2LINES SISTEM SRL – CUI 16807695
Pe scurt
2LINES SISTEM SRL are CUI 16807695, număr de înregistrare J2004001481239 și sediul în Loc. Măgurele, Oraş Măgurele, județul Ilfov. Activitatea principală declarată: CAEN 6290 – Alte activități de servicii privind tehnologia informației. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 1.033.807 lei, un profit net de 152.155 lei și un număr mediu de 1 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 28.10.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | 2LINES SISTEM SRL |
| CUI | 16807695 |
| Nr. Reg. Com. | J2004001481239 |
| EUID | ROONRC.J23/1481/2004 |
| CAEN | 6290 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 28.10.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2004-09-30 (22 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| GHITA ADRIAN - GHEORGHE | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1 033 807 | 152 155 | 272 465 | 767 435 | 246 339 | 741 309 | 1 |
| 2024 | 1 003 620 | 282 718 | 303 362 | 602 171 | 289 708 | 589 154 | 1 |
| 2023 | 783 765 | 243 599 | 197 525 | 341 777 | 182 184 | 326 436 | 1 |
| 2022 | 651 168 | 75 773 | 268 059 | 322 178 | 168 448 | 222 837 | 2 |
| 2021 | 670 690 | 152 048 | 85 167 | 171 328 | 300 127 | 387 065 | 0 |
| 2020 | 741 267 | 39 655 | 95 169 | 133 861 | 196 283 | 235 017 | 1 |
| 2019 | 353 697 | 58 844 | 145 100 | 129 489 | 255 813 | 240 363 | 1 |
| 2018 | 67 378 | 16 694 | 22 002 | — | — | — | 0 |
| 2017 | 134 980 | 74 826 | 5 063 | — | — | — | 0 |
Statistics
Commercial networks and enterprises1 033 807 lei
3%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “2LINES SISTEM SRL”
| Cod CAEN preponderent | 6290 Rev. 3 |
| Obiect Activitate | Alte activități de servicii privind tehnologia informației |
| Descriere Activitate | Alte activități de servicii privind tehnologia informației |
| Cod CAEN principal | 62 |
| Descriere activitate (principal) | — |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Microîntreprinderi , Ilfov , domeniul 6290: Alte activități de servicii privind tehnologia informației
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (62), poziții apropiate de locul 247 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- EXTIA ROMANIA SRL – locul 243, 28,76 mil. lei, Bucureşti
- APPGREAT EU S.R.L. – locul 243, 4,74 mil. lei, Bucureşti
- GLOBAL NET ENTERPRISE SRL – locul 243, 1,68 mil. lei, Bucureşti
- FLEXCOM SERVICES & CONSULTING S.R.L. – locul 243, 1,05 mil. lei, Bucureşti
- IN-MEMORY STG S.R.L. – locul 243, 647.360 lei, Braşov
- CORETECHSECURITY S.R.L. – locul 243, 348.534 lei, Cluj
- SCOPE SYSTEMS S.R.L. – locul 244, 28,41 mil. lei, Bucureşti
- Q.S.P. SYSTEMS SA – locul 244, 4,66 mil. lei, Bucureşti
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „2LINES SISTEM SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „2LINES SISTEM SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „2LINES SISTEM SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| Active imobilizate | 602.171 |
| Active circulante | 289.708 |
| Stocuri | 5.647 |
| Creante | 189.818 |
| Disponibilitati | 94.243 |
| Cheltuieli in avans | 637 |
| Datorii | 303.362 |
| Venituri in avans | 0 |
| Provizioane | 0 |
| Capitaluri proprii | 589.154 |
| Capital social | 1.000 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri | 1.003.620 |
| Venituri totale | 1.005.027 |
| Cheltuieli totale | 696.704 |
| Profit brut | 308.323 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 282.718 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 341.777 |
| Active circulante | 182.184 |
| Stocuri | 0 |
| Creante | 168.388 |
| Disponibilitati | 13.796 |
| Cheltuieli in avans | 0 |
| Datorii | 197.525 |
| Venituri in avans | 0 |
| Provizioane | 0 |
| Capitaluri proprii | 326.436 |
