ANDRONIC CONSTRUCT SRL – CUI 17920608
Pe scurt
ANDRONIC CONSTRUCT SRL are CUI 17920608, număr de înregistrare J2005001290272 și sediul în Sat Bistricioara, Comuna Ceahlău, județul Neamţ. Activitatea principală declarată: CAEN 4100 – Gospodărirea resurselor de apă, captarea, aducțiunea și tratarea apei. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 244.408 lei, un profit net de 392 lei și un număr mediu de 1 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 01.09.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | ANDRONIC CONSTRUCT SRL |
| CUI | 17920608 |
| Nr. Reg. Com. | J2005001290272 |
| EUID | ROONRC.J27/1290/2005 |
| CAEN | 4100 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 01.09.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2005-09-01 (21 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| ANDRONIC FLORIN | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 244 408 | 392 | 11 174 | 4 171 | 137 960 | 130 957 | 1 |
| 2024 | 268 382 | 90 815 | 31 219 | 776 | 190 928 | 160 485 | 1 |
| 2023 | 176 000 | 66 502 | 20 726 | 2 204 | 104 497 | 85 975 | 1 |
| 2022 | 95 151 | 24 988 | 7 162 | 3 390 | 39 550 | 35 778 | 1 |
| 2021 | 59 000 | 6 057 | 2 930 | 0 | 13 720 | 10 790 | 1 |
| 2020 | 54 337 | 1 101 | 10 838 | 126 | 15 445 | 4 733 | 1 |
| 2019 | 125 485 | 79 066 | 17 201 | 630 | 20 204 | 3 633 | 1 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises244 408 lei
-9%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “ANDRONIC CONSTRUCT SRL”
| Cod CAEN preponderent | 4100 Rev. 0 (echivalent: 4100 Rev. 1, 4100 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Gospodărirea resurselor de apă, captarea, aducțiunea și tratarea apei |
| Descriere Activitate | Gospodărirea resurselor de apă, captarea, aducțiunea și tratarea apei |
| Cod CAEN principal | 41 |
| Descriere activitate (principal) | — |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Microîntreprinderi , Neamţ , domeniul 4100: Gospodărirea resurselor de apă, captarea, aducțiunea și tratarea apei
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (41), poziții apropiate de locul 10204 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- ALTERNATIV RUSTIC CONSTRUCT S.R.L. – locul 10200, 244.892 lei, Bucureşti
- CONIS-STAR SRL – locul 10200, 0 lei, Bacău
- ART CIVICONTRUST S.R.L. – locul 10201, 244.783 lei, Hunedoara
- WERK MB CONSTRUCT SRL – locul 10201, 0 lei, Timiş
- RIFING HOUSE SRL – locul 10202, 244.770 lei, Maramureş
- DOMINATION INDUSTRY SRL – locul 10202, 0 lei, Prahova
- TEODORO BEST S.R.L. – locul 10203, 244.480 lei, Alba
- GILVALSTAR SRL – locul 10203, 0 lei, Bistriţa-Năsăud
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „ANDRONIC CONSTRUCT SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „ANDRONIC CONSTRUCT SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „ANDRONIC CONSTRUCT SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| Active imobilizate | 776 |
| Active circulante | 190.928 |
| Stocuri | 21.496 |
| Creante | 6.468 |
| Disponibilitati | 162.964 |
| Datorii | 31.219 |
| Capitaluri proprii | 160.485 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 268.382 |
| Venituri totale | 268.382 |
| Cheltuieli totale | 174.879 |
| Profit brut | 93.503 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 90.815 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 2.204 |
| Active circulante | 104.497 |
| Creante | 377 |
| Disponibilitati | 104.120 |
| Datorii | 20.726 |
| Capitaluri proprii | 85.975 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 176.000 |
| Venituri totale | 176.000 |
| Cheltuieli totale | 107.738 |
| Profit brut | 68.262 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 66.502 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 3.390 |
| Active circulante | 39.550 |
| Creante | 876 |
| Disponibilitati | 38.674 |
| Datorii | 7.162 |
| Capitaluri proprii | 35.778 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 95.151 |
| Venituri totale | 95.151 |
| Cheltuieli totale | 69.354 |
| Profit brut | 25.797 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 24.988 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active circulante | 13.720 |
| Disponibilitati | 13.720 |
| Datorii | 2.930 |
| Capitaluri proprii | 10.790 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 59.000 |
| Venituri totale | 59.200 |
| Cheltuieli totale | 52.622 |
| Profit brut | 6.578 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 6.057 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 126 |
| Active circulante | 15.445 |
| Creante | 5.000 |
| Disponibilitati | 10.445 |
| Datorii | 10.838 |
| Capitaluri proprii | 4.733 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 54.337 |
| Venituri totale | 54.337 |
| Cheltuieli totale | 52.723 |
| Profit brut | 1.614 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 1.101 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 630 |
| Active circulante | 20.204 |
| Creante | 17.646 |
| Disponibilitati | 2.558 |
| Datorii | 17.201 |
| Capitaluri proprii | 3.633 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 125.485 |
| Venituri totale | 310.485 |
| Cheltuieli totale | 228.314 |
| Profit brut | 82.171 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 79.066 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 35.311 |
| Active circulante | 52.066 |
| Stocuri | 41.372 |
| Creante | 6.585 |
| Disponibilitati | 4.109 |
| Datorii | 162.810 |
| Capitaluri proprii | -75.433 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 11.950 |
| Venituri totale | 11.950 |
| Cheltuieli totale | 33.765 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 21.815 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 21.935 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 35.311 |
| Active circulante | 53.436 |
| Stocuri | 36.696 |
| Creante | 7.672 |
| Disponibilitati | 9.068 |
| Datorii | 142.245 |
| Capitaluri proprii | -53.498 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 17.562 |
| Venituri totale | 17.562 |
| Cheltuieli totale | 30.975 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 13.413 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 13.661 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 35.311 |
| Active circulante | 37.674 |
| Stocuri | 25.892 |
| Creante | 10.083 |
| Disponibilitati | 1.699 |
| Datorii | 112.823 |
| Capitaluri proprii | -39.838 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 8.530 |
| Venituri totale | 8.530 |
| Cheltuieli totale | 22.976 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 14.446 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 14.631 |
| Nr. salariati | 1 |