DESANT PERSONAL SRL – CUI 25069554
Pe scurt
DESANT PERSONAL SRL are CUI 25069554, număr de înregistrare J2009000257357 și sediul în Sat Moşniţa Nouă, Comuna Moşniţa Nouă, județul Timiş. Activitatea principală declarată: CAEN 7499 – Alte activități profesionale, stiințifice și tehnice n.c.a.. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 231.150 lei, un profit net de 137.819 lei și un număr mediu de 1 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 17.10.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | DESANT PERSONAL SRL |
| CUI | 25069554 |
| Nr. Reg. Com. | J2009000257357 |
| EUID | ROONRC.J35/257/2009 |
| CAEN | 7499 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 17.10.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2009-02-05 (17 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| BELU CONSTANTIN-MARIUS | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 231 150 | 137 819 | 321 204 | 268 537 | 190 726 | 138 059 | 1 |
| 2024 | 263 650 | 206 403 | 34 295 | 0 | 240 938 | 206 643 | 1 |
| 2023 | 244 300 | 192 596 | -4 667 | 0 | 188 169 | 192 836 | 1 |
| 2022 | 233 660 | 188 457 | 17 838 | 896 | 205 639 | 188 697 | 1 |
| 2021 | 240 550 | 201 840 | 3 450 | 896 | 204 634 | 202 080 | 1 |
| 2020 | 229 700 | 194 227 | 7 542 | 896 | 201 113 | 194 467 | 1 |
| 2019 | 272 650 | 231 412 | 44 638 | 896 | 275 394 | 231 652 | 1 |
| 2018 | 240 465 | 197 041 | 14 073 | — | — | — | 1 |
| 2017 | 219 520 | 180 347 | 63 528 | — | — | — | 1 |
Statistics
Commercial networks and enterprisesGrafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “DESANT PERSONAL SRL”
| Cod CAEN preponderent | 7499 Rev. 3 |
| Obiect Activitate | Alte activități profesionale, stiințifice și tehnice n.c.a. |
| Descriere Activitate | Alte activități profesionale, stiințifice și tehnice n.c.a. |
| Cod CAEN principal | 74 |
| Descriere activitate (principal) | — |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Microîntreprinderi , Timiş , domeniul 7499: Alte activități profesionale, stiințifice și tehnice n.c.a.
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (74), poziții apropiate de locul 1017 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- SSM CALITATE ŞI SIGURANŢĂ SRL – locul 1013, 231.781 lei, Bihor
- LIZIMTH S.R.L. – locul 1013, 3.500 lei, Galaţi
- ENGINEERING CONSULTING SERVICES SRL – locul 1014, 231.557 lei, Ilfov
- PRO SERVICES AND CONTENT S.R.L. – locul 1014, 3.450 lei, Bucureşti
- SELUNO STYLE S.R.L. – locul 1015, 231.344 lei, Cluj
- MIRABELLA STUDIO S.R.L. – locul 1015, 3.380 lei, Timiş
- SSM SAFETY SSM&SU SRL – locul 1016, 231.270 lei, Bucureşti
- DANIELS IONUŢ SRL – locul 1016, 2.750 lei, Giurgiu
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „DESANT PERSONAL SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „DESANT PERSONAL SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „DESANT PERSONAL SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| Active circulante | 240.938 |
| Stocuri | 1.184 |
| Creante | 190.635 |
| Disponibilitati | 49.119 |
| Datorii | 34.295 |
| Capitaluri proprii | 206.643 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 263.650 |
| Venituri totale | 264.628 |
| Cheltuieli totale | 55.578 |
| Profit brut | 209.050 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 206.403 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active circulante | 188.169 |
| Stocuri | 1.184 |
| Creante | 154.874 |
| Disponibilitati | 32.111 |
| Datorii | -4.667 |
| Capitaluri proprii | 192.836 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 244.300 |
| Venituri totale | 244.300 |
| Cheltuieli totale | 49.261 |
| Profit brut | 195.039 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 192.596 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 896 |
| Active circulante | 205.639 |
| Stocuri | 1.209 |
| Creante | 189.563 |
| Disponibilitati | 14.867 |
| Datorii | 17.838 |
| Capitaluri proprii | 188.697 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 233.660 |
| Venituri totale | 233.660 |
| Cheltuieli totale | 42.866 |
| Profit brut | 190.794 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 188.457 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 896 |
| Active circulante | 204.634 |
| Stocuri | 686 |
| Creante | 49.424 |
| Disponibilitati | 154.524 |
| Datorii | 3.450 |
| Capitaluri proprii | 202.080 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 240.550 |
| Venituri totale | 240.550 |
| Cheltuieli totale | 36.304 |
| Profit brut | 204.246 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 201.840 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 896 |
| Active circulante | 201.113 |
| Stocuri | 803 |
| Creante | 51.787 |
| Disponibilitati | 148.523 |
| Datorii | 7.542 |
| Capitaluri proprii | 194.467 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 229.700 |
| Venituri totale | 229.700 |
| Cheltuieli totale | 33.239 |
| Profit brut | 196.461 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 194.227 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 896 |
| Active circulante | 275.394 |
| Stocuri | 310 |
| Creante | 50.358 |
| Disponibilitati | 224.726 |
| Datorii | 44.638 |
| Capitaluri proprii | 231.652 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 272.650 |
| Venituri totale | 272.650 |
| Cheltuieli totale | 38.511 |
| Profit brut | 234.139 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 231.412 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 896 |
| Active circulante | 232.085 |
| Stocuri | 449 |
| Creante | 46.435 |
| Disponibilitati | 185.201 |
| Datorii | 14.073 |
| Capitaluri proprii | 218.908 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 240.465 |
| Venituri totale | 240.652 |
| Cheltuieli totale | 41.206 |
| Profit brut | 199.446 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 197.041 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 1.889 |
| Active circulante | 610.417 |
| Stocuri | 1.055 |
| Creante | 57.976 |
| Disponibilitati | 551.386 |
| Datorii | 63.528 |
| Capitaluri proprii | 548.778 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 219.520 |
| Venituri totale | 219.726 |
| Cheltuieli totale | 37.453 |
| Profit brut | 182.273 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 180.347 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 4.760 |
| Active circulante | 426.904 |
| Stocuri | 686 |
| Creante | 30.619 |
| Disponibilitati | 395.599 |
| Datorii | 63.234 |
| Capitaluri proprii | 368.430 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 163.180 |
| Venituri totale | 163.700 |
| Cheltuieli totale | 37.066 |
| Profit brut | 126.634 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 124.039 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 2 |