| Capital social | 1.000 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri | 783.765 |
| Venituri totale | 796.923 |
| Cheltuieli totale | 545.571 |
| Profit brut | 251.352 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 243.599 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 322.178 |
| Active circulante | 168.448 |
| Stocuri | 0 |
| Creante | 161.464 |
| Disponibilitati | 6.984 |
| Cheltuieli in avans | 270 |
| Datorii | 268.059 |
| Venituri in avans | 0 |
| Provizioane | 0 |
| Capitaluri proprii | 222.837 |
| Capital social | 1.000 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri | 651.168 |
| Venituri totale | 655.330 |
| Cheltuieli totale | 573.175 |
| Profit brut | 82.155 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 75.773 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active imobilizate | 171.328 |
| Active circulante | 300.127 |
| Stocuri | 0 |
| Creante | 293.260 |
| Disponibilitati | 6.867 |
| Cheltuieli in avans | 777 |
| Datorii | 85.167 |
| Venituri in avans | 0 |
| Provizioane | 0 |
| Capitaluri proprii | 387.065 |
| Capital social | 1.000 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri | 670.690 |
| Venituri totale | 684.168 |
| Cheltuieli totale | 526.148 |
| Profit brut | 158.020 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 152.048 |
| Pierdere neta | 0 |
| Active imobilizate | 133.861 |
| Active circulante | 196.283 |
| Stocuri | 0 |
| Creante | 187.454 |
| Disponibilitati | 8.829 |
| Cheltuieli in avans | 42 |
| Datorii | 95.169 |
| Venituri in avans | 0 |
| Provizioane | 0 |
| Capitaluri proprii | 235.017 |
| Capital social | 1.000 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri | 741.267 |
| Venituri totale | 749.296 |
| Cheltuieli totale | 702.547 |
| Profit brut | 46.749 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 39.655 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 129.489 |
| Active circulante | 255.813 |
| Stocuri | 0 |
| Creante | 254.826 |
| Disponibilitati | 987 |
| Cheltuieli in avans | 161 |
| Datorii | 145.100 |
| Venituri in avans | 0 |
| Provizioane | 0 |
| Capitaluri proprii | 240.363 |
| Capital social | 1.000 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri | 353.697 |
| Venituri totale | 353.718 |
| Cheltuieli totale | 290.653 |
| Profit brut | 63.065 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 58.844 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 126.933 |
| Active circulante | 76.407 |
| Stocuri | 0 |
| Creante | 71.370 |
| Disponibilitati | 5.037 |
| Cheltuieli in avans | 181 |
| Datorii | 22.002 |
| Venituri in avans | 0 |
| Provizioane | 0 |
| Capitaluri proprii | 181.519 |
| Capital social | 1.000 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri | 67.378 |
| Venituri totale | 69.541 |
| Cheltuieli totale | 50.944 |
| Profit brut | 18.597 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 16.694 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 0 |
| Active imobilizate | 127.679 |
| Active circulante | 41.931 |
| Creante | 40.140 |
| Disponibilitati | 1.791 |
| Cheltuieli in avans | 278 |
| Datorii | 5.063 |
| Capitaluri proprii | 164.825 |
| Capital social | 1.000 |
| Cifra de afaceri | 134.980 |
| Venituri totale | 134.981 |
| Cheltuieli totale | 56.106 |
| Profit brut | 78.875 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 74.826 |
| Pierdere neta | 0 |
| Active imobilizate | 1.740 |
| Active circulante | 93.836 |
| Creante | 83.780 |
| Disponibilitati | 10.056 |
| Cheltuieli in avans | 339 |
| Datorii | 5.916 |
| Capitaluri proprii | 89.999 |
| Capital social | 1.000 |
| Cifra de afaceri | 84.657 |
| Venituri totale | 86.777 |
| Cheltuieli totale | 48.111 |
| Profit brut | 38.666 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 36.063 |
| Pierdere neta | 0 |