VEST TRANSCOM SRL – CUI 114064
Pe scurt
VEST TRANSCOM SRL are CUI 114064, număr de înregistrare J1992000637056 și sediul în Sat Cărpinet, Comuna Cărpinet, județul Bihor. Activitatea principală declarată: CAEN 4931 – Transporturi urbane, suburbane și metropolitane de călători. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 2.840.453 lei, un profit net de 6.363 lei și un număr mediu de 12 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 18.10.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | VEST TRANSCOM SRL |
| CUI | 114064 |
| Nr. Reg. Com. | J1992000637056 |
| EUID | ROONRC.J1992000637056 |
| CAEN | 4931 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 18.10.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 1992-03-06 (34 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| BOLEAC BOGDAN | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 2 840 453 | 6 363 | 1 770 644 | 2 429 655 | 933 467 | 1 592 478 | 12 |
| 2024 | 2 692 986 | 178 315 | 1 314 874 | 2 255 519 | 1 216 480 | 2 106 583 | 12 |
| 2023 | 2 629 487 | 520 823 | 1 480 221 | 2 057 857 | 1 584 920 | 1 980 494 | 11 |
| 2022 | 2 292 633 | 459 430 | 1 226 182 | 1 698 431 | 1 169 484 | 1 459 671 | 11 |
| 2021 | 1 785 465 | 179 227 | 1 572 586 | 1 766 379 | 1 184 105 | 1 138 316 | 10 |
| 2020 | 1 268 761 | 205 917 | 1 222 891 | 1 493 633 | 688 347 | 959 089 | 7 |
| 2019 | 1 397 216 | 140 603 | 1 330 689 | 1 479 706 | 605 058 | 754 075 | 10 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises2 840 453 lei
5%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “VEST TRANSCOM SRL”
| Cod CAEN preponderent | 4931 Rev. 2 (echivalent: 4931 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Transporturi urbane, suburbane și metropolitane de călători |
| Descriere Activitate | Transporturi urbane, suburbane și metropolitane de călători |
| Cod CAEN principal | 49 Transporturi urbane, suburbane și metropolitane de călători |
| Descriere activitate (principal) | Transporturi terestre și transporturi prin conducte |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mică (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Întreprinderi mici , Bihor , domeniul 4931: Transporturi urbane, suburbane și metropolitane de călători
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (49), poziții apropiate de locul 251 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- SENEMOLD S.R.L. – locul 247, 42,61 mil. lei, Vaslui
- TUNSOIU SRL – locul 247, 2,88 mil. lei, Olt
- CATAMAD SRL – locul 247, 1,59 mil. lei, Bihor
- BOMIS DEDE S.R.L. – locul 247, 496.212 lei, Tulcea
- RAMAVIK GRUP SRL – locul 247, 295.517 lei, Dolj
- LUK GRUP TRANS SRL – locul 248, 42,56 mil. lei, Bucureşti
- INTERSERVICE SRL – locul 248, 2,88 mil. lei, Hunedoara
- KUL FLEET S.R.L. – locul 248, 1,59 mil. lei, Vaslui
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „VEST TRANSCOM SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „VEST TRANSCOM SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „VEST TRANSCOM SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.255.519 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.216.480 |
| Stocuri | 368.688 |
| Creante | 472.588 |
| Casa si conturi la banci | 375.204 |
| DATORII | 1.314.874 |
| VENITURI IN AVANS | 50.542 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.106.583 |
| Capital subscris varsat | 500.000 |
| Cifra de afaceri neta | 2.692.986 |
| VENITURI TOTALE | 2.974.721 |
| CHELTUIELI TOTALE | 2.758.219 |
| Profitul brut | 216.502 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 178.315 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 12 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.057.857 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.584.920 |
| Stocuri | 209.989 |
| Creante | 1.193.265 |
| Casa si conturi la banci | 181.666 |
| DATORII | 1.480.221 |
| VENITURI IN AVANS | 182.062 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.980.494 |
| Capital subscris varsat | 500.000 |
| Cifra de afaceri neta | 2.629.487 |
| VENITURI TOTALE | 2.808.573 |
| CHELTUIELI TOTALE | 2.226.390 |
