BON IMPEX SRL – CUI 4566852
Pe scurt
BON IMPEX SRL are CUI 4566852, număr de înregistrare J1993001026342 și sediul în Municipiul Alexandria, județul Teleorman. Activitatea principală declarată: CAEN 4941 – Transporturi rutiere de mărfuri. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 2.276.412 lei, un profit net de 114.758 lei și un număr mediu de 3 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 18.10.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | BON IMPEX SRL |
| CUI | 4566852 |
| Nr. Reg. Com. | J1993001026342 |
| EUID | ROONRC.J1993001026342 |
| CAEN | 4941 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 18.10.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 1993-08-11 (33 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| OBRETIN ANI MIHAELA | - | România |
| OBRETIN DANIEL - ANGHELUŞ | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 2 276 412 | 114 758 | 757 252 | 59 797 | 819 702 | 121 804 | 3 |
| 2024 | 2 352 157 | 301 858 | 775 020 | 42 811 | 1 035 253 | 302 601 | 2 |
| 2023 | 2 397 807 | 360 110 | 714 278 | 10 503 | 1 158 979 | 454 761 | 2 |
| 2022 | 2 182 465 | 171 452 | 695 970 | 27 758 | 1 040 490 | 371 835 | 2 |
| 2021 | 1 948 055 | 115 656 | 582 456 | 45 720 | 1 099 660 | 562 481 | 2 |
| 2020 | 1 641 339 | 341 920 | 345 188 | 62 257 | 1 690 834 | 1 407 460 | 3 |
| 2019 | 1 629 837 | 203 832 | 335 371 | 25 263 | 1 376 091 | 1 065 540 | 3 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises2 276 412 lei
-3%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “BON IMPEX SRL”
| Cod CAEN preponderent | 4941 Rev. 2 (echivalent: 4941 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Transporturi rutiere de mărfuri |
| Descriere Activitate | Transporturi rutiere de mărfuri |
| Cod CAEN principal | 49 Transporturi rutiere de mărfuri |
| Descriere activitate (principal) | Transporturi terestre și transporturi prin conducte |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 2 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Microîntreprinderi , Teleorman , domeniul 4941: Transporturi rutiere de mărfuri
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (49), poziții apropiate de locul 4916 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- TDK HERA GRUP SRL – locul 4912, 2,28 mil. lei, Ialomiţa
- AUTENTIC VÎRNĂ FAM S.R.L. – locul 4912, 122 lei, Iaşi
- LUCA ANTONIA TRANSPORT S.R.L. – locul 4913, 2,28 mil. lei, Galaţi
- MC SPEED TRANSIT S.R.L. – locul 4913, 105 lei, Bucureşti
- RCN PROD INVEST SRL – locul 4914, 2,28 mil. lei, Bacău
- ELLIA MAX TAX SRL – locul 4914, 93 lei, Cluj
- ERVOS LOGISTICS S.R.L. – locul 4915, 2,28 mil. lei, Bihor
- CYORTYCAM TAXI S.R.L. – locul 4915, 85 lei, Dolj
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „BON IMPEX SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „BON IMPEX SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „BON IMPEX SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| Active imobilizate | 42.811 |
| Active circulante | 1.035.253 |
| Stocuri | 298.636 |
| Creante | 771.086 |
| Disponibilitati | -34.469 |
| Datorii | 775.020 |
| Venituri in avans | 443 |
| Capitaluri proprii | 302.601 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 2.352.157 |
| Venituri totale | 2.352.291 |
| Cheltuieli totale | 1.981.275 |
| Profit brut | 371.016 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 301.858 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active imobilizate | 10.503 |
| Active circulante | 1.158.979 |
| Stocuri | 294.841 |
| Creante | 782.526 |
| Disponibilitati | 81.612 |
| Datorii | 714.278 |
| Venituri in avans | 443 |
| Capitaluri proprii | 454.761 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 2.397.807 |
| Venituri totale | 2.403.928 |
| Cheltuieli totale | 2.020.260 |
| Profit brut | 383.668 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 360.110 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active imobilizate | 27.758 |
| Active circulante | 1.040.490 |
| Stocuri | 216.292 |
| Creante | 716.296 |
| Disponibilitati | 107.902 |
| Datorii | 695.970 |
| Venituri in avans | 443 |
| Capitaluri proprii | 371.835 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 2.182.465 |
| Venituri totale | 2.183.538 |
| Cheltuieli totale | 1.990.688 |
| Profit brut | 192.850 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 171.452 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active imobilizate | 45.720 |
| Active circulante | 1.099.660 |
| Stocuri | 170.200 |
| Creante | 753.374 |
| Disponibilitati | 176.086 |
| Datorii | 582.456 |
| Venituri in avans | 443 |
| Capitaluri proprii | 562.481 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 1.948.055 |
| Venituri totale | 1.955.241 |
| Cheltuieli totale | 1.820.423 |
| Profit brut | 134.818 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 115.656 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active imobilizate | 62.257 |
| Active circulante | 1.690.834 |
| Stocuri | 238.448 |
| Creante | 675.283 |
| Disponibilitati | 777.103 |
| Datorii | 345.188 |
| Venituri in avans | 443 |
| Capitaluri proprii | 1.407.460 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 1.641.339 |
| Venituri totale | 1.642.193 |
| Cheltuieli totale | 1.286.204 |
| Profit brut | 355.989 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 341.920 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 3 |
| Active imobilizate | 25.263 |
| Active circulante | 1.376.091 |
| Stocuri | 127.361 |
| Creante | 681.446 |
| Disponibilitati | 567.284 |
| Datorii | 335.371 |
| Venituri in avans | 443 |
| Capitaluri proprii | 1.065.540 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 1.629.837 |
| Venituri totale | 1.647.896 |
| Cheltuieli totale | 1.427.585 |
| Profit brut | 220.311 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 203.832 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 3 |
| Active imobilizate | 34.449 |
| Active circulante | 1.063.971 |
| Stocuri | 58.827 |
| Creante | 620.580 |
| Disponibilitati | 384.564 |
| Datorii | 236.270 |
| Venituri in avans | 443 |
| Capitaluri proprii | 861.707 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 1.461.792 |
| Venituri totale | 1.473.754 |
| Cheltuieli totale | 1.246.697 |
| Profit brut | 227.057 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 212.319 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 3 |
| Active imobilizate | 3.651 |
| Active circulante | 838.038 |
| Stocuri | 1.038 |
| Creante | 579.034 |
| Disponibilitati | 257.966 |
| Datorii | 191.880 |
| Venituri in avans | 421 |
| Capitaluri proprii | 649.388 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 1.214.715 |
| Venituri totale | 1.216.092 |
| Cheltuieli totale | 1.146.118 |
| Profit brut | 69.974 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 57.914 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 3 |
| Active imobilizate | 17.702 |
| Active circulante | 624.561 |
| Stocuri | 27.547 |
| Creante | 440.253 |
| Disponibilitati | 156.761 |
| Datorii | 50.789 |
| Capitaluri proprii | 591.474 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 1.077.830 |
| Venituri totale | 1.078.959 |
| Cheltuieli totale | 1.026.046 |
| Profit brut | 52.913 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 43.631 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 3 |