RAMAVIK GRUP SRL – CUI 33680264
Pe scurt
RAMAVIK GRUP SRL are CUI 33680264, număr de înregistrare J16/1592/2014 și sediul în Municipiul Craiova, județul Dolj. Activitatea principală declarată: CAEN 4932 – Transporturi cu taxiuri. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 295.517 lei, un profit net de 29.703 lei și un număr mediu de 2 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 14.10.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | RAMAVIK GRUP SRL |
| CUI | 33680264 |
| Nr. Reg. Com. | J16/1592/2014 |
| EUID | ROONRC.J16/1592/2014 |
| CAEN | 4932 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 14.10.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2014-10-10 (12 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| POPA CORNELIA-MARIA | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 295 517 | 29 703 | 100 284 | 153 759 | 41 723 | 79 198 | 2 |
| 2024 | 270 357 | 62 145 | 154 792 | 216 767 | 43 669 | 83 244 | 6 |
| 2023 | 198 672 | 18 798 | 175 328 | 211 759 | 13 469 | 21 100 | 5 |
| 2022 | 199 729 | 196 539 | 104 674 | 25 287 | 205 867 | 126 480 | 5 |
| 2021 | 120 103 | 12 004 | 117 277 | 43 562 | 604 | -70 059 | 5 |
| 2020 | 67 608 | -88 886 | 182 496 | 46 521 | 39 407 | -82 063 | 5 |
| 2019 | 180 441 | 12 935 | 71 300 | 69 396 | 117 | 6 823 | 7 |
| 2018 | 184 855 | -13 318 | 141 394 | — | — | — | 7 |
| 2017 | 208 464 | 2 690 | 132 327 | — | — | — | 8 |
Statistics
Commercial networks and enterprises295 517 lei
9%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “RAMAVIK GRUP SRL”
| Cod CAEN preponderent | 4932 Rev. 2 (echivalent: 4932 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Transporturi cu taxiuri |
| Descriere Activitate | Transporturi cu taxiuri |
| Cod CAEN principal | 49 Transporturi cu taxiuri |
| Descriere activitate (principal) | Transporturi terestre și transporturi prin conducte |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Microîntreprinderi , Dolj , domeniul 4932: Transporturi cu taxiuri
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (49), poziții apropiate de locul 247 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- ALEXNEL SRL – locul 243, 43,47 mil. lei, Călăraşi
- TREHOS-BIS IMPEX SRL – locul 243, 2,92 mil. lei, Bistriţa-Năsăud
- START SBY TOUR SRL – locul 243, 1,61 mil. lei, Călăraşi
- ELIT TAXI IMPEX S.R.L. – locul 243, 506.164 lei, Bucureşti
- PREMIUM AUTO PLUS SRL – locul 243, 301.506 lei, Alba
- KRAFT LOGISTIC SRL – locul 244, 43,36 mil. lei, Mureş
- MOTOTOLEA COM SERV SNC – locul 244, 2,89 mil. lei, Giurgiu
- DIP SHARING S.R.L. – locul 244, 1,61 mil. lei, Ilfov
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „RAMAVIK GRUP SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „RAMAVIK GRUP SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „RAMAVIK GRUP SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| Active imobilizate | 216.767 |
| Active circulante | 43.669 |
| Creante | 1.200 |
| Disponibilitati | 42.469 |
| Datorii | 154.792 |
| Venituri in avans | 22.400 |
| Capitaluri proprii | 83.244 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 270.357 |
| Venituri totale | 323.868 |
| Cheltuieli totale | 259.016 |
| Profit brut | 64.852 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 62.145 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 6 |
| Active imobilizate | 211.759 |
| Active circulante | 13.469 |
| Creante | 8.430 |
| Disponibilitati | 5.039 |
| Datorii | 175.328 |
| Venituri in avans | 28.800 |
| Capitaluri proprii | 21.100 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 198.672 |
| Venituri totale | 216.742 |
| Cheltuieli totale | 197.120 |
| Profit brut | 19.622 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 18.798 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 5 |
| Active imobilizate | 25.287 |
| Active circulante | 205.867 |
| Creante | 129.178 |
| Disponibilitati | 76.689 |
| Datorii | 104.674 |
| Capitaluri proprii | 126.480 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 199.729 |
| Venituri totale | 393.263 |
| Cheltuieli totale | 196.724 |
| Profit brut | 196.539 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 196.539 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 5 |
| Active imobilizate | 43.562 |
| Active circulante | 604 |
| Disponibilitati | 604 |
| Cheltuieli in avans | 3.052 |
| Datorii | 117.277 |
| Capitaluri proprii | -70.059 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 120.103 |
| Venituri totale | 148.843 |
| Cheltuieli totale | 136.731 |
| Profit brut | 12.112 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 12.004 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 5 |
| Active imobilizate | 46.521 |
| Active circulante | 39.407 |
| Disponibilitati | 39.407 |
| Cheltuieli in avans | 14.505 |
| Datorii | 182.496 |
| Capitaluri proprii | -82.063 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 67.608 |
| Venituri totale | 88.969 |
| Cheltuieli totale | 177.179 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 88.210 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 88.886 |
| Nr. salariati | 5 |
| Active imobilizate | 69.396 |
| Active circulante | 117 |
| Disponibilitati | 117 |
| Cheltuieli in avans | 8.610 |
| Datorii | 71.300 |
| Capitaluri proprii | 6.823 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 180.441 |
| Venituri totale | 264.109 |
| Cheltuieli totale | 248.970 |
| Profit brut | 15.139 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 12.935 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 7 |
| Active imobilizate | 48.146 |
| Active circulante | 87.015 |
| Stocuri | 315 |
| Creante | 3.000 |
| Disponibilitati | 83.700 |
| Cheltuieli in avans | 121 |
| Datorii | 141.394 |
| Capitaluri proprii | -6.112 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 184.855 |
| Venituri totale | 218.521 |
| Cheltuieli totale | 229.810 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 11.289 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 13.318 |
| Nr. salariati | 7 |
| Active imobilizate | 53.594 |
| Active circulante | 82.262 |
| Stocuri | 716 |
| Creante | 2.448 |
| Disponibilitati | 79.098 |
| Cheltuieli in avans | 3.677 |
| Datorii | 132.327 |
| Capitaluri proprii | 7.206 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 208.464 |
| Venituri totale | 235.757 |
| Cheltuieli totale | 230.719 |
| Profit brut | 5.038 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 2.690 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 8 |
| Active imobilizate | 90.829 |
| Active circulante | 41.532 |
| Creante | 15.000 |
| Disponibilitati | 26.532 |
| Cheltuieli in avans | 5.736 |
| Datorii | 133.582 |
| Capitaluri proprii | 4.515 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 149.795 |
| Venituri totale | 224.338 |
| Cheltuieli totale | 170.952 |
| Profit brut | 53.386 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 51.143 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 8 |