| Profitul brut | 582.183 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 520.823 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 11 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.698.431 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.169.484 |
| Stocuri | 220.100 |
| Creante | 837.403 |
| Casa si conturi la banci | 111.981 |
| DATORII | 1.226.182 |
| VENITURI IN AVANS | 182.062 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.459.671 |
| Capital subscris varsat | 500.000 |
| Cifra de afaceri neta | 2.292.633 |
| VENITURI TOTALE | 2.371.066 |
| CHELTUIELI TOTALE | 1.893.071 |
| Profitul brut | 477.995 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 459.430 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 11 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.766.379 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.184.105 |
| Stocuri | 264.352 |
| Creante | 768.378 |
| Casa si conturi la banci | 151.375 |
| DATORII | 1.572.586 |
| VENITURI IN AVANS | 239.582 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.138.316 |
| Capital subscris varsat | 500.000 |
| Cifra de afaceri neta | 1.785.465 |
| VENITURI TOTALE | 1.841.452 |
| CHELTUIELI TOTALE | 1.648.265 |
| Profitul brut | 193.187 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 179.227 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 10 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.493.633 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 688.347 |
| Stocuri | 302.503 |
| Creante | 264.819 |
| Casa si conturi la banci | 121.025 |
| DATORII | 1.222.891 |
| CAPITALURI - TOTAL | 959.089 |
| Capital subscris varsat | 500.000 |
| Cifra de afaceri neta | 1.268.761 |
| VENITURI TOTALE | 1.272.921 |
| CHELTUIELI TOTALE | 1.055.546 |
| Profitul brut | 217.375 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 205.917 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 7 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.479.706 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 605.058 |
| Stocuri | 148.240 |
| Creante | 395.240 |
| Casa si conturi la banci | 61.578 |
| DATORII | 1.330.689 |
| CAPITALURI - TOTAL | 754.075 |
| Capital subscris varsat | 500.000 |
| Cifra de afaceri neta | 1.397.216 |
| VENITURI TOTALE | 1.409.355 |
| CHELTUIELI TOTALE | 1.254.774 |
| Profitul brut | 154.581 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 140.603 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 10 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.315.711 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 502.030 |
| Stocuri | 155.130 |
| Creante | 235.745 |
| Casa si conturi la banci | 111.155 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 45.000 |
| DATORII | 1.249.269 |
| CAPITALURI - TOTAL | 613.472 |
| Capital subscris varsat | 500.000 |
| Cifra de afaceri neta | 1.282.689 |
| VENITURI TOTALE | 1.292.156 |
| CHELTUIELI TOTALE | 1.269.095 |
| Profitul brut | 23.061 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 10.215 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 12 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.337.175 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 331.556 |
| Stocuri | 111.797 |
| Creante | 136.409 |
| Casa si conturi la banci | 83.350 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 45.000 |
| DATORII | 1.110.474 |
| CAPITALURI - TOTAL | 603.257 |
| Capital subscris varsat | 500.000 |
| Cifra de afaceri neta | 1.223.222 |
| VENITURI TOTALE | 1.229.775 |
| CHELTUIELI TOTALE | 1.326.428 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 96.653 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 96.653 |
| Numar mediu de salariati | 14 |
| Active imobilizate | 1.368.009 |
| Active circulante | 245.724 |
| Stocuri | 82.973 |
| Creante | 98.098 |
| Disponibilitati | 64.653 |
| Datorii | 913.823 |
| Capitaluri proprii | 699.910 |
| Capital social | 500.000 |
| Cifra de afaceri | 946.709 |
| Venituri totale | 948.996 |
| Cheltuieli totale | 1.066.490 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 117.494 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 117.494 |
| Nr. salariati | 13 |