SKYCONSULT RO SRL – CUI 30942263
Pe scurt
SKYCONSULT RO SRL are CUI 30942263, număr de înregistrare J2013012428401 și sediul în Bucureşti Sectorul 1, județul Bucureşti. Activitatea principală declarată: CAEN 6220 – Transporturi aeriene ocazionale. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 4.519.447 lei, un profit net de 4.832.953 lei și un număr mediu de 15 salariați.
- Stare ONRC: radiată
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 24.08.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | SKYCONSULT RO SRL |
| CUI | 30942263 |
| Nr. Reg. Com. | J2013012428401 |
| EUID | ROONRC.J2013012428401 |
| CAEN | 6220 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 24.08.2026) |
| Stare (ONRC) | radiată |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2013-10-08 (13 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| HUZUM DORIN ŞTEFAN | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 4 519 447 | 4 832 953 | 11 077 147 | 31 413 | 18 893 242 | 7 800 578 | 15 |
| 2024 | 9 021 389 | -9 180 693 | 17 329 540 | 253 006 | 20 288 846 | 2 967 625 | 39 |
| 2023 | 28 580 155 | 5 399 113 | 10 425 875 | 364 879 | 22 647 435 | 12 148 317 | 59 |
| 2022 | 31 480 689 | 6 746 804 | 3 271 575 | 547 640 | 9 915 561 | 6 749 204 | 71 |
| 2021 | 28 814 479 | 6 996 009 | 2 343 198 | 506 024 | 9 376 006 | 6 998 409 | 69 |
| 2020 | 26 086 474 | 7 577 643 | 2 208 563 | 463 676 | 9 305 080 | 7 580 043 | 59 |
| 2019 | 28 079 338 | 8 921 453 | 1 840 133 | 433 111 | 10 315 191 | 8 923 853 | 52 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises4 519 447 lei
-50%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “SKYCONSULT RO SRL”
| Cod CAEN preponderent | 6220 Rev. 0 (echivalent: 6220 Rev. 1, 6220 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Transporturi aeriene ocazionale |
| Descriere Activitate | Transporturi aeriene ocazionale |
| Cod CAEN principal | 62 |
| Descriere activitate (principal) | — |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mică (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Întreprinderi mici , Iaşi , domeniul 6220: Transporturi aeriene ocazionale
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (62), poziții apropiate de locul 248 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- SCOPE SYSTEMS S.R.L. – locul 244, 28,41 mil. lei, Bucureşti
- Q.S.P. SYSTEMS SA – locul 244, 4,66 mil. lei, Bucureşti
- GOTTHARDT HEALTHGROUP RO SRL – locul 244, 1,68 mil. lei, Iaşi
- TORA CONS IT SRL – locul 244, 1,05 mil. lei, Constanţa
- AVPIO SOLUTIONS S.R.L. – locul 244, 646.623 lei, Braşov
- WILLY AB S.R.L. – locul 244, 348.491 lei, Braşov
- TRACKING WASTE MANAGEMENT S.R.L. – locul 245, 28,41 mil. lei, Bucureşti
- CRITICAL TECHNOLOGIES SRL – locul 245, 4,65 mil. lei, Ilfov
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „SKYCONSULT RO SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „SKYCONSULT RO SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „SKYCONSULT RO SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 253.006 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 20.288.846 |
| Creante | 18.614.757 |
| Casa si conturi la banci | 1.674.089 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 24.739 |
| DATORII | 17.329.540 |
| PROVIZIOANE | 269.426 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.967.625 |
| Capital subscris varsat | 2.000 |
| Cifra de afaceri neta | 9.021.389 |
| VENITURI TOTALE | 9.413.932 |
| CHELTUIELI TOTALE | 18.594.625 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 9.180.693 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 9.180.693 |
| Numar mediu de salariati | 39 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 364.879 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 22.647.435 |
| Creante | 21.419.736 |
| Casa si conturi la banci | 1.227.699 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 39.369 |
| DATORII | 10.425.875 |
| PROVIZIOANE | 477.491 |
| CAPITALURI - TOTAL | 12.148.317 |
| Capital subscris varsat | 2.000 |
| Cifra de afaceri neta | 28.580.155 |
| VENITURI TOTALE | 28.730.383 |
| CHELTUIELI TOTALE | 22.451.936 |
| Profitul brut | 6.278.447 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 5.399.113 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 59 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 547.640 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 9.915.561 |
