri neta | 5.575.356 |
| VENITURI TOTALE | 4.537.823 |
| CHELTUIELI TOTALE | 4.063.918 |
| Profitul brut | 473.905 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 401.690 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 25 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.479.113 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.759.519 |
| Stocuri | 657.116 |
| Creante | 511.881 |
| Casa si conturi la banci | 1.590.522 |
| DATORII | 3.085.968 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.152.664 |
| Capital subscris varsat | 192.000 |
| Cifra de afaceri neta | 5.916.888 |
| VENITURI TOTALE | 4.858.044 |
| CHELTUIELI TOTALE | 4.192.697 |
| Profitul brut | 665.347 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 558.237 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 26 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.126.365 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.748.543 |
| Stocuri | 563.536 |
| Creante | 386.876 |
| Casa si conturi la banci | 1.798.131 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 3.056 |
| DATORII | 3.283.537 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.594.427 |
| Capital subscris varsat | 192.000 |
| Cifra de afaceri neta | 5.377.948 |
| VENITURI TOTALE | 4.593.015 |
| CHELTUIELI TOTALE | 3.979.021 |
| Profitul brut | 613.994 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 518.025 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 30 |