SCOPE SYSTEMS S.R.L. – CUI 41941093
Pe scurt
SCOPE SYSTEMS S.R.L. are CUI 41941093, număr de înregistrare J2019016037407 și sediul în Bucureşti Sectorul 1, județul Bucureşti. Activitatea principală declarată: CAEN 6210 – Transporturi aeriene dupa grafic. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 28.414.642 lei, un profit net de 2.630.518 lei și un număr mediu de 14 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 02.11.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | SCOPE SYSTEMS S.R.L. |
| CUI | 41941093 |
| Nr. Reg. Com. | J2019016037407 |
| EUID | ROONRC.J2019016037407 |
| CAEN | 6210 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 02.11.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2019-11-25 (6 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| TĂNASE CONSTANTIN-CIPRIAN | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 28 414 642 | 2 630 518 | 24 196 978 | 286 399 | 33 105 319 | 9 195 203 | 14 |
| 2024 | 20 251 641 | -824 502 | 8 515 907 | 361 092 | 19 319 010 | 11 164 686 | 20 |
| 2023 | 32 563 283 | 8 332 025 | 19 957 400 | 380 058 | 30 412 036 | 10 372 597 | 16 |
| 2022 | 9 312 969 | 2 040 332 | 4 329 760 | 238 264 | 6 132 068 | 2 040 572 | 10 |
| 2021 | 4 602 843 | 1 379 844 | 4 861 519 | 86 219 | 6 554 705 | 1 779 433 | 8 |
| 2020 | 1 822 001 | 622 228 | 2 869 373 | 12 459 | 3 502 772 | 645 905 | 4 |
| 2019 | 50 000 | 23 477 | 49 193 | 0 | 72 870 | 23 677 | 1 |
Statistics
Commercial networks and enterprises28 414 642 lei
40%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “SCOPE SYSTEMS S.R.L.”
| Cod CAEN preponderent | 6210 Rev. 0 (echivalent: 6210 Rev. 1, 6210 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Transporturi aeriene dupa grafic |
| Descriere Activitate | Transporturi aeriene dupa grafic |
| Cod CAEN principal | 62 |
| Descriere activitate (principal) | — |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mică (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Întreprinderi mici , Bucureşti , domeniul 6210: Transporturi aeriene dupa grafic
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (62), poziții apropiate de locul 244 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- SKY DATA SERVICES S.R.L. – locul 240, 29,70 mil. lei, Ilfov
- COSYS COMPUTER SYSTEMS SRL – locul 240, 4,93 mil. lei, Covasna
- OPTIMATECH SYSTEMS S.R.L. – locul 240, 1,70 mil. lei, Bucureşti
- SELFCLOUD S.R.L. – locul 240, 1,05 mil. lei, Bucureşti
- RUBI IT EXPERTISE S.R.L. – locul 240, 650.628 lei, Bucureşti
- TNS IDEAL CLOUD S.R.L. – locul 240, 355.097 lei, Bucureşti
- DCS FAST LINK SRL – locul 241, 28,95 mil. lei, Olt
- MACADAMIAN SRL – locul 241, 4,90 mil. lei, Cluj
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „SCOPE SYSTEMS S.R.L." în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „SCOPE SYSTEMS S.R.L."
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „SCOPE SYSTEMS S.R.L."
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| Active imobilizate | 361.092 |
| Active circulante | 19.319.010 |
| Stocuri | 3.113.359 |
| Creante | 14.329.412 |
| Disponibilitati | 876.239 |
| Cheltuieli in avans | 491 |
| Datorii | 8.515.907 |
| Capitaluri proprii | 11.164.686 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 20.251.641 |
| Venituri totale | 20.799.165 |
| Cheltuieli totale | 21.623.667 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 824.502 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 824.502 |
| Nr. salariati | 20 |
| Active imobilizate | 380.058 |
| Active circulante | 30.412.036 |
| Stocuri | 3.504.637 |
| Creante | 16.547.157 |
| Disponibilitati | 10.360.242 |
| Cheltuieli in avans | 1.620 |
| Datorii | 19.957.400 |
| Venituri in avans | 463.717 |
| Capitaluri proprii | 10.372.597 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 32.563.283 |
| Venituri totale | 33.062.121 |
| Cheltuieli totale | 23.395.882 |
| Profit brut | 9.666.239 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 8.332.025 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 16 |
| Active imobilizate | 238.264 |
| Active circulante | 6.132.068 |
| Stocuri | 353.957 |
| Creante | 2.631.147 |
| Disponibilitati | 1.646.964 |
| Datorii | 4.329.760 |
| Capitaluri proprii | 2.040.572 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 9.312.969 |
| Venituri totale | 9.394.593 |
| Cheltuieli totale | 6.962.369 |
| Profit brut | 2.432.224 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 2.040.332 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 10 |
| Active imobilizate | 86.219 |
| Active circulante | 6.554.705 |
| Stocuri | 2.506.383 |
| Creante | 1.707.930 |
| Disponibilitati | 2.340.392 |
| Cheltuieli in avans | 28 |
| Datorii | 4.861.519 |
| Capitaluri proprii | 1.779.433 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 4.602.843 |
| Venituri totale | 4.613.453 |
| Cheltuieli totale | 3.187.571 |
| Profit brut | 1.425.882 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 1.379.844 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 8 |
| Active imobilizate | 12.459 |
| Active circulante | 3.502.772 |
| Stocuri | 212.752 |
| Creante | 2.739.207 |
| Disponibilitati | 550.813 |
| Cheltuieli in avans | 47 |
| Datorii | 2.869.373 |
| Capitaluri proprii | 645.905 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 1.822.001 |
| Venituri totale | 1.822.292 |
| Cheltuieli totale | 1.181.844 |
| Profit brut | 640.448 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 622.228 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 4 |
| Active circulante | 72.870 |
| Creante | 3.700 |
| Disponibilitati | 69.170 |
| Datorii | 49.193 |
| Capitaluri proprii | 23.677 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 50.000 |
| Venituri totale | 50.000 |
| Cheltuieli totale | 26.023 |
| Profit brut | 23.977 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 23.477 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |