CONIS-STAR SRL – CUI 15451475
Pe scurt
CONIS-STAR SRL are CUI 15451475, număr de înregistrare J04/562/2003 și sediul în Municipiul Oneşti, județul Bacău. Activitatea principală declarată: CAEN 4120 – Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 0 lei, un profit net de 222.935 lei și un număr mediu de 1 salariați.
- Stare ONRC: faliment
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 15.10.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | CONIS-STAR SRL |
| CUI | 15451475 |
| Nr. Reg. Com. | J04/562/2003 |
| EUID | ROONRC.J04/562/2003 |
| CAEN | 4120 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 15.10.2026) |
| Stare (ONRC) | faliment |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2003-05-22 (23 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| EUROBUSINESS LRJ SPRL | - | România |
| ZARZU GIANINA | - | România |
| PASCAL EDUARD | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 0 | 222 935 | 604 268 | 0 | 389 434 | -248 988 | 1 |
| 2024 | 0 | -693 451 | 594 293 | 44 632 | 111 893 | -471 922 | 2 |
| 2023 | 120 298 | 41 250 | 2 172 170 | 893 831 | 1 734 329 | 221 529 | 3 |
| 2022 | 0 | -136 253 | 2 179 881 | 1 493 531 | 1 101 090 | 180 279 | 2 |
| 2021 | 0 | -911 650 | 2 149 577 | 1 576 067 | 1 101 090 | 293 119 | 0 |
| 2020 | 32 701 592 | 340 892 | 5 871 836 | 5 005 041 | 3 348 456 | 2 484 161 | 39 |
| 2019 | 14 020 125 | 67 891 | 8 040 042 | 4 001 453 | 6 416 319 | 2 143 269 | 46 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises0 lei
—Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “CONIS-STAR SRL”
| Cod CAEN preponderent | 4120 Rev. 2 |
| Obiect Activitate | Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale |
| Descriere Activitate | Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale |
| Cod CAEN principal | 41 Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale |
| Descriere activitate (principal) | Construcții de clădiri |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 3 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Microîntreprinderi , Bacău , domeniul 4120: Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (41), poziții apropiate de locul 10200 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- META INSTAL DESIGN S.R.L. – locul 10196, 245.150 lei, Mureş
- CASA PETRUTIU SRL – locul 10196, 0 lei, Hunedoara
- B2B KONSTRUKTION MANAGEMENT S.R.L. – locul 10197, 245.110 lei, Braşov
- MIRADA SRL – locul 10197, 0 lei, Satu Mare
- DANXELAREA S.R.L. – locul 10198, 245.050 lei, Harghita
- DIVIN ACTIV CONSTRUCTII S.R.L. – locul 10198, 0 lei, Bucureşti
- GRUIA NEW CONSTRUCT S.R.L. – locul 10199, 245.000 lei, Argeş
- ARETINA PRODCOM SRL – locul 10199, 0 lei, Bucureşti
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „CONIS-STAR SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „CONIS-STAR SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „CONIS-STAR SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 5.005.041 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 3.348.456 |
| Stocuri | 1.803.074 |
| Creante | 1.537.997 |
| Casa si conturi la banci | 7.385 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 2.500 |
| DATORII | 5.871.836 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.484.161 |
| Capital subscris varsat | 10.000 |
| Cifra de afaceri neta | 32.701.592 |
| VENITURI TOTALE | 32.790.187 |
| CHELTUIELI TOTALE | 32.449.295 |
| Profitul brut | 340.892 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 340.892 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 39 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 4.001.453 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 6.416.319 |
| Stocuri | 3.271.727 |
| Creante | 3.099.182 |
| Casa si conturi la banci | 45.410 |
| DATORII | 8.040.042 |
| PROVIZIOANE | 234.461 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.143.269 |
| Capital subscris varsat | 10.000 |
| Cifra de afaceri neta | 14.020.125 |
| VENITURI TOTALE | 14.199.245 |
| CHELTUIELI TOTALE | 14.126.166 |
| Profitul brut | 73.079 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 67.891 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 46 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 4.168.463 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 3.496.187 |
| Stocuri | 2.108.325 |
| Creante | 1.245.713 |
| Casa si conturi la banci | 142.149 |
| DATORII | 5.354.810 |
| PROVIZIOANE | 234.461 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.075.379 |
| Capital subscris varsat | 10.000 |
| Cifra de afaceri neta | 16.907.667 |
| VENITURI TOTALE | 16.997.254 |
| CHELTUIELI TOTALE | 16.605.804 |
| Profitul brut | 391.450 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 388.997 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 45 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 3.834.694 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.676.663 |
| Stocuri | 90 |
| Creante | 2.478.108 |
| Casa si conturi la banci | 198.465 |
| DATORII | 4.720.284 |
| PROVIZIOANE | 234.460 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.556.613 |
| Capital subscris varsat | 10.000 |
| Cifra de afaceri neta | 25.286.408 |
| VENITURI TOTALE | 25.393.293 |
| CHELTUIELI TOTALE | 24.322.494 |
| Profitul brut | 1.070.799 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.057.183 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 47 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.083.872 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 3.706.071 |
| Stocuri | 1.187.710 |
| Creante | 2.356.243 |
| Casa si conturi la banci | 162.118 |
| DATORII | 5.056.053 |
| PROVIZIOANE | 234.460 |
| CAPITALURI - TOTAL | 499.430 |
| Capital subscris varsat | 10.000 |
| Cifra de afaceri neta | 7.117.483 |
| VENITURI TOTALE | 7.395.416 |
| CHELTUIELI TOTALE | 7.339.469 |
| Profitul brut | 55.947 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 36.372 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 44 |