AFA FOTO-STUDIO SRL – CUI 35872142
Pe scurt
AFA FOTO-STUDIO SRL are CUI 35872142, număr de înregistrare J29/647/2016 și sediul în Sat Iazu, Comuna Măgurele, județul Prahova. Activitatea principală declarată: CAEN 7420 – Activități de proiectare, urbanism, inginerie și alte servicii tehnice. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 2.000 lei, o pierdere netă de 10.468 lei și un număr mediu de 1 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 07.11.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | AFA FOTO-STUDIO SRL |
| CUI | 35872142 |
| Nr. Reg. Com. | J29/647/2016 |
| EUID | ROONRC.J29/647/2016 |
| CAEN | 7420 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 07.11.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2016-03-28 (10 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmeiTabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 2 000 | -10 468 | 22 440 | 2 669 | 518 | -19 253 | 1 |
| 2024 | 650 | -3 311 | 16 124 | 7 036 | 152 | -8 785 | 1 |
| 2023 | 1 800 | -19 367 | 11 215 | 28 038 | 3 907 | -5 474 | 1 |
| 2022 | 200 | -47 948 | 8 434 | 40 129 | 43 341 | 13 893 | 1 |
| 2021 | 11 700 | 51 556 | 4 191 | 70 193 | 2 633 | 61 841 | 1 |
| 2020 | 15 900 | 5 345 | 7 488 | 98 722 | 574 | 10 284 | 1 |
| 2019 | 14 500 | 4 994 | 2 750 | 128 564 | 1 411 | 4 939 | 1 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprisesGrafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “AFA FOTO-STUDIO SRL”
| Cod CAEN preponderent | 7420 Rev. 2 (echivalent: 7420 Rev. 1, 7420 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Activități fotografice |
| Descriere Activitate | Activități fotografice |
| Cod CAEN principal | 74 Activități fotografice |
| Descriere activitate (principal) | Alte activități profesionale, științifice și tehnice |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 0 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Microîntreprinderi , Prahova , domeniul 7420: Activități de proiectare, urbanism, inginerie și alte servicii tehnice
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (74), poziții apropiate de locul 1018 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- ENGINEERING CONSULTING SERVICES SRL – locul 1014, 231.557 lei, Ilfov
- PRO SERVICES AND CONTENT S.R.L. – locul 1014, 3.450 lei, Bucureşti
- SELUNO STYLE S.R.L. – locul 1015, 231.344 lei, Cluj
- MIRABELLA STUDIO S.R.L. – locul 1015, 3.380 lei, Timiş
- SSM SAFETY SSM&SU SRL – locul 1016, 231.270 lei, Bucureşti
- DANIELS IONUŢ SRL – locul 1016, 2.750 lei, Giurgiu
- DESANT PERSONAL SRL – locul 1017, 231.150 lei, Timiş
- GLVMEDIARO S.R.L. – locul 1017, 2.700 lei, Dolj
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „AFA FOTO-STUDIO SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „AFA FOTO-STUDIO SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „AFA FOTO-STUDIO SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| Active imobilizate | 7.036 |
| Active circulante | 152 |
| Disponibilitati | 152 |
| Cheltuieli in avans | 151 |
| Datorii | 16.124 |
| Capitaluri proprii | -8.785 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 650 |
| Venituri totale | 26.854 |
| Cheltuieli totale | 30.165 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 3.311 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 3.311 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 28.038 |
| Active circulante | 3.907 |
| Disponibilitati | 3.907 |
| Datorii | 11.215 |
| Venituri in avans | 26.204 |
| Capitaluri proprii | -5.474 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 1.800 |
| Venituri totale | 36.739 |
| Cheltuieli totale | 56.106 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 19.367 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 19.367 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 40.129 |
| Active circulante | 43.341 |
| Stocuri | 190 |
| Disponibilitati | 43.151 |
| Datorii | 8.434 |
| Venituri in avans | 61.143 |
| Capitaluri proprii | 13.893 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 200 |
| Venituri totale | 15.728 |
| Cheltuieli totale | 63.674 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 47.946 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 47.948 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 70.193 |
| Active circulante | 2.633 |
| Stocuri | 190 |
| Disponibilitati | 2.443 |
| Datorii | 4.191 |
| Venituri in avans | 6.794 |
| Capitaluri proprii | 61.841 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 11.700 |
| Venituri totale | 86.430 |
| Cheltuieli totale | 34.523 |
| Profit brut | 51.907 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 51.556 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 98.722 |
| Active circulante | 574 |
| Disponibilitati | 574 |
| Datorii | 7.488 |
| Venituri in avans | 81.524 |
| Capitaluri proprii | 10.284 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 15.900 |
| Venituri totale | 56.662 |
| Cheltuieli totale | 51.088 |
| Profit brut | 5.574 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 5.345 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 128.564 |
| Active circulante | 1.411 |
| Stocuri | 165 |
| Disponibilitati | 1.246 |
| Datorii | 2.750 |
| Venituri in avans | 122.286 |
| Capitaluri proprii | 4.939 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 14.500 |
| Venituri totale | 55.261 |
| Cheltuieli totale | 50.122 |
| Profit brut | 5.139 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 4.994 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 135.541 |
| Active circulante | 27.752 |
| Disponibilitati | 27.752 |
| Datorii | 300 |
| Venituri in avans | 163.048 |
| Capitaluri proprii | -55 |
| Capital social | 200 |
| Venituri totale | 0 |
| Cheltuieli totale | 255 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 255 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 255 |