SELUNO STYLE S.R.L. – CUI 40548615
Pe scurt
SELUNO STYLE S.R.L. are CUI 40548615, număr de înregistrare J2019000382122 și sediul în Municipiul Cluj-Napoca, județul Cluj. Activitatea principală declarată: CAEN 7499 – Alte activități profesionale, stiințifice și tehnice n.c.a.. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 231.344 lei, un profit net de 144.630 lei și un număr mediu de 1 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 30.08.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | SELUNO STYLE S.R.L. |
| CUI | 40548615 |
| Nr. Reg. Com. | J2019000382122 |
| EUID | ROONRC.J2019000382122 |
| CAEN | 7499 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 30.08.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2019-02-01 (7 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| PINTICAN SZILARD | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 231 344 | 144 630 | 86 847 | 58 252 | 843 336 | 814 741 | 1 |
| 2024 | 435 482 | 335 269 | 42 965 | 307 | 712 768 | 670 110 | 1 |
| 2023 | 216 038 | 76 103 | 98 638 | 1 517 | 431 962 | 334 841 | 2 |
| 2022 | 191 497 | 73 | 128 598 | 1 862 | 385 475 | 258 739 | 2 |
| 2021 | 172 826 | 77 378 | 16 936 | 5 946 | 269 657 | 258 667 | 1 |
| 2020 | 163 933 | 92 533 | 28 864 | 10 031 | 204 065 | 185 232 | 2 |
| 2019 | 140 742 | 92 498 | 11 599 | 0 | 104 297 | 92 698 | 2 |
Statistics
Commercial networks and enterprisesGrafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “SELUNO STYLE S.R.L.”
| Cod CAEN preponderent | 7499 Rev. 3 |
| Obiect Activitate | Alte activități profesionale, stiințifice și tehnice n.c.a. |
| Descriere Activitate | Alte activități profesionale, stiințifice și tehnice n.c.a. |
| Cod CAEN principal | 74 |
| Descriere activitate (principal) | — |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Microîntreprinderi , Cluj , domeniul 7499: Alte activități profesionale, stiințifice și tehnice n.c.a.
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (74), poziții apropiate de locul 1015 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- BOLDI SRL – locul 1011, 231.973 lei, Braşov
- PANAIT FOTO-VIDEO S.R.L. – locul 1011, 4.500 lei, Brăila
- PABIAND SRL – locul 1012, 231.968 lei, Mureş
- OV INTERFILMS S.R.L. – locul 1012, 3.500 lei, Bacău
- SSM CALITATE ŞI SIGURANŢĂ SRL – locul 1013, 231.781 lei, Bihor
- LIZIMTH S.R.L. – locul 1013, 3.500 lei, Galaţi
- ENGINEERING CONSULTING SERVICES SRL – locul 1014, 231.557 lei, Ilfov
- PRO SERVICES AND CONTENT S.R.L. – locul 1014, 3.450 lei, Bucureşti
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „SELUNO STYLE S.R.L." în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „SELUNO STYLE S.R.L."
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „SELUNO STYLE S.R.L."
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| Active imobilizate | 307 |
| Active circulante | 712.768 |
| Stocuri | 2.876 |
| Creante | 27.103 |
| Disponibilitati | 682.789 |
| Datorii | 42.965 |
| Capitaluri proprii | 670.110 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 435.482 |
| Venituri totale | 467.513 |
| Cheltuieli totale | 125.713 |
| Profit brut | 341.800 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 335.269 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 1.517 |
| Active circulante | 431.962 |
| Creante | 21.725 |
| Disponibilitati | 410.237 |
| Datorii | 98.638 |
| Capitaluri proprii | 334.841 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 216.038 |
| Venituri totale | 216.324 |
| Cheltuieli totale | 138.276 |
| Profit brut | 78.048 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 76.103 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active imobilizate | 1.862 |
| Active circulante | 385.475 |
| Creante | 13.255 |
| Disponibilitati | 372.220 |
| Datorii | 128.598 |
| Capitaluri proprii | 258.739 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 191.497 |
| Venituri totale | 191.918 |
| Cheltuieli totale | 190.027 |
| Profit brut | 1.891 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 73 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active imobilizate | 5.946 |
| Active circulante | 269.657 |
| Creante | 19.530 |
| Disponibilitati | 250.127 |
| Datorii | 16.936 |
| Capitaluri proprii | 258.667 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 172.826 |
| Venituri totale | 182.022 |
| Cheltuieli totale | 103.123 |
| Profit brut | 78.899 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 77.378 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 10.031 |
| Active circulante | 204.065 |
| Stocuri | 39 |
| Creante | 2.585 |
| Disponibilitati | 201.441 |
| Datorii | 28.864 |
| Capitaluri proprii | 185.232 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 163.933 |
| Venituri totale | 190.664 |
| Cheltuieli totale | 96.502 |
| Profit brut | 94.162 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 92.533 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active circulante | 104.297 |
| Creante | 4.499 |
| Disponibilitati | 99.798 |
| Datorii | 11.599 |
| Capitaluri proprii | 92.698 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 140.742 |
| Venituri totale | 154.934 |
| Cheltuieli totale | 61.029 |
| Profit brut | 93.905 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 92.498 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 2 |