ZORY INTERSPEED S.R.L. – CUI 40469651
Pe scurt
ZORY INTERSPEED S.R.L. are CUI 40469651, număr de înregistrare J2019000395294 și sediul în Municipiul Ploieşti, județul Prahova. Activitatea principală declarată: CAEN 4941 – Transporturi rutiere de mărfuri. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 2.273.467 lei, un profit net de 494.391 lei și un număr mediu de 6 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 02.11.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | ZORY INTERSPEED S.R.L. |
| CUI | 40469651 |
| Nr. Reg. Com. | J2019000395294 |
| EUID | ROONRC.J29/395/2019 |
| CAEN | 4941 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 02.11.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2019-01-22 (7 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| ZORILĂ BOGDAN STELIAN | DEPLINE, EXERCITATE IN MOD SEPARAT | România |
| ZORILĂ FLORICA | DEPLINE, EXERCITATE IN MOD SEPARAT | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 2 273 467 | 494 391 | 225 121 | 11 565 | 763 847 | 550 291 | 6 |
| 2024 | 2 318 804 | 556 415 | 246 906 | 49 899 | 838 104 | 641 097 | 7 |
| 2023 | 2 400 478 | 545 378 | 243 105 | 98 304 | 786 742 | 641 941 | 7 |
| 2022 | 2 596 613 | 580 074 | 328 290 | 164 543 | 744 061 | 580 314 | 6 |
| 2021 | 1 510 855 | 410 138 | 151 847 | 112 808 | 642 841 | 603 802 | 5 |
| 2020 | 1 157 593 | 365 781 | 213 964 | 84 205 | 582 897 | 453 138 | 4 |
| 2019 | 294 797 | 87 157 | 111 728 | 113 924 | 85 161 | 87 357 | 1 |
Statistics
Commercial networks and enterprises2 273 467 lei
-2%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “ZORY INTERSPEED S.R.L.”
| Cod CAEN preponderent | 4941 Rev. 2 (echivalent: 4941 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Transporturi rutiere de mărfuri |
| Descriere Activitate | Transporturi rutiere de mărfuri |
| Cod CAEN principal | 49 Transporturi rutiere de mărfuri |
| Descriere activitate (principal) | Transporturi terestre și transporturi prin conducte |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 2 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Microîntreprinderi , Prahova , domeniul 4941: Transporturi rutiere de mărfuri
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (49), poziții apropiate de locul 4920 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- BON IMPEX SRL – locul 4916, 2,28 mil. lei, Teleorman
- FOR YOU SIX S.R.L. – locul 4916, 27 lei, Iaşi
- GLOBAL PRO MARKET SRL – locul 4917, 2,28 mil. lei, Botoşani
- VOJKUJ-TRANS 2018 S.R.L. – locul 4917, 25 lei, Covasna
- TAFAREL SRL – locul 4918, 2,28 mil. lei, Botoşani
- APULLUM TRANSCOM SRL – locul 4918, 0 lei, Constanţa
- LIVMAN SERVICE SRL – locul 4919, 2,27 mil. lei, Bistriţa-Năsăud
- RAMON PETROL SRL – locul 4919, 0 lei, Constanţa
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „ZORY INTERSPEED S.R.L." în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „ZORY INTERSPEED S.R.L."
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „ZORY INTERSPEED S.R.L."
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| Active imobilizate | 49.899 |
| Active circulante | 838.104 |
| Stocuri | 8.398 |
| Creante | 354.482 |
| Disponibilitati | 475.224 |
| Datorii | 246.906 |
| Capitaluri proprii | 641.097 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 2.318.804 |
| Venituri totale | 2.330.152 |
| Cheltuieli totale | 1.703.823 |
| Profit brut | 626.329 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 556.415 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 7 |
| Active imobilizate | 98.304 |
| Active circulante | 786.742 |
| Stocuri | 8.398 |
| Creante | 424.804 |
| Disponibilitati | 353.540 |
| Datorii | 243.105 |
| Capitaluri proprii | 641.941 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 2.400.478 |
| Venituri totale | 2.400.478 |
| Cheltuieli totale | 1.831.096 |
| Profit brut | 569.382 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 545.378 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 7 |
| Active imobilizate | 164.543 |
| Active circulante | 744.061 |
| Stocuri | 4.022 |
| Creante | 409.719 |
| Disponibilitati | 330.320 |
| Datorii | 328.290 |
| Capitaluri proprii | 580.314 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 2.596.613 |
| Venituri totale | 2.641.210 |
| Cheltuieli totale | 2.034.719 |
| Profit brut | 606.491 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 580.074 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 6 |
| Active imobilizate | 112.808 |
| Active circulante | 642.841 |
| Stocuri | 2.268 |
| Creante | 367.732 |
| Disponibilitati | 272.841 |
| Datorii | 151.847 |
| Capitaluri proprii | 603.802 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 1.510.855 |
| Venituri totale | 1.510.855 |
| Cheltuieli totale | 1.085.608 |
| Profit brut | 425.247 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 410.138 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 5 |
| Active imobilizate | 84.205 |
| Active circulante | 582.897 |
| Stocuri | 1.176 |
| Creante | 174.593 |
| Disponibilitati | 407.128 |
| Datorii | 213.964 |
| Capitaluri proprii | 453.138 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 1.157.593 |
| Venituri totale | 1.163.220 |
| Cheltuieli totale | 786.053 |
| Profit brut | 377.167 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 365.781 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 4 |
| Active imobilizate | 113.924 |
| Active circulante | 85.161 |
| Creante | 80.747 |
| Disponibilitati | 4.414 |
| Datorii | 111.728 |
| Capitaluri proprii | 87.357 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 294.797 |
| Venituri totale | 294.905 |
| Cheltuieli totale | 204.798 |
| Profit brut | 90.107 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 87.157 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |