ULPIA DISTRIBUTION SRL
| Denumire | ULPIA DISTRIBUTION SRL |
| CUI | 23944830 |
| Nr. Reg. Com. | J2008001484292 |
| EUID | ROONRC.J2008001484292 |
| CAEN | 4645 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2008-05-26 (18 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| TACHE AURELIA | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 12 498 330 | 393 755 | 3 194 512 | — | — | — | 22 |
| 2024 | 18 902 374 | 849 792 | 2 588 696 | 415 081 | 3 873 041 | 1 699 426 | 21 |
| 2023 | 15 508 508 | 830 191 | 2 927 168 | 357 003 | 3 785 349 | 1 215 184 | 14 |
| 2022 | 9 150 537 | 384 753 | 2 238 698 | 369 840 | 2 253 851 | 384 993 | 13 |
| 2021 | 8 279 824 | 299 884 | 1 161 910 | 85 754 | 1 995 511 | 919 355 | 11 |
| 2020 | 8 588 464 | 518 511 | 1 237 127 | 201 046 | 1 988 513 | 952 432 | 11 |
| 2019 | 6 497 152 | 214 647 | 1 102 599 | 163 917 | 1 541 018 | 602 336 | 10 |
| 2018 | 5 571 989 | 220 162 | 1 023 857 | 142 025 | 1 374 781 | 492 949 | 10 |
| 2017 | 5 312 380 | 279 435 | 1 154 673 | 94 935 | 1 468 319 | 409 626 | 10 |
| 2016 | 4 390 397 | 217 829 | 999 060 | 190 815 | 1 082 617 | 274 372 | 9 |
Statistics
Commercial networks and enterprises12 498 330 lei
-34%Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “ULPIA DISTRIBUTION SRL”
| Cod CAEN preponderent | 4645 Rev. 2 (echivalent: 4645 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Comerț cu ridicata al produselor cosmetice și de parfumerie |
| Descriere Activitate | Comerț cu ridicata al produselor cosmetice și de parfumerie |
| Cod CAEN principal | 46 Comerț cu ridicata al produselor cosmetice și de parfumerie |
| Descriere activitate (principal) | Comerț cu ridicata cu excepția comerțului cu autovehicule și motociclete |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mică (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2024
Întreprinderi mici , Prahova , domeniul 4645: Comerț cu ridicata al produselor cosmetice și de parfumerie
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „ULPIA DISTRIBUTION SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „ULPIA DISTRIBUTION SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „ULPIA DISTRIBUTION SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 415.081 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 3.873.041 |
| Stocuri | 2.590.631 |
| Creante | 1.255.903 |
| Casa si conturi la banci | 26.507 |
| DATORII | 2.588.696 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.699.426 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 18.902.374 |
| VENITURI TOTALE | 18.972.124 |
| CHELTUIELI TOTALE | 17.984.467 |
| Profitul brut | 987.657 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 849.792 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 21 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 357.003 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 3.785.349 |
| Stocuri | 1.700.567 |
| Creante | 1.839.980 |
| Casa si conturi la banci | 244.802 |
| DATORII | 2.927.168 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.215.184 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 15.508.508 |
| VENITURI TOTALE | 15.537.808 |
| CHELTUIELI TOTALE | 14.547.590 |
| Profitul brut | 990.218 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 830.191 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 14 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 369.840 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.253.851 |
| Stocuri | 990.893 |
| Creante | 1.250.714 |
| Casa si conturi la banci | 12.244 |
| DATORII | 2.238.698 |
| CAPITALURI - TOTAL | 384.993 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 9.150.537 |
| VENITURI TOTALE | 9.171.252 |
| CHELTUIELI TOTALE | 8.712.521 |
| Profitul brut | 458.731 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 384.753 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 13 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 85.754 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.995.511 |
| Stocuri | 771.700 |
| Creante | 928.073 |
| Casa si conturi la banci | 295.738 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 0 |
| DATORII | 1.161.910 |
| VENITURI IN AVANS | 0 |
| PROVIZIOANE | 0 |
| CAPITALURI - TOTAL | 919.355 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri neta | 8.279.824 |
| VENITURI TOTALE | 8.313.356 |
| CHELTUIELI TOTALE | 7.964.181 |
| Profitul brut | 349.175 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 299.884 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 11 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 201.046 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.988.513 |
| Stocuri | 709.501 |
| Creante | 970.741 |
| Casa si conturi la banci | 308.271 |
| DATORII | 1.237.127 |
| CAPITALURI - TOTAL | 952.432 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 8.588.464 |
| VENITURI TOTALE | 8.677.225 |
| CHELTUIELI TOTALE | 8.069.668 |
| Profitul brut | 607.557 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 518.511 |
| Pierdere neta | 0 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 163.917 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.541.018 |
| Stocuri | 583.329 |
| Creante | 794.662 |
| Casa si conturi la banci | 163.027 |
| DATORII | 1.102.599 |
| CAPITALURI - TOTAL | 602.336 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 6.497.152 |
| VENITURI TOTALE | 6.500.152 |
| CHELTUIELI TOTALE | 6.239.408 |
| Profitul brut | 260.744 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 214.647 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 10 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 142.025 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.374.781 |
| Stocuri | 596.340 |
| Creante | 705.035 |
| Casa si conturi la banci | 73.406 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 0 |
| DATORII | 1.023.857 |
| CAPITALURI - TOTAL | 492.949 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 5.571.989 |
| VENITURI TOTALE | 5.571.989 |
| CHELTUIELI TOTALE | 5.308.473 |
| Profitul brut | 263.516 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 220.162 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 10 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 94.935 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.468.319 |
| Stocuri | 803.260 |
| Creante | 612.746 |
| Casa si conturi la banci | 52.313 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 1.045 |
| DATORII | 1.154.673 |
| CAPITALURI - TOTAL | 409.626 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 5.312.380 |
| VENITURI TOTALE | 5.324.793 |
| CHELTUIELI TOTALE | 4.991.605 |
| Profitul brut | 333.188 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 279.435 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 10 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 190.815 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.082.617 |
| Stocuri | 515.981 |
| Creante | 527.651 |
| Casa si conturi la banci | 38.985 |
| DATORII | 999.060 |
| CAPITALURI - TOTAL | 274.372 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 4.390.397 |
| VENITURI TOTALE | 4.390.397 |
| CHELTUIELI TOTALE | 4.130.849 |
| Profitul brut | 259.548 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 217.829 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 9 |