| Creante | 8.130.322 |
| Casa si conturi la banci | 1.785.239 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 35.069 |
| DATORII | 3.271.575 |
| PROVIZIOANE | 477.491 |
| CAPITALURI - TOTAL | 6.749.204 |
| Capital subscris varsat | 2.000 |
| Cifra de afaceri neta | 31.480.689 |
| VENITURI TOTALE | 31.635.941 |
| CHELTUIELI TOTALE | 23.702.986 |
| Profitul brut | 7.932.955 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 6.746.804 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 71 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 506.024 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 9.376.006 |
| Creante | 3.949.819 |
| Casa si conturi la banci | 5.426.187 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 17.800 |
| DATORII | 2.343.198 |
| PROVIZIOANE | 558.223 |
| CAPITALURI - TOTAL | 6.998.409 |
| Capital subscris varsat | 2.000 |
| Cifra de afaceri neta | 28.814.479 |
| VENITURI TOTALE | 28.872.724 |
| CHELTUIELI TOTALE | 20.606.911 |
| Profitul brut | 8.265.813 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 6.996.009 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 69 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 463.676 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 9.305.080 |
| Stocuri | 37.878 |
| Creante | 3.508.166 |
| Casa si conturi la banci | 5.759.036 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 19.850 |
| DATORII | 2.208.563 |
| CAPITALURI - TOTAL | 7.580.043 |
| Capital subscris varsat | 2.000 |
| Cifra de afaceri neta | 26.086.474 |
| VENITURI TOTALE | 26.253.608 |
| CHELTUIELI TOTALE | 17.507.514 |
| Profitul brut | 8.746.094 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 7.577.643 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 59 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 433.111 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 10.315.191 |
| Creante | 5.515.670 |
| Casa si conturi la banci | 4.799.521 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 15.684 |
| DATORII | 1.840.133 |
| CAPITALURI - TOTAL | 8.923.853 |
| Capital subscris varsat | 2.000 |
| Cifra de afaceri neta | 28.079.338 |
| VENITURI TOTALE | 28.223.306 |
| CHELTUIELI TOTALE | 17.692.832 |
| Profitul brut | 10.530.474 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 8.921.453 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 52 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 338.962 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 9.228.331 |
| Creante | 3.021.420 |
| Casa si conturi la banci | 6.206.911 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 8.641 |
| DATORII | 1.994.587 |
| CAPITALURI - TOTAL | 7.581.347 |
| Capital subscris varsat | 2.000 |
| Cifra de afaceri neta | 23.175.688 |
| VENITURI TOTALE | 23.299.224 |
| CHELTUIELI TOTALE | 14.344.042 |
| Profitul brut | 8.955.182 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 7.578.947 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 49 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 120.948 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 7.453.813 |
| Creante | 2.882.479 |
| Casa si conturi la banci | 4.571.334 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 29.972 |
| DATORII | 1.577.412 |
| CAPITALURI - TOTAL | 6.027.321 |
| Capital subscris varsat | 2.000 |
| Cifra de afaceri neta | 16.348.719 |
| VENITURI TOTALE | 16.402.430 |
| CHELTUIELI TOTALE | 11.494.484 |
| Profitul brut | 4.907.946 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 4.168.296 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 47 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 164.478 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.530.716 |
| Creante | 1.550.687 |
| Casa si conturi la banci | 980.029 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 11.241 |
| DATORII | 847.411 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.859.024 |
| Capital subscris varsat | 2.000 |
| Cifra de afaceri neta | 9.965.091 |
| VENITURI TOTALE | 9.987.465 |
| CHELTUIELI TOTALE | 9.231.060 |
| Profitul brut | 756.405 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 639.513 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 47 |