ENGINEERING CONSULTING SERVICES SRL – CUI 23737371
Pe scurt
ENGINEERING CONSULTING SERVICES SRL are CUI 23737371, număr de înregistrare J2013002402233 și sediul în Bucureşti Sectorul 1, județul Bucureşti. Activitatea principală declarată: CAEN 7499 – Alte activități profesionale, stiințifice și tehnice n.c.a.. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 231.557 lei, un profit net de 75.029 lei și un număr mediu de 1 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 14.10.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | ENGINEERING CONSULTING SERVICES SRL |
| CUI | 23737371 |
| Nr. Reg. Com. | J2013002402233 |
| EUID | ROONRC.J40/6945/2008 |
| CAEN | 7499 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 14.10.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2008-04-16 (18 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| PAPADAKIS NIKOLAOS | DEPLINE ÎMPREUNĂ/SEPARAT | Grecia |
| PAPADAKIS CARMEN LIVIA | DEPLINE ÎMPREUNĂ/SEPARAT | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 231 557 | 75 029 | 117 050 | 17 056 | 178 700 | 75 269 | 1 |
| 2024 | 198 601 | 58 713 | 71 617 | 51 168 | 176 500 | 137 145 | 1 |
| 2023 | 181 505 | 70 566 | 86 616 | 85 280 | 194 143 | 173 901 | 1 |
| 2022 | 140 670 | 25 369 | 236 271 | 119 415 | 262 971 | 135 671 | 1 |
| 2021 | 161 139 | 110 061 | 28 237 | 291 | 318 568 | 290 622 | 1 |
| 2020 | 130 758 | 77 892 | 25 588 | 7 507 | 291 480 | 273 399 | 1 |
| 2019 | 188 837 | 122 194 | 44 802 | 8 336 | 331 057 | 294 591 | 1 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2016 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprisesGrafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “ENGINEERING CONSULTING SERVICES SRL”
| Cod CAEN preponderent | 7499 Rev. 3 |
| Obiect Activitate | Alte activități profesionale, stiințifice și tehnice n.c.a. |
| Descriere Activitate | Alte activități profesionale, stiințifice și tehnice n.c.a. |
| Cod CAEN principal | 74 |
| Descriere activitate (principal) | — |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 2 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Microîntreprinderi , Ilfov , domeniul 7499: Alte activități profesionale, stiințifice și tehnice n.c.a.
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (74), poziții apropiate de locul 1014 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- MONOLITH VENTURES S.R.L. – locul 1010, 232.061 lei, Bucureşti
- DOBOS ART PHOTO S.R.L. – locul 1010, 4.660 lei, Harghita
- BOLDI SRL – locul 1011, 231.973 lei, Braşov
- PANAIT FOTO-VIDEO S.R.L. – locul 1011, 4.500 lei, Brăila
- PABIAND SRL – locul 1012, 231.968 lei, Mureş
- OV INTERFILMS S.R.L. – locul 1012, 3.500 lei, Bacău
- SSM CALITATE ŞI SIGURANŢĂ SRL – locul 1013, 231.781 lei, Bihor
- LIZIMTH S.R.L. – locul 1013, 3.500 lei, Galaţi
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „ENGINEERING CONSULTING SERVICES SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „ENGINEERING CONSULTING SERVICES SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „ENGINEERING CONSULTING SERVICES SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| Active imobilizate | 51.168 |
| Active circulante | 176.500 |
| Stocuri | 1.131 |
| Creante | 36.124 |
| Disponibilitati | 139.245 |
| Datorii | 71.617 |
| Venituri in avans | 18.906 |
| Capitaluri proprii | 137.145 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 198.601 |
| Venituri totale | 201.608 |
| Cheltuieli totale | 124.761 |
| Profit brut | 76.847 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 58.713 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 85.280 |
| Active circulante | 194.143 |
| Stocuri | 686 |
| Creante | 28.950 |
| Disponibilitati | 164.507 |
| Datorii | 86.616 |
| Venituri in avans | 18.906 |
| Capitaluri proprii | 173.901 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 181.505 |
| Venituri totale | 187.060 |
| Cheltuieli totale | 96.805 |
