WORKMEDIA B2B S.R.L. – CUI 36103171
Pe scurt
WORKMEDIA B2B S.R.L. are CUI 36103171, număr de înregistrare J30/499/2016 și sediul în Municipiul Satu Mare, județul Satu Mare. Activitatea principală declarată: CAEN 6209 – Alte activități de servicii privind tehnologia informației. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 342.176 lei, un profit net de 15.724 lei și un număr mediu de 1 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 15.07.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | WORKMEDIA B2B S.R.L. |
| CUI | 36103171 |
| Nr. Reg. Com. | J30/499/2016 |
| EUID | ROONRC.J30/499/2016 |
| CAEN | 6209 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 15.07.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2016-05-19 (10 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| SCHVARCZKOPF JOZSEF ROBERT | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 342 176 | 15 724 | 123 151 | 260 138 | 95 460 | 232 447 | 1 |
| 2024 | 598 531 | 325 969 | 139 633 | 313 332 | 154 135 | 327 834 | 1 |
| 2023 | 467 603 | 205 655 | 161 439 | 89 522 | 298 698 | 245 343 | 1 |
| 2022 | 292 884 | 211 431 | 160 726 | 115 230 | 257 367 | 211 871 | 1 |
| 2021 | 159 905 | 66 100 | 91 799 | 104 585 | 142 115 | 74 546 | 1 |
| 2020 | 121 293 | 1 746 | 105 640 | 87 855 | 215 706 | 197 921 | 1 |
| 2019 | 535 699 | 121 057 | 12 778 | 105 411 | 124 594 | 217 227 | 1 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises342 176 lei
-43%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “WORKMEDIA B2B S.R.L.”
| Cod CAEN preponderent | 6209 Rev. 2 |
| Obiect Activitate | Alte activități de servicii privind tehnologia informației |
| Descriere Activitate | Alte activități de servicii privind tehnologia informației |
| Cod CAEN principal | 62 Alte activități de servicii privind tehnologia informației |
| Descriere activitate (principal) | Activități de servicii în tehnologia informației |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Microîntreprinderi , Satu Mare , domeniul 6209: Alte activități de servicii privind tehnologia informației
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (62), poziții apropiate de locul 251 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- TEC SOFTWARE SOLUTIONS SRL – locul 247, 28,37 mil. lei, Cluj
- TANGOE SOFTEK INTERNATIONAL S.R.L. – locul 247, 4,61 mil. lei, Bucureşti
- SUIF GRUP SRL – locul 247, 1,65 mil. lei, Mureş
- 2LINES SISTEM SRL – locul 247, 1,03 mil. lei, Ilfov
- FINANCIAL TECHNOLOGY SOLUTIONS S.R.L. – locul 247, 641.566 lei, Bucureşti
- ALLBASCA MXM SRL – locul 247, 344.660 lei, Suceava
- COERA BC SRL – locul 248, 28,32 mil. lei, Cluj
- SKYCONSULT RO SRL – locul 248, 4,52 mil. lei, Iaşi
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „WORKMEDIA B2B S.R.L." în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „WORKMEDIA B2B S.R.L."
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „WORKMEDIA B2B S.R.L."
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| Active imobilizate | 313.332 |
| Active circulante | 154.135 |
| Stocuri | 13.743 |
| Creante | 113.544 |
| Disponibilitati | 26.848 |
| Datorii | 139.633 |
| Capitaluri proprii | 327.834 |
| Capital social | 400 |
| Cifra de afaceri | 598.531 |
| Venituri totale | 619.631 |
| Cheltuieli totale | 276.050 |
| Profit brut | 343.581 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 325.969 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 89.522 |
| Active circulante | 298.698 |
| Creante | 102.089 |
| Disponibilitati | 196.609 |
| Cheltuieli in avans | 18.562 |
| Datorii | 161.439 |
| Capitaluri proprii | 245.343 |
| Capital social | 400 |
| Cifra de afaceri | 467.603 |
| Venituri totale | 467.617 |
| Cheltuieli totale | 257.847 |
| Profit brut | 209.770 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 205.655 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 115.230 |
| Active circulante | 257.367 |
| Stocuri | 1.159 |
| Creante | 210.976 |
| Disponibilitati | 45.232 |
| Datorii | 160.726 |
| Capitaluri proprii | 211.871 |
| Capital social | 400 |
| Cifra de afaceri | 292.884 |
| Venituri totale | 398.402 |
| Cheltuieli totale | 184.098 |
| Profit brut | 214.304 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 211.431 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 104.585 |
| Active circulante | 142.115 |
| Stocuri | 735 |
| Creante | 16.540 |
| Disponibilitati | 124.840 |
| Datorii | 91.799 |
| Venituri in avans | 80.355 |
| Capitaluri proprii | 74.546 |
| Capital social | 400 |
| Cifra de afaceri | 159.905 |
| Venituri totale | 164.426 |
| Cheltuieli totale | 96.176 |
| Profit brut | 68.250 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 66.100 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 87.855 |
| Active circulante | 215.706 |
| Stocuri | 729 |
| Creante | 82.821 |
| Disponibilitati | 132.156 |
| Datorii | 105.640 |
| Capitaluri proprii | 197.921 |
| Capital social | 400 |
| Cifra de afaceri | 121.293 |
| Venituri totale | 121.618 |
| Cheltuieli totale | 116.470 |
| Profit brut | 5.148 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 1.746 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 105.411 |
| Active circulante | 124.594 |
| Creante | 22.361 |
| Disponibilitati | 102.233 |
| Datorii | 12.778 |
| Capitaluri proprii | 217.227 |
| Capital social | 400 |
| Cifra de afaceri | 535.699 |
| Venituri totale | 537.313 |
| Cheltuieli totale | 410.593 |
| Profit brut | 126.720 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 121.057 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Datorii | 0 |
| Capitaluri proprii | 0 |
| Venituri totale | 0 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 0 |
| Active circulante | 23.998 |
| Stocuri | 1.171 |
| Creante | 10.000 |
| Disponibilitati | 12.827 |
| Datorii | 2.238 |
| Capitaluri proprii | 21.760 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 4.984 |
| Venituri totale | 5.006 |
| Cheltuieli totale | 6.393 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 1.387 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 1.537 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active circulante | 23.597 |
| Stocuri | 2.314 |
| Creante | 10.138 |
| Disponibilitati | 11.145 |
| Datorii | 300 |
| Capitaluri proprii | 23.297 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 47.331 |
| Venituri totale | 47.331 |
| Cheltuieli totale | 22.814 |
| Profit brut | 24.517 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 23.097 |
| Pierdere neta | 0 |