| Profit brut | 90.255 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 70.566 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 119.415 |
| Active circulante | 262.971 |
| Stocuri | 810 |
| Creante | 23.853 |
| Disponibilitati | 238.308 |
| Datorii | 236.271 |
| Venituri in avans | 10.444 |
| Capitaluri proprii | 135.671 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 140.670 |
| Venituri totale | 157.786 |
| Cheltuieli totale | 128.195 |
| Profit brut | 29.591 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 25.369 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 291 |
| Active circulante | 318.568 |
| Creante | 68.140 |
| Disponibilitati | 250.428 |
| Datorii | 28.237 |
| Capitaluri proprii | 290.622 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 161.139 |
| Venituri totale | 164.555 |
| Cheltuieli totale | 49.557 |
| Profit brut | 114.998 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 110.061 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 7.507 |
| Active circulante | 291.480 |
| Creante | 72.269 |
| Disponibilitati | 219.211 |
| Datorii | 25.588 |
| Capitaluri proprii | 273.399 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 130.758 |
| Venituri totale | 139.791 |
| Cheltuieli totale | 57.783 |
| Profit brut | 82.008 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 77.892 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 8.336 |
| Active circulante | 331.057 |
| Creante | 98.984 |
| Disponibilitati | 232.073 |
| Datorii | 44.802 |
| Capitaluri proprii | 294.591 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 188.837 |
| Venituri totale | 190.060 |
| Cheltuieli totale | 62.165 |
| Profit brut | 127.895 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 122.194 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 9.369 |
| Active circulante | 314.315 |
| Creante | 102.968 |
| Disponibilitati | 211.347 |
| Datorii | 126.787 |
| Capitaluri proprii | 196.897 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 129.032 |
| Venituri totale | 131.783 |
| Cheltuieli totale | 48.291 |
| Profit brut | 83.492 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 82.175 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 4.039 |
| Active circulante | 332.858 |
| Creante | 114.479 |
| Disponibilitati | 218.379 |
| Datorii | 79.925 |
| Capitaluri proprii | 256.972 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 188.843 |
| Venituri totale | 193.872 |
| Cheltuieli totale | 77.544 |
| Profit brut | 116.328 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 114.482 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active imobilizate | 5.563 |
| Active circulante | 357.338 |
| Creante | 139.915 |
| Disponibilitati | 217.423 |
| Datorii | 192.412 |
| Capitaluri proprii | 170.489 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 215.549 |
| Venituri totale | 222.342 |
| Cheltuieli totale | 90.688 |
| Profit brut | 131.654 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 127.258 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 4 |
Cache disponibil (18 înregistrări)
| An | Tip | Ultima actualizare |
|---|---|---|
| 2024 | WEBASIG | 2026-01-14 14:00:14 |
| 2024 | WEBBROK | 2026-01-14 14:00:14 |
| 2023 | WEBASIG | 2026-01-14 14:00:14 |
| 2023 | WEBBROK | 2026-01-14 14:00:14 |
| 2022 | WEBASIG | 2026-01-14 14:00:14 |
| 2022 | WEBBROK | 2026-01-14 14:00:14 |
| 2021 | WEBASIG | 2026-01-14 14:00:14 |
| 2021 | WEBBROK | 2026-01-14 14:00:14 |
| 2020 | WEBASIG | 2026-01-14 14:00:14 |
| 2020 | WEBBROK | 2026-01-14 14:00:14 |
| 2019 | WEBASIG | 2026-01-14 14:00:14 |
| 2019 | WEBBROK | 2026-01-14 14:00:14 |
| 2018 | WEBASIG | 2026-01-14 14:00:14 |
| 2018 | WEBBROK | 2026-01-14 14:00:14 |
| 2017 | WEBASIG | 2026-01-14 14:00:14 |
| 2017 | WEBBROK | 2026-01-14 14:00:14 |
| 2016 | WEBASIG | 2026-01-14 14:00:14 |
| 2016 | WEBBROK | 2026-01-14 14:00:14 |